Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek... én milyen dög vagyok, hogy csak szezonban járok erre :)

De a 25kw csak egy lemez... Itt van egy: folytás
ezt kell csak kivenni ha jól tudom...
engedjetek meg egy utolsó "off" -ot és ígérem több nem lesz ,de hátha valaki éppen nem talál állást ! szóval bemásolom :
Emlékeztető - Toborzó Nap

Ismételten felhívjuk munkatársaink figyelmét, hogy vállalatunk 2014. március 28-án, pénteken, 13.00 – 16.30 között Toborzó Napot tart.

Várunk minden középfokú végzettséggel rendelkező és éppen állást kereső rokont, ismerőst, aki az Opel Szentgotthárd csapatának tagja szeretne lenni. A Toborzó Nap résztvevői tájékozódhatnak aktuális állásajánlatainkról, megtekinthetik gyárunkat, kipróbálhatják magukat különféle szerelési gyakorlatokban, valamint élhetnek a próbainterjú lehetőségével.

A rendezvényen való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött, amelyet az opelszentgotthard@gm.com e-mail címen vagy a 06 (94) 551 111 telefonszámon tehetnek meg az érdeklődők.

Jelentkezési határidő 2014. március 21. péntek
akit nem érdekel annak köszönöm a türelmét !
Eladó gerincprotektor - hátha érdekel valakit.
Köszi
Kösz.
Ez szomorú.
Egyszeri belépésre jogosító jegy ára a helyszínen: 3.500 HUF
Hööö!Ez igaz lehet,hogy 3.500Ft a beugró a kiállításra?
Én mondjuk az útdíj miatt nem vállalom, de a szlovákok amúgy is elvitték a nagy részét mint mindenhol.
elég rendesen átrendeződtek a szállítmányozó cégek
Rég voltam már a gyárban...illetve csak az udvaron. ...nyár óta nem járok.
ha nincs más motoros uticél ,akkor megszervezek egy gyárlátogatást.
azt hiszem 1.5 óra csak kell hozzá 10 vagy 15 ember minimum és előre leadott névsor
még ennyi sem kell ,ha csak nem keverik meg újra ott fent
kitartás, még kétszer ennyi, és mehetsz nyugdíjba
Zsír, jól hangzik.

Kiváló áron vetted, nekem közel 100.000,-Ft-ot kell(ene) adjak érte, ha arra esik a választás. Erősen megfontolandó az ügy ilyen esetben (legalábbis, számomra).
Osztani osztom a véleményüket abszolút! Ezelőtt egy HJC FG14-em volt, minden szempontból jobb a 701-es! A homloknál lévő szellőzőt mondjuk nem 1szerű kesztyűben kapcsolgatni, de lehet én vagyok a béna, illetve az orrvédő rögzítése sem a legtutibb, bár én amúgy sem használom.
Ha túrázni megyek (csak országút, ha nincs forgalom, akkor óra szerint 110-120), akkor egyáltalán nem kell fülldugó. Illetve nagyon stabil! Egyáltalán nem emeli, vagy nyomja le a fejem! Én nagyon szeretem. Ezzel a grafikával vettem: http://bargainbikerbrands.com/... csak szürke fehérben. Akkor száálítással együtt volt 150eur, most ahogy nézem, még olcsóbb...
X-603-mal és az X-702-vel is elkezdtem szemezni (méret, ár, szín lehet valami nem jön össze az listán álló első jelölttel, így kellenek variánsok). Tudod milyen különbségek vannak a 6-os és 7-es széria között? A 603-as tavaly nyári modell, még nagyon kevés vélemény van fent róla a neten. A 701-gyel mennyire vagy elégedett? Nagyon sok helyen dícsérik, érdekelne osztod-e a véleményüket. Főképp a negatív tulajdonságaira vagyok kíváncsi, mert a jóról mindenhol írnak (a forgalmazók... ).

itt egy (x-lite 701, tavaly vettem)
Na ez jó hír, erre voltam kíváncsi
Ha jól láttam 3500.-
Heló!
Valaki tudja esetleg,hogy mennyi a beugró:AMTS Auto-Motor-Tuning Show-ra.
Köszi!
Micsoda illusztris társaság áll a dolog mögött. Ó, és a MOL pedig tárt karokkal várja a motorosokat így a szezon elején.

Amit leírnak, szép és jó, hogy mi fog ebből megvalósulni, arra én is kíváncsi leszek...
Az meg volt.
De úgy a boxokat, standokat elfoglalták a kiállítók?

Köszi!

(X-Lite használók vannak közöttünk?)
Motoros barát kutak, üzemanyag kedvezmény. Meglátjuk:

http://onroad.hu/2014/03/19/ime-az-uj-csaladunk-mol-moto
ros-family/
Kínaiak csinálnak többféle Givi-koppintás dobozt, ami rámegy a Monokey platnira. Nekem is ilyenek az oldaldobozaim.