Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is valami aldi/lidli-s aláöltözőm van. A nadrág az elég jó. Hidegebb időben sokat segít. Csak nyáron nagy melegben nem hordom. Ugye cordura ruhám van. A felső rész helyett meg egy hosszú ujjú póló is megteszi. De ez bőr ruha alá szerintem kötelező.
Engem is érdekelne a tapasztalat ezzel kapcsolatban!
És az aláöltőzőt nézte valaki korábban? Jó valamire?
Jaaajjj... Bocs! Összekevertelek hegepisti-vel! (tudom, még csak nem is hasonlít a név)
Nem adtam el. Még csak most vettem a vasat novemberben.
A túraplexi miatt vált feleslegessé a régi...
Fazer megvan még, vagy már eladtad? Nem emlékszem...
Sziasztok!

Megválnék a régi pleximtől, csak rakosgatom ide-oda. FZ6-S-re való.
Nem repedt, nem törött. Kissé karcos, de egy kis polírozás csodákat tehet. Füst színű, gyári Yamaha. Ha kell valakinek, jelezze bátran. Árban megegyezünk. Jóidő rulez.
17fok, arnyekban
Mondom, a tavalyi nagyon ócskának tűnt. A nyaki részen kézben tartva oldalról összenyomva 2-3 centit tudtam összenyomni. Ettől függetlenül ezek a sisakok teljesítik az előírt szabványokat. Azért a TÜV gondolom, nem adja szar dolgokhoz a nevét. Vásárlói szempontból a 3 év garancia sem egy mellékes dolog, és ebben a LIDL/ALDI banda egészen rugalmas és vásárlóbarát szokott lenni...

Az ideit még nem néztem. Vasárnap nem leszek LIDL-közelben, de ha hétfőn még lesz, megnézem, felpróbálom, és ha nagyon nem ócska, talán ki is próbálom.
várjuk meg,hogy milyen idő lesz szombaton, aztán meglássssuk
Majom vagy...mi a hus a 15fokban? Aztan majd panaszkodsz egy honap mulva, hogy folyik a nagy hasadrol a viz.
Talalj ki valamit, alkalmazkodom.
olyan messze nem merészkedek el , hűs van még
de te jöhetsz, ha gondolod
Te bamba...
Hetvegen motorozol?
jah látom lentebb
milyet vettél a végén
Hála égnek van. Az elbaszott kezemre nem egyszerű kesztyűt venni.

Ezek a bukók mennyire jók? érdemes ilyet venni?
Sziasztok!

Volt már valakinek 33-as hibakód FZ6 (2005)?
Ha igen, hogyan sikerült orvosolni?
Nekem konkrétan akkor csinálja, ha már bemelegedett, mentem vele Xkm és utána leállítom, majd újra beindítom és leáll 2 henger.
Külföldi fórumokon olvasgattam - 1-es és 4-es henger gyújtásprobléma, ami lehet kábelek, gyertya, trafó, ecu stb. miatt.
Volt egy emberke, akinél ECU volt, mert egyszer márkaszervizben fordítva kötötték rá a pólusokat.
Kicsit vonakodva néztem.
Állítólag ez a legritkább eset, hogy ECU lenne a gond.
Meg ami furcsa, hogy miért csak melegen?
Valami ötlet esetleg?

Előre is köszönöm!
A Lidlis kesztyűt tavaly kíváncsiságból felpróbáltam. Az ujjak anyaga, ahol össze van varrva, be van fordítva az ember bőre felé, és pont a köröm alá vág. NÓÓÓMÁLIS?

Tavaly a sisak is nagyon ótvar gagyinak tűnt, de ez az idei most más fajta. Kíváncsiságból be fogok ugrani megnézni. Ha nem tűnik nagyon szarnak, még az is lehet, hogy veszek egyet és csinálok vele egy (nem törés)tesztet.
Eseszkaa-nak van jófajta kesztyű is óccsón
Vasárnaptól lehet venni a Lidlis sisakot!

A vesevédőt viszont ajánlom, széles, strapabíró, erős a tépőzárja, tartja a derekat is, jó komfortérzetet ad.
Add meg az elérhetőségedet. enyém nullahat harminc kettő négy hét nulla hat egy hét.
Ja, am nem rossz tanítvány
Hát ez egy ilyen gyors és hirtelen felindulásból történő dolog volt. Péntek este söröztünk haverral, és volt szó arról hogy el kellene menni megnézni Mádra egy Banditot. Aztán szombaton délelőtt hívott hogy egyeztessem le a fickóval, üljünk motorra, fasza az idő aztán zúzzunk le megnézni. Így is lett :) Majd ha meglesz az igazi, szívesen bármikor bárhová amikor az időm engedi
Tokaj... szólhattatok volna, Golop-on voltam a "tanítványom" (lásd galéria) kulcsosházánál. .-)
Felőlem lehetne mostmár rózsaszín is
De ja, majd ha majd...
Addig is marad a nyálcsorgatás :)
Amúgy hétvégén én is mentem egy kört a haverral és a Transalppal Tokajban és környékén, zsíííír volt