Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van egy Mugen kesztyűm, 3500 ft volt. Az első ázásig volt színe a textilnek. Annyit amúgy megért, szerintem. Viszont ez a magyarságot nem értem. Mintha az első kabátom, amit azóta eladtam, papírján ilyen japó jelek lettek volna De lehet tévedek.
Hello Phase-R_OneT!
Látom hirdetsz fz6 konzolokat, ha megtalálnád a kipufogóhoz illeszkedő vasakat, akkor a hátsó doboztartó érdekelne, a csavarok ha nincsenek meg az nem probléma! Találj ki egy normális árat rá és vinném is, de csak kipuff tartóval jöhet szóba!
bakon.andras(kukac)gmail.com a címem! Köszi!
akkor gondolkozz el egy hengertáskán.
Sokkal olcsóbb. 10 ezer alatt van. Sok belefér. és úgy fel lehet tenni, hogy ne is próbálják levenni.
én olyat akarok majd venni. Sőt még sátor is megy bele. Kutya legyek, ha tanktáskába meg hengertáskába nem tudok belepakolni 2-3 napi cuccot, ha nem egy hetit. Általában nyaralásra olyan cuccokat is viszünk ami totál felesleges, csak értelmes dolgot kell vinni.
Üléstáska elveszi a helyét? Én a videókban ezt nem láttam. Amúgy az utasom ne matasson mindenfelé, kapaszkodjon szépen a derekamba, és simuljon szorosan rám! Had érezzem a lökhárítókat! Férfit meg nem szállítok, az jöjjön gyalog, vagy ahogy akar. ツ
Neki még lesz kéztartója is.
Csak az üléstáska veszi el az utas helyét, emezek nem.
Lehet hogy hülye kérdés, de ilyenkor ha fennt van a két oldaltáska/doboz, akkor utas OFF?
FZ1-hez kaptam én is egy EA101-et (vagy 100-ast, nem tudom), és konzol nélkül elég esetlen. Egy az, hogy a pántja karcolja az idomot (sajnos van nyoma), kettő pedig, hogy érdemes távtartót használni, mindegy mit, de kell valami, amire ráfekszik és tartást ad neki. Én nem használtam még, de barátomét láttam, egy túrán mögötte mentem, és dőlt a táska jobbra-balra, csúszkált, szóval jól kell elhelyezni, hogy gondmentes legyen.
-Ha büdös zoknit,izzadt pólót és orkszagot akar lopni vigye.
-Láttam már dobozban tavat.
-ne pakolj sokat
-igen a motech rearbag-em kenterbe veri bármelyik dobozt.
Givi EA101-et rendeltem, már nem tudom pontosan valami 25e HUF környéke. (az EA100 nagyobb, de úgy vélem elég ez)

Elsősorban azért rendeltem, mert ha megyünk egy hétre Erdélybe akkor kelleni fog, egyébként nem jellemzőek a több hetes túrák, így jobbára a szekrény aljában fog pihenni.

-Könnyebb zsákmány, nem kérdés. Nem fogom rajtahagyni, benzinkúton csak nem vágják le... De a v47-es dobozt is féltem amúgy.
-Adnak hozzá vízálló miújságot, nem fog sűrűn kelleni
-30l / db
-A hard-bag konzol se szép doboz nélkül, szerintem. Ehhez pedig nem kell konzol.

-kb 1/5 ár
Igazából akkor lenne rá szükség ha hosszabb utat terveznék, és mondjuk abban vinném a ruhát stb. Szóval ha elindulok felteszem, ha megérkezek leszedem, be a szobába majd hazafelé újra feltesz. Bár az is igaz hogy ha útközben meg kell állni nézelődni vagy bemenni valahová, akkor védtelen. Vagy szem előtt kell tartani vagy bevinni magammal. Valóban nem a legjobb.
A softbag két lényegi hátránya a dobozokhoz képest:
- könnyebb zsákmány a tolvajoknak
- vízállóság kérdése (zsákot kell rá húzni)
- volumen általában kisebb
- esztétikus? (szubjektív)
Köszi!
Milyen softbaget rendeltél? Az a megoldás is érdekelne, illetve majd a tapasztalatok hogy milyen. Van amúgy ezeknek valamilyen hátránya a dobozokkal szemben?
E-mailt küldtem.
Hátsó doboz tartóm van, az oldaldoboztartó lehet érdekes. Elsősorban ár függő, mert 1-2 hét és megjönnek a soft-bag-ek, ahhoz ugye nem kell, de ha nagyon baráti számot mondasz akkor lehet a jövőre tekintve befektetek.
Ááá dehogy, minden megoldás érdekel! Ha megvan, megköszönöm!
Csak a Givi-féle érdekel? Nézd meg a galériámat, én egy pilisvörösvári kovács sráccal csináltattam az én oldalkonzolomat, ha érdekel, megkeresem az elérhetőségét. Bár nem tudom, csinál-e még.
Engem majd FZS600-hoz érdekelne ilyen, meg hogy hol lehet beszerezni, ha esetleg valaki tud ilyet, ne tartsa magában!
Köszi minden kedves szót.

-----------------------

Hamarosan eladó lesz egy FZ6 konzolszett oldalsó és hátsó dobozkombinációhoz. Fél évvel ezelőtt valahová elraktam a kipufogó pántokat és minden alkatrészét, szóval azt még meg kell keressem. Ma másfél óra után feladtam, első kört elveszítettem.
Se platnit, se dobozokat nem tudok szolgáltatni, valamint egyben szeretném eladni, mert kettőhöz nincs elég csavarom/pántom, és akkor valamelyik fél megszívhatja. Csak olyan(ok) tudnák külön-külön hasznosítani, aki(k)nek vagy az egyik, vagy a másik már fent van a gépén, új felhasználók nem. Meglátjuk hogy alakul. Valakit elsőre körben érdekelne?
Nagyon szép
Brutál
Szerintem fajan nezne ki!
Na ebben van racio!
http://m.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fz6-n_fazer-7674560
Valak
i esetleg már megnézte ezt a gépet? Az orrom elől vittek el egyet pont ma
Pimpes ez már így is.
Az oldalidom nagyon bejön, nagyon szép gép!
A kormány gyári?