Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos jobban mint a dainese 2x ennyibe kerulo cucca. Jos erre a tanu, aki gerincet szegte a dainese-ben, azota forcefield-be amokfut.
Mikor mentek szombaton? Lehet csatlakozni?
Hali Blackegle mi van veled nem adod meg az elérhetőségedet?
Szombaton jössz velünk mocival az expóra?
Nekem forcefield pro L2-m van. Szeretem.
Eleve jól illeszkedik, de miután felveszi a test hőjét teljesen a hátra simul. Valamennyire biztos szellőzik is, de aláöltözővel is beizzadok alatta. Nincs más fajtával tapasztalatom, de feltételezem mind hasonló.
Volt alkalmam benne hemperegni. Tökéletesen tette a dolgát. Kérdés persze, hogy mondjuk egy magasba repülős highside során hogy szerepel, de azt inkább kihagynám.
One vote for forcefield
A parasodas az ami nekem jo volt, de csak azert mert sikerult jol feltennem. A szinezodes nem mukodott, de mar 2 honapos koraban sem, pedig amikor nem volt hasznalatba letakartam. A bevonat szerintem lekopik, v nemtom, de nem mukodott. Igaz en akkor minden korulmenyek kozott hasznaltam a motort, napi ingaba.
Érdekelne a véleményed. Máshol (mások) dicsérik. Igaz nem ezt a sötétedő változatot. A sötétedéssel van a probléma (az már baj), vagy a párásodással (az nem izgat, mert hidegebb időkben nem megyek)
ez egészen elfogadható képet produkál, nem?
Kamera témához:
Ilyet vettem:

http://www.revzilla.com/motorc...

Nem mondom, hogy minden alkalommal felveszem, de alapvetően bevált. Igaz még nem dobtam el magam úgy hogy rajtam volt.
Jah, hát igen. Abban rövidre fogták, Téged meg félrevezetett...

Amit én bemásoltam, az az Owner's Manual, sokkal szájbarágósabb.
Van esetleg tapasztalata valamelyikőtöknek az alábbi gerincprotektorok valamelyikére? 20-30e Ft között keresgélek.. egyéb jobb fajta termék?
Forcefield Pro L2
Forcefield Pro L2K
Knox Kompakt
Knox Contour
megtörtént
dobsz egy email-t? adatlapon találsz címet.
Nos május 10-re van repjegye az USA-bol, asszem ez lesz a nyero:

http://www.ebay.com/itm/Sony-H...
A nagy manual, a 300 oldalas. Ez azért érdekes, mert a két szint között azért van egy különbség.
De, a fordításod helyes. Melyik manual ez?

Ebben egy kicsit részletesebb a téma:
Csak mert az egyik retrobiker-es szervező srác mint a héten kiderült, a szomszédom Vmilyen Feri, és egy ezüst GSX 600 F van neki, múltkor ismerkedtem össze vele amikor a vasat pucoválta
Picit félreértettem ezt:
idle - alapjárat fordítás, akkor nem helyes
A német ismerősökkel terveztem felvenni a kapcsot ezzel kapcs., de éppen tegnap éjjel érkezett haza onnan a barátosném... Ha egy héttel korábban írsz róla...
Nincs gáz. Engedd le egy tiszta flakonba, aztán mehet vissza a szükséges volumen. Azért viszonylag nagy tűrése van ennek a dolognak felfelé és lefelé is, nagy kárt nem tudsz csinálni plusz-minusz 1-2 decivel...
akkor ezt most elbasztam?
Járó motornál hogy nézed meg az olajszintet?
Helló mindenki!
Épp motort készülök venni, mert megváltam az előzőtől és FZ6S a kiszemelt példány. Érdeklődnék, hogy tud-e közületek valaki egy eladót max 40e km-ig 2004 és 07 közötti évjáratot? Somogy megyei vagyok, tehát inkább a "környéken" fővárosban stb...
Köszi a segítséget!