Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://fz6.uw.hu/service/Yamah...
Ez van meg másnak is?
Engem is érdekelne majd egy FZS600-as krézikönyv, tud valaki esetleg segíteni?
Ha szabad akkor igényt tartanék rá én is, jó szolgálatot tenne azt hiszem :) A te verziód mennyire részletes vagy miket tartalmaz?
Egy angol nyelvűt találtam én is, alig 450 oldal.. Valami könnyedebb olvasmányt keresek, lehetőleg szótárazástól és robbantott műszaki ábráktól megkímélve magam, mert nem szétszedni akarom csak használni, de egyelőre csak azt tudom hogyan kell elindítani
Aki ismeri, annak tőle érdemes vásárolnia. Csak pár ezressel kínáltam volna olcsóbban az enyémet.
Köszi mentem!
'givishop kukac gmail dot com'

A bukócsövem már nála van, a soft bag-et később rendeltem, szerintem jövő héten küldi mindkettőt.
Hol sikerült?
Decemberben az újat így vettem:

351FZ - 18.000,-Ft
ja és engem pedig a karok persze!
Bocs, én hibám, most nézem, hogy az nem táska, hanem doboztartó az oldalán....
külön-külön mennyiért adnád? - kollega jelentkezett múltkor a doboztartókért, biztos érdekli még! :)
@GLB:
Vedd szívélyes fogadtatásunk! :)

@puleee:
Akárhogy is néztem, boltokban, neten nincs 58.000 alatt a kettő. Postaköltséget még bele lehet alkudni. :)
Nekem van egy elég részletes szervizkönyvem angolul, igaz "S"-re de a fejidomon kívül minden ugyanaz, átküldöm ha kell.
Az új is kb ennyi! :O
Múlthéten adtam kölcsön zöldpöttynek egy fénymásolás erejéig az enyémet. Ha van egy adf-es scanner a közelében pár perc és meglehet elektronikusan is.

Amúgy üdv a csapatban. .-) Majd kérünk fotókat a vasról.
Sziasztok!
A mai nappal végre beléptem az FZ6N tulajdonosok táborába
Tudna esetleg valamelyikőtök valamilyen kezelési utasítást linkelni vagy küldeni magyar nyelven?
Köszönöm előre is!
én néztem rosszul. 10000-re áll be.
végigtúrtam már minden manuált (kb 5öt) és az egész netet, nem találtam értékeket, hogy mit kellene mérni.
Bejelölöm hol volt. Megpróbálom beállítani, ha sehol se lesz neki jó, akkor elromlott. 5ezer egy bontott tps.

Köszi mindenkinek a segítséget , majd hétvégén folytatom.
A kettőért 40-et.
(Givi PL351 & Givi 351FZ)
Szia. Mennyit kernel a cuccert?
hogy szar a tps.
De multiméterrel le tudod ellenőrizni. Valahonnan töltsd le a service manualt,abban benne van minden.
Nekem is ugyan ez volt a gondom és kicserélni is halál egyszerű. Még én is megoldottam.
Én a múltkor tartalékkal elmentem 75km-ert ki is fogyott a falu elején tolhattam 1,5km-et.
Köszi!

Más: Beszéltük már itt, hogy furcsán mér az fz üzemanyag jelzője, hétvégén kicsit kísérleteztem, villogott már a tartalék, elkezdte számolni mennyit mentem vele, 30km után tele tankoltam. Ellepte azt a sok lyukú lemezt a benzin és így ment bele 14liter. Véletlen összetalálkoztam egy 6ossal is hétvégén. :)
Itt csemegézhet , aki akar.
http://www.cartestsoftware.com...
Ez az installáció érdekelne , ha valaki tud segíteni . ezt szeretném.