Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintetek hol kapok Fz6-hoz fejidom csavart? Oldalanként van két-két darab, ma vettem észre hogy egyet elhagytam.. Esetleg nincs vkinek otthon elfekvőben?:)
Uraim, érdeklődnék, nincs e valakinek elfekvőben a Fazerhez a váznyúlvány végén lévő v alakú préselt lemezdarab, ami még a rendszámtáblatartó műanyagot is tartja?
Enélkül nem tudom visszatenni a gyári dobot.
http://youtu.be/i4k60HDwn9E?t=...

ismerős pillanatok. Motoron ülve nem annyira vicces.
Nos úgy tűnik sikerült egy ilyet:

http://www.sony.hu/electronics...

204 dolcsiért (postával) beszerezni.
Időjósók szerint törni nem, de szakadni fog :-)
Áh, én nyugodt vagyok... Szedem ki mindjárt a kereket újra, de délután ha törik, ha szakad, akkor is motorozni fogok...
Túlzott nyugodtság ellen
Mire megoldás?
Drága megoldás, az biztos.
még szerencse, hogy vannak nálad kukacok
Gumizás utáni első úton defektet kapni az milyen?
Találtam leírást, itt elérhető ha mást is érdekel.

Mondjuk itt nem írják a ragasztót, de lehet most tisztogatok és a héten szerzek ilyen ragasztót és következő hétvégén meg meghúzom a csavarokat. Valamit meg odakötök, hogy meg ne feledkezzek róla.
Igen.
Nem nagyon.
Ma már többet tudtam vele játszani, pl a napfény nem árt hozzá.
A kerék simán forog, 1-2 fordulatot meg tud tenni ha megpörgetem.
Bevilágítottam oda és közben nyomogatva volt a fék és kb minimális mozgása van, szerintem 1 mm max, bár lehet kevesebb.

Ha leveszem a féket és megtisztogatom, akkor nem csavarragasztózva kellene visszatenni? Mennyire macerás visszatenni? Még nézegetem a manual-t is, lehet belevágok ma.
Ennek a csőnek elég nagy a falvastagsága nem hiszem,hogy a repedéseknél fals levegőt tudna szívni.
Továbbra is eladó a 2db Metzeler Roadtec Z6 páros 20k, keveset futott gumi. Már leszedettem a motorról, bármikor vihető.
Képek:
http://www.sportmotor.hu/motor...
Értem, köszi a választ!
Mennyire gáz ha gyorsmegoldásként szigszalaggal körbetekerem?
A cseréje ahogy nézem elég macerás lehet, mert azt se látom merre megy a cső másik vége, eléggé szét kellene kapni ehhez a mocit :(
Betétet cseréltem, ehhez vissza kellene nyomni a dugattyúkat, amiknek a kifelé eső része már nagyon retkes volt. Jobbnak láttam kivenni és letakarítani, mert ha azt visszanyomom, a bent lévő tömítést rövid úton úgyis tönkretennék. Ha meg kivettem, akkor már a gumikat is cseréltem, most egy darabig le van tudva a dolog.
99-2002 fazer bontodik. Alkatrészekért 70/6321-829 számon kereshettek.
Majd megkukkolom nekem azt hiszem van egy ilyen csövem
Ezek a csövek a szinkron beállításhoz kellenek mindkét oldalon van belőle 2-2 darab.
Sziasztok,

Tegnap szezon előtti átnézésen esett át a motorom, és találtam egy "elérett" ledugozott gumicsövet (lásd alább a képet). Nem tudom hova kapcsolódik, de örülnék ha valaki felvilágosítana, hogy mi ez és kell-e cserélnem. Annyit tudok róla, hogy a váz két oldalán van 2-2 db ebből a csőből. Ebből nekem a jobboldali egyike sérült. Sajnos szervízkönyvből sem sikerült azonosítanom.
Köszi a segítséget!
Neked miért kellett cserélni? Csak rutin és ideje volt?
Lehet megkérdezem a yamahát, hogy adnak-e 150 ezer forintos fék rutin karbantartási árajánlatot, mint az egyik kollegának
köszi srácok, majd holnap vizsgálgatom.
Haverom is mondta, hogy nem egyszerű művelet, de Ő már tapasztalt. Sok esetben igaz a mondása: Ha ott lenne nála, már jó lenne.