Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyet csak feketében
Ha majd veszek gatyát úgy is ezzel együtt megyek, hogy passzolnak-e, de köszi h szólsz!
Na ja, ezért rendeltem csak úszóház meg főfúvóka tömítést gyárit, a tűszelepét inkább sima viton-os o-gyűrűt szeretnék.
?
Nekem AP racing van benne, abból is a színteres. Szerelőm ajánlotta és azt kell, hogy mondjam, nekem bevált. Jó áron van és érzésre semmivel sem kevesebb a tudása a többihez képest. Hozzáteszem nem versenyzek vele, hanem normálisan használva.
Én a helyedben vigyáznék az adatlapkommandóval!
Van ára...
Együtt lehet csak rendelni ülékkel és tűszeleppel.
4SV-14107-10
Service manualban sajnos nincsenek méretek. Ha minden igaz, erről a cikkszámról van szó: 583-14561-00-00

Ha jól emlékszem, eseszka nemrégen cserélte ezeket a gyűrűket, talán majd ő megmondja a tutit!
Bp-en lehet átvenni, a nickemnél ott a tel számom, ha érdekel csörögj meg
Hali!

Megvan, de abban nincsenek méretek, legalábbis abban ami nekem van.
Nem tudom, hogy meg van e neki a service manual...
Köszi, hol lehetne átvenni személyesen?
szokásos általánosítás.
Fateromé is, enyém is olasz import. Mindkettő 5 éve hibátlanul teszi a dolgát.
szervíz manuálba nincs benne
az eleje tuti ó, hogy viton-os
Egy kérdésem lenne az FZS600-as tulajokhoz. Egyik cimborámnak tavasszal az első indítás után a karbinál megadta magát a tömítés, és lett alatta egy nagy tócsa. Nekiállt a szerelésnek, de nem egy egyszerű művelet a karbisor kiszerelése.
Megmérte az ülék beszúrását, ahova be kell tenni az O-gyűrűt, ez 7,57-7,6mm között van 2mm-es beszúrás szélességgel. A furat az úszóházban amibe az ülék kerül az O-gyűrűvel az 10,15mm-es. Ide 7x1,5mm-es vagy 7,5x1,5mm-es gyűrű kell szerintem, Ezeket megrendelte a CS-Trió-nál VITON (FKM)-ből, ami szereti a benzint. Melyik kell szerintetek a 7-es vagy a 7,5-ös? Előre is köszi a válaszokat!
Szia András!

Fogadd őszinte részvétünket. Csak ha te rendben vagy...
Esetleg mesélnél a bukás körülményeiről? Hátha mások tanulhatnak belőle...
Az alkatrészek: fazer.hu, ebay.de esetleg 1-1 bontóra érdemes rákérdezni sztem (pl: info@sugomotor.hu)
Az adatlapomon minden adatom bent van , csörrenj rám , vagy sms.
A két pár ennyi. Most akcioban a bolti ár 17 amúgy meg 22
Mugen-t vettél? Azzal arra kell vigyázni, hogy a mugen nadrággal nem lehet összecipzározni. Cipzár van benne, de nem jött ki a matek a tervezés során.
Milyet vettél?
Sziasztok!
Ma sajnos megvolt az első csúszás a motorommal. Én vagyok az első tulajdonosa a motornak.
Abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy fejidom alkatrészeket hol tudok találni. FZ6-S 2006 os motor. Szerencsére csak a fejidom sérült. A bukócső most szerencsétlenségemre visszahozta az árát!
Köszi.
Nehéz ügy a megfelelő vasat megtalálni. Nekem három hónap és a szerencse kellett hozzá. Debrecen és környékén ritka FZ6N. Meg úsztam és nem kellett sokat utazni, nézegetni. Remélem, hogy hosszútávon is beválik.
Én ezt: link használom, kívül-belül tisztít és leginkább a belső fontos nekem ami rendesen zsírtalanít és jó illatú lesz.
nem nagyon látom értelmét a sisaktisztítónak, amikor sok bogár van akkor benzinkutankét le kell "dzsuvázni", ha meg hosszabb időre teszem el akkor arra meg fölösleges
Huhhh hát igen a motorvásárlás nem egyszerű téma
Nyár óta nézem a mocikat, és egy véletlen során most érek révbe én is (remélem). Viszont én sem a hahun találtam rá, hanem egy ismerősömet kellett meggyőznöm arról hogy adja el nekem a vasat. Ez is olaszból származik az igaz, viszont a szívócsonkon a gumi amire panaszkodni szoktak hogy ki van repedezve a legtöbb gépen, olyan mintha csak új lenne. Igaz ez nem FZ6 hanem FZS. Jövő hétvégén már nálam lesz Ma voltam venni dzsekit a Super zone-ban. Nem bőr lett hanem cordura, viszont 30-at megért egy 60-as dzseki azt hiszem, így elsőnek kezdéshez.
Csoki! Én ilyet használok! Teljesen jó! Befújom hagyom dolgozni azt letörlöm :)