Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kicsivel lesz csak több, de amíg az a minimális összeg összejön (max 1-2 hó) addig marad nála a garázsban, előleg fizetése mellett. Bár lehet h kifizetem.
Igazából el sem akarta adni, csak bekínáltam neki pár hete. Aztán mondta hogy ááá, nem adja. Na mondom... :( Hétvégén elmentem hozzá hogy megnézzem a Banditok után, mégis frissébe legyen összehasonlítási alapom. Aztán addig addig beszélgettünk hogy végülis belement :) Igaz hogy ez is olasz, csak ez nem az a fajta amiket a hahun látni. Újra szerelmes vagyok asszem
Kár hogy ezüst. .-))))

De amúgy szép, ne igyunk előre a medvére, majd grat ha a neveden lesz!
Grat! És oda is adja a pénzkereteden belül?
Üdv!

Jelentem úgynéz ki végre révbe érek
Most hétvégén megnéztem és kipróbáltam 2 Banditot. Hááát... mondjam azt hogy jó jó, de az a motor kurva nehéz, és fordulni vele nem egyszerű. Le is tettem róla. Jelzem alternatíva volt az FZS600 mellett. Viszont megtudtam győzni egy régi ismerősömet, akinek mint egy pár hete kiderült pont egy olyan Fazere van amit szeretnék, hogy adja el nekem :D Patika állapot, gyönyörű gép, úgyhogy nemsokára nálam lesz a paripa. Muahaha, örülök mint a majom a farkának. :D
Ha gondolod néha gurulhatnánk együtt, én is bonyhádi vagyok!
Szerintem én hoztam fel anno.
Én azt tapasztaltam, hogy eléggé magas a jó minőségű kesztyű ára. A minőségi kesztyűk mondjuk 35-40 ezerbe kerülnek, és 20-25 ezerért még vacakok vannak. (ha nem akciós)
Vagy ki kell fogni valami akciót, vagy nézegetni az apróhirdetéseket. Én egyarlen ness-t vettem. Persze nem ennyiért
Méretezésben ez a kesztyű a legjobb a kezemre, illetve a nagy tesója, de az már 40ezer, és nem találtam olcsóbban. Egyébként a linkelt boltban van mugen is, amire a pillantás is felesleges. Máshol egy 10-15 ezer forintos kesztyű minőségibb hatást kelt.
Az euromotor-ban van 1-2 jó kesztyű, de annyira mérethiányosak, hogy mikor ott voltam az s-estől az xl-esig, mindent a kezemre próbáltak. Csak vigyem el, "az nem baj ha szoros vagy bő, ugyanazon a gyártónál előfordulhat, hogy az s-es és az xl-es ugyanakkora, mivel más a szabása"
A karasna is ott van mellette, jó árakon vannak az utolsó darabos kesztyűk ott. De nekem a méretezés nem vállt be. Pedig 25k-ért vehettem volna egy kawa zöld kesztyűt, egy honda boltban, a yamaha motoromhoz.

Ha magánszemélytől veszed, akkor bizonyosodj meg arról, hogy eredeti-e. Honnan veszi, és hogy egyébként hamisítják-e a kesztyűt. Én múlt héten futottam bele egy srácba, aki full hamis kesztyűt, akart 2szeres haszonnal eladni. Nem is zavart volna, de telerakta az egész oldalt a hirdetésével. (képekbe, 2-3 topikba)
Még van 1-2 emberke, aki kínbából rendel kesztyűket és jó haszonnal adja tovább. Az egyik srác kínálata 100%-ban megegyezik az általam felfedezett kínai oldalakon lévő hamisítványokkal.
Védőfelszerelés nélkül, hol az út egyik hol a másik oldalán...
Nem piskóta az biztos. azért ez nem semmi.
Szép elegáns vélemény:(
Az ilyen, ha elfirkál én a mentők helyébe berugdalnám az árokba, és otthagynám.
a jó minőségű bőrruha elengedhetetlen
Nem szívbajos így egy szál bőrben...
ez a fickó 2 percet rám vert volna bringával a hohe wand-ról lefelé ,
félelmetes hogy jött le -persze magyar link
Kösz a tippet, idén még tuti megyünk arra többször is!
Legközelebb, ha kicsit messzebbre mennétek, próbáljátok ki Esztergomban a Csülök Csárdát, jó nagyon.
Januári vásárlás óta 350km sikerült menni idáig. Várom,hogy 15-20°C legyen.
Mi csak 300-at mentünk.... Kiugrottunk Komarnoba csülköt enni...
Ma én is kimozdultam egy kicsit.
Az még hagyján hogy már lassan a 2000.-ik km-nél tartok, de tavaly július 14.-én vettem egy Vecsési fiatal pár hölgy tagjától 72 000Km-rrel
én most tartok a 84 000km-nél. A motor hibátlan állapotban van nem rángat nem csörög nem zörög (persze meg kap mindent, olajat gyárit, szűrőket gyárit, láncot gyárit, stb).
2000? bakker nem aprózod el,
én a hétvégén 150 km nyomtam
Ahogy nézegetem , még midig jobban tetszik a Kis Fazer mint a Nagy , valahogy szebb , de nem rossz a naggyal motorozni
Én kb 2-3 évente nyűvök el egy pár kesztyűt , naponta vezetek az év 365 napjából minimum 300 napban , a kesztyűm 6000ft és nyárra van egy pár 4000 Ft-os textil de kemény borítású. fullra tökéletesen elég . Persze aki tud és akar az költsön, bőven volt rá lehetőségem , hogy príma cuccokat vegyek , rájöttem , csak a pénztárcád szabja meg mit veszel , mert az olcsóbb is ugyan azt nyújtja , persze vannak kivételek , láttam már 35.000Ft os kesztyűt , amiért 20 filért sem adtam volna. A reklám , muflon , kenguru és bivaly bőr , csak duma, ugyan ott szakad , vagy ott tépi le az újaid a nejlon cérna miatt , ja és a nagy többsége Pakisztáni , Kinai gyártás , Európai modellként álcázva. Nem vitatkozni szeretnék , csak jelzem , a 25-és 35 között lehet szín vagy név különbség.
Én tegnap gurultam, már nem először az idén. Szépen sütött a nap, de a szél nagyon nem tetszett. Még a kocsit is dobálta...
egy kis elektronikai segítséget szeretnék kérni . kölcsön adtam egy kollégámnak a CTEK (link ) akkutöltőmet és mikor visszakaptam gondoltam a robogóm akksiját feltöltöm ,de valami kerregő hangot ad ,ami korábban nem volt -próbáltam egy másik akkunál is de ott is ez történt ,valakinek van ötlete mi mehetett tönkre ? -köszönöm-