Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon jót motoroztam ma, de kis üröm is vegyült az örömbe.
Laza kört mentem, de az tűnt fel, hogy néha a fordulatszámmérő lement nullára. Utána próbálgattam, hogy hogyan idézzem elő és sikerült is. Teljes gáznál 5500 - 7000 helyett 0-t mutat, 7000-8000 helyett 3000-et és azután megy tovább. Ez miért lehet? Vagy lehet, hogy hibakód?
Az nagyon jokis ut en is imadom. Teljesen kesz van mar az utepites? Par eve voltam arra, lehet el kene menni iden
A safetys fiuk is igy forgatjak a vasakat, de pont ezt akartam irni en is. Hogy amig egyszer ki nem torik...
olyat csaptam arra tegnap, csak úgy kopott a gumi OLDALA
Tavaly valamerre ott ért le jobb oldali lábtartóm. Elég jó érzés, mikor elkezd felcsukódni. Tegnap meg a 75-ösön sikerült ez a mutatvány
nagyon ritkán járok arra, akkor se motorral, de Zeg előtt van egy fasza rész néhol dupla sávos, kanyargós...
pár hetes emlékeim szerint építik, lehet befejezték, de nagyon jónak ígérkezik
Zalaegerszeg-Hévíz szakasz emlékeim szerint igen fasza,lehet hasítani
A sportgépek súlya kicsivel kevesebb....és azt meg már ritkán teszik fel amikor a sokadik megfordítás közben eltörik az oldaltámasz és utána szedegetik az idomok darabjait.
Láttam pár videóban, hogy sportgépeket simán forgatnak az oldaltámaszukon. Ez ezekkel a fazereken is meg lehet csinálni? Praktikus lehet, hogy egy helyben kell megfordítani.
Próbálgattam már, de nem tűnt olyan könnyű dolognak, nem akartam erőltetni, ha helyben fektetem meg az kellemetlenebb.
akkor én már beleraknék egy +40 km-t: http://goo.gl/maps/EkjY6
nem bánod meg, a zalaegerszegi nagy kanyarokban meg kétszer mehetsz.

Én lehet veszprém felé megyek, csak kevés a kanyar
Wáááá én bennt rohadok melóban egész hétvégén, itt meg mindenki motorozgat össze-vissza
De ezt az egy hetet már valahogy csak kibírom...
Jánosháza és Karakó között a 8-ason a vasúti átkelő környékén sokszor állnak profi fotósok!

Jó utat!
/oldal ?
Mai kör:
útvonal
széles utat
azt hiszem ma kéne gurulni
banier,

Nálunk:
Brembo: 10.771HUF/oldal
EBC: 6.990HUF/oldal
Scorpion sisakokkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
köszi mindenkinek ! ez a vékony és gyenge minőségű bikakábel dolog megnyugtatott teljesen -holnap rendelek egy akksit és jövő héten a lovak közé csapok ,bepótolom a ma elszalasztott túrát
Sziasztok . 2005 ös fz6 ba kellene nekem hátsó fékbetét , valaki valahol ? köszike
Jo nyertél
Ma mentem egy kis karikát. zalaegerszegen 7 forinttal olcsobb volt a benzin, úgyhogy elmentem tankolni oda, összesen 150 km volt, szerintem megérte
Ajánlottak oda egy másik utat, nem megszokotton mentem, meg is lett az eredménye. Elkezdett kopni a bal oldali lábtartó is.

Ezt a részt mindenkinek ajánlom: http://goo.gl/maps/EqKGT
Ha vékony a bikakábel, akkor igen.... én egyszer 2 párral indítottam el a motort, mert egy kábellel meg se nyikkant....
Egyébként neked ez még a gyári akksid?
Nekem ugyanez volt és szeptemberben cseréltem le, már a szezont se bírta ki. Ausztriában úgy kellett betolni Aztán normális feszültségeket mértem vele. 12.6V-ot asszem.
Vette egy lp-t asszem és leszarom, vagyis leszarom, ami azt jelenti, hogy télen legyen szobában. Egyszer faszán fel lett töltve, az bőven elég egy akksinak. Ha jó az akksi nem kell tölteni, amikor már töltögetni kell annak már vége, kuka. Haverom elektronkát oktat, phd-zik és eléggé ért hozzá. Ő töltötte fel nekem. Rákérdeztem , hogy csepptöltőt vegyek-e, az egész labor elkezdett nevetni, hogy a világ legnagyobb átverése.
Vegyél bannert vagy lp-t, ha pedig van pénzed uasa-t. Ha bizonytalan vagy próbáld meg betolattatni. Ha úgy indul, akkor akksi.
Ugyan nekem bő 2 év alatt megdöglött de azé lehet szerencséje is az embernek.
Én nem erőltetném.
neked szántam Sanyinak sikerült hozzászólnom