Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No, így bárki el tudja olvasni @ptoma írását az előzményre kattintva.
január 30
nem csak érdeklődött? mindenből a "legjobbat" legdrágábbat akarták rásózni.
Köszi, felírtam a Fabory címét!
Ideiglenesen azért vettem 8.8-asat, hogy VÉGRE fent legyen a bukó.
@Szocsnak pedig a keresgélésre fordított idejét.

Remélem nem hagytam ki senkit.
Melyik szervizben volt az, ahol valami eszement összeget számláztak ki féktisztítás/csere meg hasonlók műveletek elvégzése után?!
A fórumozó régebben linkelte a számlát.
Egyszer jártam náluk. Amit kértem gyorsan és pontosan megcsinálták, azt gondolom, hogy elfogadható áron. Kérés nélkül átnézték, nem arra gondolok, hogy lebontották a blokkot, de alap dolgokat megnéztek. Szóval legközelebb is hozzájuk megyek valószínűleg.
Szia TooCool Érdeklődnék milyen tapasztalatod van Yamaha Mátéval kapcsolatban. Én most tervezem a szerviz látogatást. Vásárlás utáni átnézés és olaj stb. cserét.
Csak most olvastam, köszönöm a válaszokat a névre írás menetéről
Nem vicc, csak mondhatni nem "járatos" csavar. Egyedi gyártású Ni-Co acélból öregítéssel hőkezelt, nagyszilárdságú, szívós csavar. Kísérleti célra használtuk.
&Phase-R_OneT: Talán van még 1-2, de nem ígérem, holnap megnézem, ha jól emlékszem M10-es, normál menetes, de a pontos hosszára nem emlékszem. valahol 70mm-100mm között volt
Szia

Próbáld meg a FABORYnál a Dorozsmai u 17-19 alatt.
12.9-es nincs, de talán még van néhány 20.9-es, ha az is jó lesz :)
Szeged legnagyobb csavarboltyában' (Rappai Csavar) nem volt, más helyeket pedig nem ismerek, meg ez a csavar amúgy sem hétköznapi darab, Baumax és hasonló "mindenjóegyhelyen" áruházakban szerintem nincs.

@p.tibi:
Köszi előre is!
Nekem van jó néhány futómű csavar, de nem új, és szerintem mindegyik sűrűmenetű. Hétvégén megnézem, ha addig nem késik, és nem felejtem el
Csavarbolt?
Akkor az nem az, azt hittem most nézegetted!
Ha valakinek lenne elfekvőben 2 darab 12.9-es szakító-szilárdságú, M10-es méretű, 80 vagy 90 mm hosszú acélcsavarja 1,5-ös (normál) menettel és hajlandó lenne akár postázni is, odaadnám néhány (8?) sör árát! Ha az illető Guinness-mániás, akkor kevesebbet.
A kaposvári Yamaha kereskedésben volt, és fehér. Tavaly júliusban...
A kaposvári az nem véletlenül egy autókereskedésben van/volt? egy szürke?
Ha az, akkor én láttam élőben, mert voltam megnézni!
Én is filóztam azon hogy 600 helyett 1000, de csak mert olyan volt az ajánlat, aztán mégsem... De én is így gondolom hogy egy ezressel is lehet óvatosan menni.
Igen, az ész nélküli száguldozás távol áll tőlem.
..és biztos, ahogy írod, az ezressel is lehet nyugisan motorozni (így még nagyobb a kísértés), de asszem maradok a hatszázasnál.
A minap sikerült egyet kipróbálnom, kicsit odahúzva neki.., háát., bőven elég lesz az nekem.
Nem hinném, hogy az ordítós Martin dob miatt tűnt úgy, hogy hhűűdeemegyek !
Én egyetértek. Ha ész nélkül közlekedsz akkor a 50ccm-es robogón is meg lehet halni... Az hogy 600 vagy 1000 már majdnem mind1.
Nem firtattam. Lehet sikerült elsőre nekimenni a kerítésnek, mint én apám schwalbe-javal, 13evesen.
Lehet sokan nem fognak egyet érteni azzal amit írok, de a 43éveddel gondolom már kellőképp megfontolt vagy és nem száguldozni kell a motor. Bár ha arra akkor a 600as is sok a magyar utakra. Szerintem simán megszoknád az Fz1et is, 8ezer alatt kezesbárány. Egy cikkben is ezt írták róla: "Hamarosan már nem éreztem fenyegetésnek a bődületes teljesítményt. Megfontolt gázkezeléssel senkit nem érhet kellemetlen meglepetés, de az ezres karaktere elég összetett. " 2-3-4ezer km alatt simán összeszoknál vele.
És az mi volt?