Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a doboz felfogatásában nincsen eltérés ,mindkettő monokey ,a gond a platni alatt kezdődik én dobozhoz M5 -öt kaptam és jobban tetszett mint az M3 ezért akartam csak lecserélni ,de nem tudtam .
Nekem m5 van a v47 alatt az Fz6n-en. (szép mondat lett) .-)
nem mernék rá mérget venni ,de szerintem más kar kell hozzá mert az M5 .nek közelebb van a két rögzítési pontja egymáshoz ahova a kart kell felfogatni .nekem volt M5 is de nem tudtam felrakni a karokra.
(de lehet csak én bénáztam ,ezért nem teszem rá a nyakam )
Nekem is ez van az Fz6n-s2-n, ugy gondolom neked is jo kell, h legyen.

Az itteni adatlap szerint is jo: http://motoroswebaruhaz.hu/spd...

viszont csak az m5-os platnit latom kompatibilisnek vele...
Az m5 és az m7 között legjobb tudomásom szerint csak a design a kül.
Sziasztok!

2005-ös FZ 6 s-re jó ez a konzol: 351FZ
Illetve van valakinek tapasztalata az alábbi platnikhoz:
M5 - 9500,-Ft (FZ-s tartóra)
M7 - 10.000,-Ft (FZ-s tartóra)
Mi a kettő között a különbség?

Válaszokat előre is köszönöm
Eladó 2004.- FZ6S-re új, alumínium, első-hátsó tengelygomba párban.
Ár: 8.000ft Színre fújás megoldható(fekete, ezüst)
Hali !
Volna valakinek Fazer 400 ashoz Hátsó csomagtartó karok./600 nem jó/ 06-20-33-63-480
98 -as fazer600 hoz valakinek van elado plexi?
Budaörsi Toyota szalon :)
De én asszem a weben jelentkeztem, aztán megadtam hogy nekem ott lenne a legjobb. Nem tudom hogy nekik meg van-e még a tesztauó vagy azóta eladták.
hol lehet próbálni? lehet mennék én is.
Elmentem kipróbálni nyáron. Budaörs a bevezetőn kifelé, majd vissza a körforgóknál. Bekapcsolt ESP-vel is olyan szépen tolta a seggét, hogy minden körforgóba 2 kört mentem
Hát nem nagyon, nincs másik mocira Zsé ha ezt összetöröm akkor cumi van......Úgyhogy inkább a gumi kopjon mint a motor....
Valahogy én is így gondolom, ahogy mondod. Amúgy alapból eszembe sem jutott volna 1000-est nézni, csak ez a lehetőség fogott meg kicsit. Nem vagyok egy ámokfutó, viszont ha már álló helyzetben is ledob magáról mint egy vad mustang akkor lehet másnak van igaza
Persze a fokozatosságot is be kell tartani ahogy írta eseszka, úgyhogy ebben az esetben először csak negyed, majd harmad, fél gáz eszközlése a megoldás ;))
Bocsánat, ezt felhoznám újra, akkora volt tegnap az aktivitás.
mert a pirelli, bridgestone, dunlop az nóném?

donkartacs: most már van 1-2 kocsi, amit direkt olyan gumival szerelnek gyárilag, hogy kicsi legyen a tapadása. És ezt mind az élvezet kedvéért. (toyota gt86)
Te nem élvezted a slide-ot?
Nem hiszem , hogy az Amcsik ki engednének az útra szar minőségetr , ezért is gondoltram a Shinko-ra.
Az Anakee-ból van egyáltalán méret? Egy amerikában élő barátom említette, hogy Shinko-t használ az R1-én, de nem tudom pontosan, melyiket... kísérletezni akarsz?
Krisz, nekem nincs Fazeres honlapom! Legalábbis nem tudok róla...
Szia!

Van néhány gumival tapasztalatom, de nem hiszem hogy ilyen enduró típusú gumit kéne rakni rá......Nekem a Pirelli Angelt is elcsúsztatta kanyarból kifelé. Gyorsan le is cseréltem tapadósabra....
Amúgy terepre akarod vinni vagy miért akarsz ilyen gumit rá?
Igen, de rhinoeli oldalára gondoltam.
Ezen az oldalon jó, hogy ott van, hogyan kell belépni, de össze is kellene gyűjteni, hogy melyik hibaüzenet mit is jelent, és azokat hogyan lehet kiütni, törölni.
Pontosan nem tudom, melyikre gondoltál és Google-be beírtam. Az "fz6.uw.hu"-n fent van az egész üzemmódosdi leírása. (Szerviz/Diag. üzemmód menüpont)

Mellesleg találtam egy ilyet:
Tengelygombák - valaki vállalja még a legyártását?

Plusz sajnos nem lett jó a bukógombám, de "terveztem" hozzá egy hasonló "toldalékot", mint amit a Yamaha adna az övéihez, ha idomos géped van. Remélem rá tudom bízni esztergályos ismerősökre a legyártását.
Ezeket is össze lehetne gyűjteni a fazeres honlapra.
Csak egy kérdés , nem meglincselni , Michelin Anakee III- at valaki használt már Fazer 1000-re , ha igen kérném a tapasztalatot.
Esetleg valaki Shinko Verge gumit has valaki már használt ?
Karbi részletesen: tisztítás,beállítás,gumik cseréje,szinkron.
Vezérlés:lánc,lánc csere,szelepek beállítása,lapka csere ha kell.