Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor ez a Key elvileg. Dáánke!
Bár most egy tök noname doboz van hozzá a srácnak és rámegy.
Lehetséges hogy más dobozok is rámennek? Vagy más dobozoknál is ez a két felfogatási forma létezik?
A Givi platnikra bármelyik Givi doboz kompatibilis?
Nem elvenni szeretnék a dekli anyagából............azt már megtette az aszfalt.
És ki kell alakítani a formát is ahol ível.
Etr alapozóval nem lehet és sok kittet sem szeretnék.
Nem tákolt,pörgetett 2004/5 évjárat FZ-6n/s-t vásárolnék!
Én mit laikus, nem lehet olyat hogy simán felcsizsolni, valami hőálló alapozóval kitölteni, majd festeni ésSanyi?
Csak kívül.Szépészet.
nincs rá ötlet, hegesztés elhúzhatja, ragacsnak pedig erősen kapaszkodónak kell lenni. láttam sok ragasztási technikát generátor deknin belül, kb 10 fajta ragacsból 1 volt olyan hogy patentul állt, még az olajban is.
A tied igen.Én a sajátomra mondtam.
nézd ha leveszem a gyári matricát akkor az isten és a 150 bar-os sterimob nem mossa le róla hogy azzal elfeküdtek, így szerintem látható hogy nem volt motoron, mert még egy albán motorszervizben is lekaparnák róla a matricát szal még nem volt motoron. az hogy miként tárolták........ ha kijavítom akkor már javított így látja a rájder mit kap, és nincs a sokat emlegetett átbaszás szindróma. de ha épp a szezon közepén a csapatások legjavában szakad be a dekni akkor biz aranyat nem is de jó szolgálatot tesz.
Jó húzása lehetett a kosárnak.Ilyesmi sérült cuccot vettem 1 dollár+postáért ebay-en.Valahogy le kéne kapni a szinert róla és keresni kéne hőálló ragacsot javítani.
nem, kosárral együtt
Az egész motorral együtt csúszott a dekli meg a hengerfej?
rajta pihent egy gsxr 1.1 hengerfej
Mivel pakoltad? Markológéppel?
Én 2éve voltam kint pénteken, sok árus volt, akkor épp cross csizmát akartam venni, ezért kifejezetten azt kerestem, utcai ruháknál nem néztem szét, de nem voltam hanyatt esve a felhozataltól, 3 cross csizma volt összesen... Gondolkodok, hogy idén adok neki még egy esélyt.
yamaha fz 6 generátor dekni a képek szerinti állapotban eladó. az apró sérülés a pakolások során keletkeztek, korrekt árat ajánlj érte. +posta.
Ha minden igaz, valami ilyesmi van benne: link, de hogy hová tették, sejtelmem sincs.
Volt itt egy linkelt video, hogy a 78 lóerős verzióból hogy kell 98-asat csinálni, azt pl. otthon is meg lehetett oldani, mert a gázbóvdennél volt csak valami cicó.
Szerintem is szerviz a tuti.
Szerintem egy Yamaha szerviz kiveszi bármikor Neked belőle. Haveromnak az Apriliat is márkaszervizben csinálták meg. Szerintem itt nem nagyon fogsz választ kapni erre, úgy tudom itt senkinek nincs 25kw-os motorja.
15 évig szerelōsoron voltam,most pedig 5 éve az alkatrészkészletet ellenőrzöm,hogy fizikailag egyezik-e azzal ami papíron beérkezett.A nehezebbik részét az adja hogy a még elnem készült motorokban levõ alkatrészek is kellenek és nem is igazán szeretem csinálni,de ez van :-)
Sziasztok,

szóval még mindig várom az infót (csodát), hogy a 25 kw-ra vizsgáztatott FZ6 milyen kozmetikai kezelés után lesz "mellben" erősebb.
Ha nincs Gödöllő messze neked, akkor vidd Surihoz.
Az adatlapomon megtalálod a mail címem írj rám és a részleteket ott megbeszéljük.
AMTS-esen milyen szokott lenni az első (nulladik - péntek) nap? Kint van minden árus/promoter/bemutató/szponzor?
Ha tudtok Budapesten m speciel Yamaha szerelőt , nagyon ne tartsátok magatokban.