Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felkerült egy-két "lom" rá, még a bukógomba hátravan, de készül hozzá a konzol. Elvileg hétfőre kész, pár nap alatt lefestem, hagyom száradni és kész is.
A karoktól kicsit féltem, de nagyon kényelmesen használhatók!
Sajnos (pééénz!) a láncom is cserés lesz egy-két hónapon belül és gondolkodtam, hogy fém színűt vagy esetleg aranyat rendeljek-e, maga a lánc is lehetne arany. Túl pimpes lehetne vagy még belefér? Egyet mintha láttam volna már arany lánccal, ugyanilyen színkombóval és akkor bejött.
Ezt régebben mentettem el:
Motorbontók Magyarországon: hegylakok.hu-ról
Én mugen kesztyűket nézegettem ott, ingyééé se kellene.
Vagyis úgy igen, eladnám, nem is fárradnák, hogy előhúzzam a zacskójából. Még a katalógusukban sem ilyet húznak a versenyzők. Berik és knox van a kezükön. Érted mugen katalógus.
Nekem az arlen ness a beriknél is jobbnak tűnt. Lehet csak a kinézet.

A kabátokról nem tudok nyilatkozni, kesztyűkről meg nem általánosítok mindenre.
Ja igen, én dzsekiről beszélek nem kombiról.
A Mugen magyar. A superzone-osok gyártatják.
Ezért hallod mindig csak azt, hogy ugyan ott gyártják, mint a Beriket..
Ami ugye egy bérgyártónál semmit nem jelent, mert azt gyártja le, amit megfizetnek.
Illetve én kétrészest nem találtam...
Én újat nem láttam itt az aprón. Mondjuk máshol sem.
Vannak nagyon jó műanyagosok. A múltkor is volt a TC-on egy jó cikk hogy gyak. minden töréset meg tudnak csinálni ha megvan hozzá minden darab. Ezért is fontos hogy bukás utána a legkisebb törött elemeket is gyűjtse össze az ember. Szóval nem feltétlenül kell szerintem minden áron újat vadászni belőle.
Én sem, mert sok nézegetés után ott annál lyukadtam ki. erre tessék...
Az Arlen Ness az a "testvérmárkája", viszont az valóban szarabb ránézésre. Ez a Mugen viszont nem hiszem hogy ugyanoda tartozna, azaz hogy köze lenne a kettőhöz, szerintem külön gyártó. Nekem ár/érték arányban megfelel. Bőrbe meg majd megint elmélyedek ha aktuális lesz. Amúgy meg itt az Apróban is szoktak hirdetni új Berikeket jó áron, csak nem találtam még méretet. 54-56tól vagy kisebb vagy nagyobb van csak. Nekem is ez lett volna a legszimpibb, de ez van... Annyira nem hiszem hogy szar lesz ez.
A superzoneban mindig minden akciós..
Nem tudom milyenek a Mugenek. Korábban a gyenge varrásokra panaszkodtak.
Az hogy a superbikeban lehet látni nem tudom jelent-e valamit. Végülis magyar cég, ésszerű, hogy Team Tóthnak adnak ruhát. Kérdés, hogy ugyan azt a ruhát kínálják-e a boltban.
Mondjuk szerintem vicces, hogy a bőr kombik mindig 199-ről vannak akciózva.
Jó, hogy írod. mert fent van nekem is a 0 km-es gumi, akkor még óvatosabban fogom bejáratni.
Sziasztok!
Köszönöm a részvéteteket!
Nos az ok amiért megcsúszhattam az volt talán, hogy az első gumin próbáltam spórolni és egy nem használt 2007-es gumit vettem! Ugye az új gumi egyébként is csúszik! Aztán reggel 5:30 kor mikor dolgozni indultam 2 'C volt és párás levegő! Én én sem voltam még akkor a legfittebb formámban. Teljesen normálisan kanyarodtam, volna be a kereszteződésbe nem mentem gyorsan, és szinte meg sem döntöttem. Ha valaki mesélné el sem hinném neki, hogy így meg tudott csúszni. De ez mind, hogy ennyire összejött bebizonyította, hogy meglehet csúszni normálisan közlekedve ezen feltételek mellett. Amit le tudok ilyenkor vonni, hogy a lehető legóvatosabban legalább az első 30-40 km.ig. Amíg a használatlan gumiról kopik a szilikon réteg és felmelegszik kicsit. Óvatos voltam még jobban annak kellett volna lenni. Pedig nem ma kezdtem a motorozást.
Jaja, egy a gyar, de a berik gyartosoron jobban odafigyelnek az azsiaiak. Amogott van penz rendesen, a mugen most van feljovobe. Mar lattam superbike-ba is mugen cuccot viselo magyar arcot.
1, szabad akaratombol
2, mert megtehetem
3, mert a temaban igazam van. Lattal mar minosegi cuccot? Na a Mugen nem az. Leeso cipzar, gany varras, merev bor, lepattogzo festes, stb.

Segura, macna ha fontos a penz
Részvétem:(
Hasonlóan járhattál, mint én januárban.
Azóta keresgélek én is fejidom alkatrészeket.
Olyannyira ritka, hogy még nem sikerült találnom.
Most abban reménykedem, hogy meg lehet hegeszteni.
Az új horror áron van!

Üdv:Laci
Lehet, bár nekem nem volt bajom a minőségével. Viszont a Berik logó tetszik. ツ
Ha felmegy rád, vidd
Na, pont erre gondoltam Csak én nem tudok ilyen tudományos lenni.
Az utóbbi években jelentősen csökkent a minőség az ár pedig nőtt. Valszeg nem igen volt már rá kereslet. Szerintem a Mugenek meg inkább felfelé fejlődnek, pár év hozzák a Berik szintet.
Nem örülök, hogy nem lesz Berik bőr......
Hali
Én nem rég (azaz 2 napja) vettem Mugent textil kabátot
http://www.mugenrace.com/index...
eddig ok :D
majd hosszabb távon meg nyáron lesz a fő próbája .
de mellette azért van bőr szerkó :D
akkor azért nem tudom, hogy mi is az, mert mindig átélem
nem volt rajtam nagy kabát még
vitorla még úgyse voltam, majd kölcsön a bőrkabátodat hozzá
Én pont a nagy túracordurától jutnék el a vitorla kifejezésik.
Jóval kisebb bőrben a szélnyomás. Nagyjából annyival kényelmesebb bőrben motorozni, mint bringásruhában biciklizni bármilyen hagyományos, nem testhez tapadós cucc ellenében.