Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy feltették a hirdetést rá 2-3 órával már hívtam is a tulajt hogy mennék megnézni ... mivel már jártam úgy hogy megbeszéltem egy időpontot és idő közben elvitték (kevesebb mint 12 óra alatt), most lebeszéltem vele hogy oda ne adja senkinek, ezek szerint neked se Jelentem gyorsan bele is tettem 500 km-t, eszméletlen gép
Ja oké, az akkor nem érdekes. Csak hogy ennél akkor nem kell nyitni zárni, meg tartalékkal szarakodni ez a lényeg.
van benzincsap a tank alatt, de ahhoz le kell venni a tankot, vagy vagy legalább felhajtani.
Szia!
Az FZS futómű beállításában segített valamit? A hátuljával nem vagyok kibékülve. Sőt, az elejével sem nagyon....
tps szenzor part II.
MEgfújtam egykis wd40-el a csatlakozó részt, de nem segített.
Akkor megjelöltem, hogy hogyan volt fent. Le is szedném, de a csavart nem tudom meglazítani. Van 2 torx szettem és t25 süllyesztéses is, de nem elég mély a süllyesztés rajtuk. Lehetséges, hogy ez speciális yamaha t25ös?
MOst még elmegyek egy nagyobb boltba, hátha tudnak segíteni.
Ohh cseszd meg...szóval te vetted meg az orrom előtt
Grat a géphez! Vigyázz rá!
Köszi! Nemtom, majd lemegyek csekkolok mindent. Amúgy amin meglepődtem hogy ezen már nincs benzincsap, néztem is h wtf :-)
Nincs de nem is tudok per pillanat leszedés alatt van.
Jól néz ki én is ilyent akarok csináltatni vele.Videó esetleg van róla?
Rozsdamentes ,aluból nem gyárt a Martin fz6-ra mert a kerék odaverheti a kavicsokat !
Kép a dobról
Titán vagy sima?
Halli
A martin dob ára 80000 Ft és van rá 3-év Martin garancia !
Grart! Szép gép!
A guminyomás meg attól függ.
-gyári méretű gumi van rajta? 110-160?
-hogyan használod
Szia.

A martin dobért mennyit kérsz?
Szia!
Tegnap voltam futómű napon és beszéltem a sráccal, hogy a gyári guminyomás értékek faszságok. Az enyémbe utcára előre hátra 2,5.
Pályára az elsőt leengedte 2,2 a hátsót 2,3. A pálya nyomást melegen mértem kb 8-10 kör után. Úgyhogy kb olyan 2 bar lehetett hidegen...
Hozzáteszem nem vagyok egy nagy pálya Májer csak papásan tolom.
Köszi, és én is drakulálok azoknak akiknek szintén most teljesült a vágyuk. Szépséghiba hogy haverom egyenlőre nem találja a törzskönyvet... Hogy tud újat kérni?
Másik, mennyi luft kell a gumikba?
Köszi!
Sziasztok
Eladó a képen látható doboz tartóval együtt.
Szép állapotban ledes féklámpa és világítás beépítve.
A platni és a doboz között érintkezők vannak így a doboz bármikor levehető! Még nem hirdetem először ide teszem fel.Lesz még
Martin sportdobom eladó típus bizonyítvánnyal tüv engedélyes kártyával./E jelzéssel/ ,hangtompítóval ,összekötőcsővel ,bilincsel,
tartókonzollal kompletten.Ha valakit érdekel hívj fel megbeszéljük vagy tudok több képet is küldeni.06203143523
Szisztok. Aki most keres eladó FZ6S-et itt egy jónak tűnő gép Győrben. Egy tulajos (Győri) újonnan Győrben vásárolt, és szervizelt (beszéltem a szerelővel) most beszámított motor. Na ezekre csapnak le egy hét alatt. Egy ismerősömnek kerestem, de már lefoglalózott egy Kawa ER6S-et . Akit érdekel gyorsan nézzen rá.
link
Atyaég, mindenkinél pörög az élet.
Gratula az új tulajoknak! Szép gépek!
Itthon vagyunk :-)
Köszi!
Holnap megyek a vasért, és készítek képeket ha már itthon van.
Jó neked, hogy már magázódtok.., én még megsem merem szólítani !
2006-os, szakszerviz szerint létezik ez a kombináció :)
Mutatós. És egyben furcsak a fekete váz, a régebbi villával, és a régebbi sárvédővel. Mikori is ez?
Ígértem képet a vasról, hát íme: