Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudsz valami másik linket vagy képet küldeni a plexiről engem érdekelne. Profilomba az emilem
Fz6-ra givi túraplexi eladó. Felső részén négy kis furat található, mivel MRA plexi volt felszerelve. MRA plexivel szerelve : 22.000 forint!
link
Sziasztok.
Mien aksit ajanlatok fz6-ba?Legjobb ar/ertek arany? Nem birta ki a teli idoszakot, muszaj vegyek :| .
Sziasztok.

Van egy Kappa sisaktartó dobozom.
Olyan problémám lenne vele,hogy az elején a piros gomb amit,ha nagy nehezen benyomok beragad és nem jön vissza.
Próbáltam WD-40-el befújni,de semmi javulás.

Esetleg valami ötlet?
pont erre gondoltam én is. ferka csak 61 lovat vesztett el az évek során

Az új évad annyira nem jön be. Talán a karácsonyi különkiadás jó lesz.
Remélem a vietnámi motoros részt is láttátok.
Az az igazság, hogy idővel kopik a ménes. A leggyengébbek elhullanak. Pl.: egy 30 éves ferrari esetén egy egész VW golf hiányozhat.

De valószínűleg benne van az is, hogy van pénzed újabb motorra, fizessél többet.
Itt legalább megmaradt a progresszív adózás
Rossz kategória tényleg zavarna. Amit meg írtam azt is csak azért, ha már teljesítményadónak nevezik akkor miért nem számítanak egy átlagárat a kw-onként a mostani 4-6csoport helyett (nem tudom mennyi van). Hiába 2000res vagy 2007es egy motor, a 150lóerő az mindig ugyanannyi marad. Nekem most kicsit úgy tűnik, hogy úgy gondolkodtak a tv kitalálói, hogy akkor fizessen többet az akinek újabb motorja van ami feltehetőleg drágább is. Ne értsétek félre, nem panaszkodni akarok, senki nem mondta, hogy 111kw-os motort kell venni. Csak nekem így logikusabb lenne.
ez sajna a törvény, de szerintem téged is zavarna, ha rossz kategóriába sorolnák be a motorod és 40ezret fizettetnének veled.

Egyébként ki számolja ki ezt? Már tökre unom, hogy bármely állami hivatalba megyek mindenhol analfabéta, 0 iq-s barmok vannak. Annyira nem képesek, hogy 6 betűt/számot helyesen leírjanak (neptun kód). Közjegyzők, járásokban dolgozók, banki alkalmazottak, mind nagyon buták, de fizetésük meg hatalmas (helyi viszonylatban). Nem képesek ellátni a dolgukat és nem is akarják. Leszarják az egészet, ha gondod van old meg, tanulj jogot, a törvénykönyvet és a jogszabályokat te is megtalálhatod, de fizetni ne felejts el. És nem is cél hogy hozzáértő talpraesett rátermett embereket alkalmazzanak, mert akkor még fényderül a kis mutyizásokról. A buta ember kevesebbet fog fel, kevésbé lát bele a dolgok működésébe.

Jövőre már csak 13ezer lesz, akkor lép át alacsonyabb kategóriába.
Anyám lofty villanybiciglijére meg 0Ft .-))))
Szerintem előre hasznos, hátra nem nézegettem mi ér le előbb. Mindjárt megkeresek egy cikket, ahol az újságíró gyalázta le a tesztmotort, ott egy képen szépen látszik az első villa 'kopása'.
2x4900
Nekem 33.300Ft-ot kell majd befizetni. Viccesnek tartom, hogy ha 2006os lenne a motor nem 07es akkor 25.530.
Nekem a nyomorék analfabéta szefós bagázs nem tudja kiszámolni, hogy mennyi sz annyi. Ugyanennyit számoltak a 2003as 70 kw-os gépre
Majd bedarálom őket kutyakajának, akkor megtanulnak számolni.
Szerintetek ezek a tengelygombák jó dolgok vagy buruláskor több kárt csinál mint hasznot?
Szülinapomra előre én is megkaptam a csekket a polgárjenő hivataltól. Gépjárműadó: 2x 10800HUF. Éljen! ,-(
Amikor az m5-ot vettem meg nem volt m7, vagy nem lattam. Pedig az jobban tetszik.
igazábol nem tudom hogy billeg e...nem volt olyanom...csak monolock rendszert találtam lötyögösnek..és az M5 rajzán is olyan gumipapucsok vanak a platni alatt...az M7 alá meg nem kell rakni semmit.mondjuk nem értem miért.
Az M5-ös billeg? Eddig nem tűnt fel. Nekem olyan marha feszes, alig bírtam ráfeszgetni...
én is most vettem 351FZ karokat és M7 platnit az FZ6S-emre...M5 és M7 között nincs külömbség csak a kinézete...nah meg hogy az M7 alá nem tesznek gumidarabokat a konzolhoz...igy nem billeg kicsit sem.
közben megtaláltam az M5 "FZ" típusú karokhoz való ,
az M3 és a monolock platni "F" -es karokhoz