Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek mi a legjobb lopásgátló eszköz? Azt szeretném, hogy ne tudják ellopni a motort. Valamilyen lánc zár hasonló kéne, lehető legjobb minőségben. Tehát nem amikor elmentem láncot venni és mondtam az eladónak, hogy olyan láncot adjon amit nem lehet elvágni. Mondta, hogy van, x ezre/méter, csak mennyit vágjon.
Köszi
Ma gurultam egyet a Balcsi körül. A reggel azért még csípős volt.
Ti gurultatok ma? Nekem már majdnem meg van idén a 2000.-ik Km
Ti hogy álltok a km-kel?
Szerintem legegyszerűbb ha a céggel beszélsz, hogy mik a lehetőségek. Gondolom bármelyik szerelőjük át tud vizsgálni egy vásárolni kívánt motort ( Kozmaxot csak azért írtam, mert tudom hogy Ő is ott szerel):
http://www.akh.hu/?page=kapcso...
A Soroksári úti elérhetőségeket nézd, ott van a motorkerékpár szerviz.
Köszönöm, de hogyan tudnék neki írni, amennyire tudom nem lehet privát üzenetet küldeni a fórumon :S
Szerintem keresd meg Kozmax nevű fórumtársat a Honda VFR800 fórumon. A Budapest, Soroksári úti motorszervíz szerelője (volt Yamaha World). Személyesen Én nem ismerem, de gondolom tudna neked segíteni.
Kesztyű kérdésben, vagy veszel kb szezononként egy olcsóbbat. (pl egy ilyet AKITO) vagy nem sajnálod rá a pénzt és veszel egy drágábbat.
Szerintem egyébként kell legalább 2 pár (1 amit nem sajnálsz + 1 jobb fajta), ha elázol akkor úgyis jobb teljesen kiszárítani és akkor már van tartalék.
Nevetni fogsz!
Én az rmc motornál vettem egy kesztyűt ha jól emlékszem 21e forintért. A jogsihoz kellet mondom addig jó lesz. Azóta is bírja . Most 4 éves 20e km van benne nagyjából. Ha gondolod küldök róla képet . Kicsit megfakult a tenyere de semmi több. Én ajánlom. Ha gondolod hét elején otthon leszek elküldöm a márkáját is.
ott is voltam, azok a 23e-es kesztyűk kifutó modellek,1-1 db ok vannak,persze nem az én méretembe...
aztán 34e ért van,de az meg szarrá van perforálva,,, abba meg fázna a kezem ebben az időben...
Spidi? Josnak eleg faja az a kesztyuje! S 23ert vette ha jol emlekszem.
Eladó Prexport 2 részes ruha! Hazudok ha azt mondom apósom 3x felvette új kora óta! Kimosni hülyeség lenne,mert eltűnne a gyári "szaga".
Ha méretet kellene írni, azt mondanám: 180cm ig és 90 kg-ig simán jó!
Akit érdekel csörögjön, és az árat együtt kitaláljuk!
06 30 635 9305
azért nehogy már 40-50e ft kelljen adni egy szarosa kesztyűért
annyiért már egy átlagos kabátot lehet venni...
Sziasztok!
Valakinek esetleg van a polcán eladó gyári bukógomba Fz6-hoz?
Ilyen kellene, de a racin-bazáros srác csak a bal oldalit hírdeti.
Limitemelés ;)
Vele nem tudsz tévedni. Korrekt nagyon, érti a dolgát.
Kecskemét környéke
Elhoztam Suritól ma a vasat, hát nagyon jó lett.
Végre egy olyan ember aki ért is ahhoz amivel foglalkozik .
Csak egy példa 6.-ban 2000-es fordulatnál nem zörög,nem csörög,nem csapkodja a láncot.
Le is tekertem ma egy százast.
Hol akarod megnézni a gépet?
Nem tudom honnan lehetne szerelőt szerezni, nincs motoros ismerős Budapesten..
Helyi szerelőt nem akarok mert tuti ismerőse lenne, Yamaha szervizből 100 km-re kiszállás meg egy vagyon lehet.
Valakinek esetleg ötlete vagy FZ6-hoz tényleg értő szaki ismerőse aki kibérelhető?
Múltkor kesztyű volt a téma, ma pár boltot átfutottam de 20-30e ft között nem nagyon találtam elfogadhatót
valakinek valami jó ötlet
Jobb elmenni és a hideg motort megnézni esetleg ha hagyja a tulaj akkor kompressziót mérni.......melegen csak fülre és szemre lehet hagyatkozni....
rendeltem a neten KKR-14/5 (LD-12P) így tuti ,hogy jó lesz
tehát akkor mindenképpen a leírásban szereplő KKR-14/5 (LD-12P)
relét kell beszereznem :( köszi
87a ---alap helyzetben záró érintkező , vagyis ha a relé behúz akkor bontja az áramkört .....
... csak az akku-hoz közelihez / T / jó mivel mind a két érintkezője ZÁRÓ !hiába 5lábú.
köszi talán a jövő hét végén sikerül összehozni