Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi Puleee és Sanyi ! nekem valami MADE2 van benne most,ezzel vettem 3 éve ,de nem találom az akksin a gyártási dátumot .
Kép utoljára.
A JP az Jász Plasztik és elvileg magyar, de igazából kínai vagy valami hasonló és nem mondják rossznak. Még nem próbáltam, de mivel elég olcsó így nemsokára megteszem.
Nekem az előzőbe banner volt, sikerült is kisütnöm, meg párszor lemeríteni, de feltöltöttem és ugyanúgy bírta tovább!
Hali Zazimazi!
Érdekelne platni is! Egy givi maxia dobozom van és ahhoz kellene egy M5 monokey platni, ha olyan, akkor átvenném tőled!
Kép lemaradt.
Hello! Már kicsit OFF, de az aranyszínű lánc az így néz ki a motoron (bár más a színösszeállítás, az tény).
nem jól indult a nap -beöltöztem hogy most pedig motorozunk ,de meg sem nyekkent a gép ,vége az akksinak. próbáltam visszaolvasni ki-mire esküszik de nem találtam meggyőző infót.
a google ezt dobta be :link ez a "JP moto rosszabb ennyivel amennyivel olcsóbb? YT12B-4 150x69x130 ezek a megfelelő paraméterek ha jól néztem -köszi
ingyenímél pocak péter, gurulsz ma?
én úgy gondoltam elnézek dunakeszire, illo lenne.
Topcase tetejére "grillrács" és a sátornak máris van helye.
Sőt, ahogy nézem még azt is megkockáztatom hogy kettőt is egymásra lehet varázsolni ha úgy van
Ja, és ezt ellopni se fogják, mert használtan szinte pénzt sem ér. Max annyi károd lehet hogy leszedik a motorról, kirámolják.. de az is tuti hogy nem viszik majd el. Ha nem hagysz benne értékes cuccot akkor elejét is vetted a lopásnak. Dobozt meg softbaget akkor is feltörnek és ellopnak, ha ugyan úgy nem hagytál benne értéket, mert azokat később még pénzzé tudják tenni.
Amúgy szimpatikus, mivel ha sátrat akarok vinni ezzel az is megoldható, dobozzal már nem. Asszem veszek majd egy dobozt általános használatra, egy ilyen hengeres bigyót meg ha packolni kell sok napra. Na zsír ez könnyen ment, köszi!
jah és nem oldalt széles, ami szembeszélnél zavaró. Cserébe ha oldalszél van, akkor oldalra lököd többet.
Vízálló, jól pakolható, olcsó. Nincs rajta semmi felesleges cucc, se varrás, se zipzár..így nagyon elromlani se tud, és a beázásra is nagyjából nulla esély van.
szerintem megválaszoltad a kérdésed. Azt ne feledd el, hogy 10 ezerért nagyon jót kapsz. Míg az oldaltáskák 30-40 ezer között vannak.
Na most ez mennyivel jobb mint egy soft bag? Ugyanúgy ki-ellophatják. Talán csak annyi hogy jobban pakolható és több a hely benne, olyan mint egy sporttáska.
ilyen

Tényleg elég sok minden belefér..ismerek olyat aki egy ilyen táskával meg egy kis hátizsákkal elment hónapokra motorozni. Mondjuk ő szelektálni is tud...
És az milyen?
Szia engem az oldalsó konzol érdekelne ha külön is el adnád akkor kérek egy árat,nekem van egy fölösleges platnim ha érdekel?
Hát, ha voltak rajta japán írásjelek, akkor biztos japán. :)

Egy réges-régi motorshow1 adásban a motorkiállításról volt közvetítés és a műsorvezető mondta.
De egyébként ha rákeresel a neten se sok mindent találsz a 'patinás múltról'. A mugenrace.com-on meg csak meg kell nézni a kapcsolatot, meg a támogatott versenyzők listáját.
challange accepted

De egyébként a régi bukód jobban érdekelne. fg-15 volt ugye? Mennyire volt kényelmes? Lehet veszek olcsón olyat, vagy fg-17et.
Na megvan és még ide is illik a kép Szerintem mindenki látott ezekből tucatnyit, fektébe és szürkébe is volt.
Valami ilyesmire emlékszem. És arra, hogy azok még elég minőségiek voltak. Nem ilyen felhúzom a zippet és a kezembe marad. És 15 ezer pénz vol 2009-ben.

www.vatera.hu%252Fauto_motor_e..." target="_blank">Mugen