Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az is lehet ,hogy ezzel a képpel hirdetnek több motort is.....nem lepődnék meg.
Nem, :) de még véletlen láttam hirdetést róla 2-3 hete is valahol, gondolom sok helyen meg volt hirdetve, és nem lett mindenhonnan leszedve.
Azt hittem ,hogy tegnap vetted!
Csabdi, Bicske mellett. Tavaly nov.
Hol vetted?
Biztos hogy eladó ez még? :) Szerintem én ezt vettem meg, ami a képen látható.

Amúgy igen, a 78 lovas változat ez.
Igen, így van. Pont ilyen képet tettem fel tegnap. (enyimé) De a hátsó villa esetleg eredhet cseréből is, de a bölcső csere azért kevésbé esélyes.
A hátsó villa profilja alapján is még a régi: http://www.motomaniaweb.com/pu... (ez az S2-es, az újabb)
Az biztos ,hogy régebbi...hisz a lengővilla is más..
Ezüst a bölcső, nem fekete. Ez szerintem a régebbi.
Az új ár viszonyítási alapnak lett volna érdekes.....
Íme..
Valoszinuleg a 78 loeros verziosat talaltal, az 2008-ban is regi muszerfalas es lengovillas, uleses. Esetleg egy 98 loeros tultarolt, amit 2005-2006-ban gyartottak.
Uj ara? Miert is fontos ez? Allapotot veszunk, nem evjaratot? 2.2 -2.4 kozott voltak ezek.
Nincs linkje...
Szakértő nem vagyok, de elküldöd emilben az 'érdekes' motor linkjét?

sempai42 kukac gmail pont com
Szakértőktől kérdezném.
2007-ben melyik hónaptól volt a váltás...párhuzamosan meddig forgalmazhatták a régit itthon?
Mondjuk találtam érdekes motort...2008-as és még a régi lengővilla...régi műszerfal..
Esetleg tudja valaki ,hogy 2008-ban mennyi volt ennek a motornak az új ára?
Grat + üdv. Majd kérünk fotókat a vasról.

Amúgy még mi is magázódunk az Fz6-al, de az idejei lesz az első teljes szezon... ツ
Szia
Ez nem számla volt csak ajánlat :D de végül csak pár dolgot rendeltem és csináltattam meg belőle.
Üdv
Nem vettem meg a naagy vasat!
Megvehettem volna, de inkább a 600-as "libakergető" mellett döntöttem, lehet később megbánom, de ez van, 20 év után ez jó lesz "kezdésnek" azt max meglássuk mi lesz a következő vas.
FZ1 vagy GS500..
Nen azt írtam , hogy nem elég , egyébként aki még nem próbálta a nagyot , nem tudja miről beszél.
Én muszályból cseréltem , a kicsit imádtam vezetni , nagyon jó volt és elég is , de a nagy az nagy .Más , hogy első motornak mi való , az agyilag dől el , van akinek egy 250- s is sok és van akinek teljesen mindegy . Attól , hogy valaki nagy vasat vesz , még nem állat , csak az tetszik. Ennyi.
Nekem a 600-as is bőven elég.
13:05
Őőőőőő melyik évben?
Hány óra lehet most Californiaban?.-)
írtam is most ímélt, mert rájöttem, hogy május már nincs is annyira messze.