Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hidd el nem egyedi eset ,Szombathelyen is bezárt a kereskedés mert olyan hírük volt ,hogy már senki sem ment hozzájuk ,inkább mentek Pápára vagy Csornára pedig több mint kétszerese az út
30-40ezer van nálam is mindig, az elégnek kell lennie bármire 1 nap. Csak kényelmesebb nekem, ha odaadom a kártyám lehúzzák aztán annyi. Lehet holnap nem is veszek semmit akkor meg feleslegesen cipelem a kp-t. Meg nem is szeretem ha látják mennyi pénz van nálam. De lehet egyik haverom miatt van ez, nála mindig van kb 150-200e ft, beülünk egy kávézóba lepörgeti fizetésnél a pultos előtt a 10-20ezreseket, majd odaad egy 500ast. Most nem rád gondolok, hanem haveromra, de nekem ez felesleges nagyzolás. Amikor meg venne valamit netről akkor meg mindig megkeres, mert a bankszámláján kb sosincs pénz.
Nem mentem volna, de ingyenjeggyel azért holnap elnézek.
Mérnem? Most viccen kívül, ha nálam nincs egy százas kp. akkor már nincs meg a komfortérzetem. Lehet hogy IT-s hülyeség, h minden akkor romlik el amikor legjobban kellene, de volt már olyan, h átvágtak markológéppel egy optikai gerincet hétvégén, és se ATM, se POS terminál. Egy fél liter ásványvizet nem tudtál kártyával venni...
Igen, csak én is akarok venni ruhát ha találok, barátnőm is, aztán ha tehetem nem viszek magammal 100-200e kpt. :)
Az eladótól kártyás vásárlás esetén a bank lehúz olyan 2.5%-ot. (plusz mínusz kicsi apró). Egy 100e -s bőrruha esetén inkább adja oda olcsóbban annyival, és abból már majdnem megvan a belépőm. .-)
Köszi szépen. Akkor viszek kpt!
Köszi szépen. Akkor viszek kpt!
Áhh, esélytelen. De vannak ATM-ek. Csak kérdés, hogy pénzt is töltenek-é bele, vagy meddig fussa a tartalma.
Ja, lehet az segített volna, ezt nem tettük meg csak az Opel Magyarországnak, akik szintén leszartak. Persze újra Opelt vettek csak nem Pesten hanem Nyíregyen... Vett volna a f.szom ezek után. Azóta is bánom hogy nem tudtam rábeszélni a fejüket egy új Mazda 3-ra.
Szerintem minden kereskedés ilyen. Mi pőzsóval jártunk rosszul. Nem velük kell beszélni, hanem írni az anyacégnek németbe, franciába, britanniába, vagy akár japánba. Olyanról hallottam, hogy ford ilyen miatt zárt be, A FORD megmondta a muksónak, hogy ne rontsa a cég jó hírét menjen áruljon újságot inkább.

ON:
Láncolajozóból láttam pár home made-et. Van itt aki így oldotta meg? 20-30 ezerért már láncot is lehet venni, annyit nem adnék egy szettért. Vagy ezek az otthoniak ideig óráig működnek? Mi a tapasztalat?
Opelről csak annyit, hogy ősszel az 1.4-es G Astránknak az M3-ason hazafelé menet Nyíregyre elszállt a motorja, egy vízcsőben található műanyag csonk miatt ami eltört 140-es tempónál, a motor meg lefőtt. Állítólag minden Opel szerviz tud a dologról, ezt a szart rézre szokták cserélni épp emiatt, szóval konstrukciós hiba. Ennek ellenére az Opel nem csinált visszahívást emiatt. Persze a Suzuki még az 1-es swifteket is visszahívta nemrégiben az összes alatt kicserélni a lengéscsillapítókat... Ja és előtte 5 nappal volt műszakin, nagy szervizen, 100 pénz ott lett hagyva, a szerelés új motorral és az m3-asról hazatrailerezni benne volt 500-ba.... A szerviz persze semmi kárpótlást nem adott, leszarták a fejünket sőt át akartak b@szni mert ugyanazt a motort amit én kerestem a neten és vettünk meg 200-ért ők 300+áfáért akarták adni. Na itt küldtem el őket az anyjukba. Ezek után anyósék bementek hozzájuk és próbáltak velük alkudozni, hogy mi lenne ha ezek után szeretnénk venni egy új autót (én már ezt sem tettem volna meg), mire a főfasz közölte, hogy csak nem képzeljük hogy ezt a szar majd ők beszámítják bármibe is? Ehhhh...mondták hogy nem, kp lett volna, azt a szart megtartanánk, de ti meg tartsátok meg az új szarotokat büdös parasztok... Pofaleszakadós történet egy gyökér kereskedéssel, OPEL DUNA. Csak azért meséltem el hogy ha valakinek Opele van, kerülje őket nagy ívben.
Korábbi évekről mik a tapasztalatok motorshow standoknál lehet kártyával fizetni? Előre is köszi.
Ha eppen inkontinencia zavarral kuzdesz...eppen ra is pisalhatsz a lancodra.... csak rendszeresen kell innod... ne alkoholt mert az nem keni a lancodat :)

De nemreg olvastam egy jo ki cuccrol ami egy rugos fecskendobol all. Neha felhuzod a szarat es ahogy a rugo letolja, szepen adagol egy kis kenocuccot a lancra... szamomra a legegyszerubb. Sajnos nem is olyan olcso....
Nem talaltam meg de itt egy masik:http://www.loobman.co.uk/tech....
ha lehet a stayin alive ütemére csepegtessen
De egyébként olyanra gondoltam
Talán a zsiguliban...de olyat már nem is kapsz :D
Már megbocsáss de a legjobb tudomásom szerint az opelben nincs olyan lánc ami ápolásra szorulna...ott mindent cserélnek
Olyan folyamatosan (időkönzonként) csepegtetőset akarsz, mint ami Zoliharminckettőnek van?
szóval láncolajozó, milyen a legolcsóbb működőképes megoldás?
hajrá
elnézést ! ha valakit érdekel inkább privátban !
MOst autóztok vagy motoroztok ?!?!?
MIlyen? megyek oda
opelből csak az astra kell, a gtc
egy új autó
nálatok is 300 bónusz jár egy ajánlásért?
Köszönöm a segítséget. Sajnos nem ilyen egyszerű, mert a neten többféle kitt van hozzá. Ahogy nézem a méreteket ezek csak a légszűrő környékén férhetnek el:

http://www.zietech.de/motorrad...

vagy egy másik:

ezt itt linkelték: http://www.lenferink-neuenhaus...

Az első linken a szűkítők talán a levegő torokban lehetnek?