Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Valkesz persze jöhetsz velünk is (én utassal megyek).
Szombat reggel 7 körül tervezem Bonyhádról az indulást.
Ha jössz kérlek jelezd mert akkor megvárlak.
üdv Robi
Meg szabad kérdezni, mifélét dolgozol az Opelnél?
én a superman-t eddig nem nagyon kedveltem, de ez a videó ezt megváltoztatta
lehet megpróbálom ezt a gly cuccost
sutyukiba is azt tettem régen
Motult azt ne! Nekem majdnem tönkre tette a motort, mikor jöttem haza Marokkóból. Az a nyál nem engedte, hogy lezárjon a hűtősapka, és a hűtőből a víz a kiegyenlítő tartályon át a szabadba távozott. Azóta a sima autósboltos alu folyadékot használom, tökéletes, jobb mint az istenkirály motul.
Glycunic.
Ti hűtőfolyadékból milyet használtok én motult tettem be 2 éve, de nem valami szimpatikus valami nyálas barna massza ülepedett le a kiegyenlítő tartály aljára
köszi
Király!
Kösz, pont most kerestem egyet...
az enyémen 20 -as van de nem tudom hogy bírtam eddig
ilyenem nekem is van
tudom ,hogy nem vág ide ,de mivel úgyis a fiók alján végzi -előtte szűk családi körben nyilvánosságra hozom
Mi tavaly Horvátba voltunk Krk szigeten. Nincs túl messze, északi rész, viszont Baska városban van egy nagyon szép hosszú homokos part, mindig ott hepáztunk. Az árak barátiak, mi Malinskában szálltunk meg és igazából egy hétre egy szoba két főre valami 55.000.- volt :) Ez a strand meg kb 30km-re volt a szállástól. Ott is volt part, csak nem ez a "Miami beach" feeling (köves szar)
tervezgetem már a nyaralást, hála ennek a szép időnek. :)
szeretnénk bnőmmel tengerpartra menni, motorral, olyan 4-5 napra. ennyi napra elég cucc fér max a motorra.
horvátország, esetleg olasz, szlovén vagy nem tudom mi jöhet még szóba, nagyon messzire nem akarunk menni.
olyan helyre szeretnénk menni ahol homokos part van, olyan miami bícs feeling. :D
hol van ilyen segítsetek már? jó lenne olcsóbb hely, meg ahol olcsó a szállás. nekem sátor is jó lenne de bnőm nem szeret sátrazni, valami szálloda kellene, nem luxus de nem is putri.
tudtok ajánlani vmit?
esetleg tervez-e vki a párjával ilyesmit? az sincs kizárva hogy többen menjünk, de 2-3 motornál többel nem szeretnék azért.
No akkor itt a link: .-)

http://t7.hu/164b-akkorezajo
nem, nyomj a következő termékre és meglátod.
Karbi leszedéshez pont jó.
nyomikulcsom már van, aldiból
én feladtam
akit érdekel és értelmes annak itt van egy kis nyom showDetail&id=4451
goo.gl
jó ez az oldal, csak kicsit széthullott

www_lidl_hu/hs.xsl/ajanlatok.h..." title="http://www.lidl.hu/cps/rde/SID-CC3CC75B-5122CA53/www_lidl_hu/hs.xsl/ajanlatok.h..." target="_blank">http://www.lidl.hu/cps/rde/SID...
www_lidl_hu/hs.xsl/ajanlatok.h..." target="_blank">itt a jó link
Igen az egy elég jó kamera, de nem lehet semmihez se rögzíteni. A tesztelő arc sokszor elmondta, hogy ennek a belsejét kellene egy (töltény )csőkamerába tenni és az lenne a legjobb a világon. Később készül ennek egy másik változata mobius néven fut, van is róla videó. Azt már jobban lehet rögzíteni, de nem olyan strapabíró mint a már említettek.

Egyébként az elég nagy gond ezekkel, hogy konfigláshoz egy txt fájlt kell módosítgatni. ez menet közben nehézkes.
Ha valakit ezek az apróságok nem zavarnak és szeret barkácsolni, akkor fel is szerelheti és jó vétel lehet.

Én www_lidl_hu/hs.xsl/ajanlatok.h..." target="_blank">lidliben ezt várom.
Hali van egy eladó FZ1 középsztenderem 10e ft-ért.Érd:zoli_motor@freemail.hu