Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kihasználatlanság miatt eladó?
http://motoralkatresz.eu/ itt mindent megtalálsz!
Gyári alkatrészeket honnan szoktátok beszerezni?
Eladta!
Csak a gyari!
Tudnátok ajánlani olajszűrőt és levegőszűrőt? Van különbség az egyes márkák között? Köszi
nemrég szó volt a plexikről -találtam egy képet arról amikor vettem az enyémre a túraplexit , csináltam egy képet hogy az eredetihez viszonyítva mennyivel magasabb
Sziasztok! Eladó JTF580-16-os első lánckerék (530-as lánchoz ,gyárival megegyező fogszámú) 1000 km-t futtot
2000 ft+posta, személyesen Székesfehérvár - Budapest vonalon.
Ha kell képet küldök róla.
Üdv!
hogy megy a terep?
Kíváncsivá tettél, lehet, hogy én is kipróbálom...
ami lemaradt, nézd van fent egy kép majdnem szemből
Maximálisan egyetértek, az Osram nagyon jó. Ebből van bent 2
Thx
4 litert vegyél. Majdnem belemegy mind.
Üdv:Laci
A jövő héten megpróbálom, most nincs rá sajna időm.
Üdv:Laci
Köszi! Lehet hogy hülye kérdés, de mekkorát célszerű venni, 1-2 vagy 4L, mennyi megy bele?
Motul 5100 10w40
Tudnátok FZ6ba való motorolajat ajánlani ami bevált?
Ha tehetem én is Osramot használok! nagyon jó izzók! az autómban is az volt, illetve az előző motoromban, majd most a fazerben is kicserélem!
Videót tudnál feltenni a hangjáról?
Ritkán írok posztot csak azért, hogy egy terméket dicsérjek, de a most beszerelésre került Osram Night Breaker Unlimited (jelenlegi legújabb Osram fejlesztés) valami hihetetlenül jó! Csináltam képet, de nem adta vissza, szóval nem kerül feltöltésre. Robogós fényforrástól kezdve, csilli-villi halogén izzókon keresztül, egészen a felső kategóriás bi-xenonig ültem sokféle fényforrás mögött, de ez a H4 Osram nagyon erős impressziót hagyott bennem. Este jöttem haza, nyomtam távolságiban is. Ha bárki cserélne vagy megcsinálja a duplaszemet FZ6-ra bátran ajánlom neki ezt a konstrukciót!
Nem lett több a fogyasztás. Ugyanannyit eszeget mint előtte a gyárival. Ettől függetlenül sokan ajánlották, hogy nem árt optimalizálni a motor teljesítményét és nem csak azért, mert a kipufogót lecseréltem. A barátom Esztergomba viszi a DL650-ét a jövő hónap közepén és vele tartok én is, ha teljesen rendbe jön a januárban összezúzott jobb kezem. Kicsit szétnézünk a környéken is ezért két naposra tervezzük a gurulást. Megkérdezte, hogy az enyémet meg tudnák-e csinálni és hasonló választ kaptam, mint amit a nagytesós barátunk írt. Fájóan sok lenne, így elvettem az ötletet.
Meg van az is freemailpeter :D
hova lett a faxa email címed petivagyok...
Sziasztok! Méretprobléma miatt eladóvá vált a kb 10x használt, karcmentes Shiro SH-3700 sisakom. 1 hónapja vettem a Shoxban, ahol most 38 ezerért kínálják. 25-ért viheti bárki. Méret: 54 Remélem itt megtalálja új gazdáját :)