Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, katasztrófa felénk az út... De ha rászánod magad, gyere el Kiskunhalasra, Vadkert előtt van 16km-rel kb, itt is van egy cukrászda, aki nyitotta állítólag előtte ott volt Vadkerten cukrász, vendégem vagy egy fagyira.
Szegedről már nincs is olyan út, amin egyáltalán jó lenne (ha nem is élvezetes) felmenni Soltvadkertre. Noha a fagyi még mindig ízlik - szerintem a legjobb, amit kóstoltam -, az odajutás "élménye" elveszi a finomságtól a kedvem.

A lánccal együtt rendeltem egy Osram Night Breaker Unlimited (legújabb, legerősebb) H4 izzószettet is. Autóban is hasonló van és pompás, mekkora változás a szokványoshoz képest! Remélem lesz az évben egy-két alkalom, amikor használni is fogom (esti közlekedés).
Akkor jól tippeltem !
Még itthon vagyok. Az indulás októberben várható, bár lehet, hogy lesz pár hónap csúszás, mert van egy kedvezőbb feltételekkel kecsegtetőbb vízumtípus. Ez még kiderül.
Igen, átvittem Barátnőt fagyizni, bár nem voltam hanyatt esve a fagyitól. Te meg már kintről vagy még nem?
képen: Soltvadkert fagyizó?
Rád mindig lehet számítani ;)
Meg is rendeltem
Sziasztok!

Valakinek van eladó jó állapotú ( nem karcos, nem rozsdás, nem átalakított) gyári kipofogója.
2003-as FZS 600-hoz kellene.
FZ1 start kapcsoló,középsztender,és egy farokbetétidom eladó.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Megkérdeztem az oldaldoboztartó árát, végül is a 40 nem rossz a kettőért. .-)
Szerintem valahol fenn van magyarul is a neten, asszem.
Sziasztok.
Nekem van, magyar nyelvű kezelésim FZ6-hoz,2006-os kiadású.
Pesten melózok a XIII.ker-ben, a jövő héten fenn leszek. Ha érdekel fel viszem, és kölcsön adom átnézni, vagy lemásolni ha eljössz érte.
Zsír, köszi!
Amíg nem biztos, hogy be tudom tartani, addig nem szeretek ígérgetni. Ha idő közben jön valami ajánlat, nyugodtan vedd meg azt, ne várj az enyémre, nem tudom behatárolni, mikor találom meg. Egész nyáron a tengerentúlon voltam, itthon pedig történt egy garázspucolás és házfelújítás, szóval nem minden rajtam múlik.
Tessék, itt van az FZS600-gyűjteményem: http://motolog.hu/files/fzs600...
Beszélhetünk még róla, ha 18-ban el is postázod a két kart és a tartókat a kipufogóhoz, már meg is van véve! :)
Nem tudom, nekem ugye az utolsó Fz6n van, Fzs600-hoz nyilván nincs könyvem. Keresgélj a neten, hátha, google a barátod. .-)
Nem valószínű. Én pl tudok elég jól angolul, de néha ez sem elég. Egy saját fordítás miatt babráltam ki magammal.
Köszi!
Gondolom magyar az esélytelen, volt egyáltalán olyan?
http://www.manualslib.com/manu...

Az enyém ilyen, csak magyar.
Kanyarodás sem megy még? .-)
Az enyém úgy kezdődik, hogy Fz6-NHG. Nem néztem át, csak bele, de már az óra is más.

2006.12. havi "kiadás" a kezelési útmutató.

A kollégának az volt a szerencséje, hogy Debrecenben vacsiztunk, és addig le tudta fénymásoltatni. A nagy faluba viszont ritkán (csak, ha sehogy nem tudom elkerülni) járok, így körülményes, de valami megoldást majd kitalálunk.