Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szétnéztem Facebookon, szétnéztem SportMotoron, de nem nagyon van életteli fórum, vagy ilyen irányú (alföldi) közösség.
Akartam volt kérdezni, hogy ebben a körben merre érdemes motorozni egy kellemes hétvégi napon?
Én is nézegettem, de nem tudtam dönteni. Viszont a képminőség kül. itt jól látszik:

http://youtu.be/IpvQwSAv2Po
ezzel az a gond, hogy nincs rajta kijelző, semmi.
nézegettem : gopro1 100 euro ,a 2 200 körül ,a 3 pedig 300 környékén kínálják (persze nagy a szórás )
link contour hd
Van még drift de az is drága Meg a contour bár az sem a 20-50e közti ár.
Én nem nonameről beszéltem, hanem neves gyártóról. De soha nem találnád ki, hogy melyik gyártó ez. Pont alacsony fényviszonyok között alázta meg a tökéletes góprót Esete pedig el is ássa és lehugyozza a sírját
Van nekik valami rezgésstabilizátoruk is, ami gópróba nem került, mert akkor már 200ezerért rá se nézhetnél a kamerájukra.

A profiknak nem számít a pénz. Vesz 150 ezer forintért egy kamerát. Egy funkciót tudnak nagyon kihasználni, hogy sok kamera esetén könnyen beszinkronizálja magát a rendszer.
De ha én vehetek egy (és csak egyetlen egy) kamerát 80-90 ezerért olyat, ami tudja ugyanazt (kivéve a sokkamerás felvételt), akkor a gopro már nem éri meg az árát.

Ugyanez a helyzet az apple-el. A legjobb vágógépek az apple monstrumai. Ezért a macbook lesz a legjobb notebook? Nem hinném. Azoknak a 2 milliós vágógépeknek semmi közük nincs a kis macbook-hoz. Ugyanez a helyzet a gopro black-el, sliverrel, white-tal.

Egyetlen dologban verhetetlen a gopro, az pedig rögzítés. Nagyon sok féle kis tartójuk van. Ezzel senki se versenyezhet. Ebbe nem is mentek bele a többiek, hanem elkészítették a saját és a gopro közötti átalakító egységet, így minden kamerához használhatók a gopro mountok.

Nem lennének rossz kamerák ezek, ha normális áruk lenne. Amikor meglátok valakinél egy ilyet mindig az jut eszembe, hogy több pénze van, mint esze.
A noname kamerák többségének nem a motoros felhasználás az erőssége.
Kocsiba jók meg biciklire.
Motoron a vibráció tűrése,hang visszadása és a fény-árnyékba váltás ami szar.
Pláne az olcsóbbaknál.
De a tapasztalatom az hogy álló motornál hétágra sütő napon minden kamera jó (ezt látod youtube-on reklámban) mikor te mész vele egy nyávogás szint amikor mész beérsz egy facsoportba puff sötétlesz a felvétel percekig és ha odahúzod bizony összekuszálja a képet.
Ezeket nem lehet másolni úgy hogy szétkapod a goprot csinálsz egy úgy kinéző házat meg beledobsz egy ccd-t.
Nem véletlen nem Sj 4000-essel látsz bárkit felvételt csinálni profi dokumentumos szinten hanem goprot.
Amúgy van egy RD32II-es kamerám eladó mondjuk egy 20-asért.
1080-as HD.
Saját dobozában.
köszi!
amiket meg én ismerek ott már az vám-áfa is szóba jön, úgy már nem éri meg
mást nem tudok
Azt már néztem. Van még valami más?
Én inkább a tudást fizetem meg, mint a nevet. A gopró kamerák pedig elég vacakok, ha az árukhoz mérjük azokat.
Azért mert rá van írva, hogy gopró, nem veszem meg. Ezt csak a sznobok csinálják és aki beveszi a sok marketing maszlagot. Ez a 960 legalább 4 éves kamera. Ennyiért másik neves gyártó gopro white (vagy silver) szintű kameráját is megkapom. Csak nincs agyonhipe-olva így senki se ismeri.
A 40 ezer forintot picit sokallom ezért, így néznék körbe a külföldi aprókban.
willhaben.at ez a legjobb :)
Pedig 960-ast már ki lehet kapni 30 körül ebay-en.
És a kínaik még nem olyan jók.
Az ea100-hoz kell bármi felfogató motyó, vagy elég csak ráaggatni az ülésre?
gondolkozok egy akció kamera vásárláson és megnézném a sógorok mit tesznek le. goprót még használtan se vennék az baromi drága. Van 1-2 jelöltem. De mindegyik beszerzése elég macerás.
Milyen jó osztrák aprós oldalakat ismersz? Te ilyen otthon vagy.
hát sajnos nem motoros ,inkább mindentbele link
Akkor lehet hogy hamarosan motoros hét lesz? :D
hétfőtől akciós akksi töltő a hofer-ban , 2-3 hét múlva az aldikban is megjelenik link
Végülis van olyan, hogy megveszed olcsón (600 ért adta volna) és apránként ráköltögeted a pénzt, de kihívás egy ilyen gép.
Van rajta egy leo dob, de a gyári nincs meg. Beszámolt motor, ha megnézed rozsdás a hátsó tengelyvég, láncfeszítők stb. szerintem kint telelt a fészer mellet :-)
Ahha. Köszi. Így már mingyá jobban aránylik az árhoz...
Üdv!
Ezt megnéztük egy haverommal 88.000km, taknyos első teló, csereérett láncszett, tükörsima gumik, szarrá kopott gyújtáskapcsoló amit a tulaj telenyomott láncspray-vel :-), valszeg akkucsere is mert akkor került le a töltőről mikor odaértünk. szvsz felejtős
Ilyen olcsón hogy lehet hozzájutni egy Fazerhez szerintetek?
Ilyen gatya állapotban lehet? Vagy ennyire kell a pénz? Vagy ennyire devalválódott az értéke ezeknek a motoroknak?