Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ezek 400 dolláros kamerák, nem 100-200 dollárosak.
Lehet fel is veszem a kapcsolatot az amcsiban lévő ismerőseimmel.
De régen volt már az a november. Valóban 3 flakon volt. Arra emlékeztem, hogy 6ezert fizettem érte, dehogy mennyit vettem arra nem. 1900 volt darabja, a budapesti boltban volt 1500.
Okés. Akkor 3 liter ment bele. Ez így már jobban hangzik.
Viszont valóban fogyott belőle.
Az olajszintet meg meleg járó motornál nézzük. Néztem úgy is, hogy valaki tartotta egyenesben a motort és úgy is, hogy középállványon volt. Nem láttam nagy eltérést.

Miért ehetett belőle?
Nem akarom tovább szítani a vitát GoPro és nem GoPro között, de ez a kolléga részben ezt használja, és neki valahogy jobbak a videói (a hangok pláne) mint a tesztekben:

http://www.youtube.com/user/ro...

Bár nekem a Sony GPS-es verziója még mindig nagyon szimpi.
Nem is vagyok Pesten. Mehetsz.
A dolog ott kezdődik, hogy a teljes mennyiséget nem is tudod leengedni a motorból. Maximum 3 flakon tehát, amit bele lehet/kell önteni. Nagyon messze vagy az igazságtól akkor is, ha kevesebb volt a flakonokban (ami nem valószínű) és még akár maradt is bennük...

Gondolom, nem estél abba az amatőr hibába, hogy a motor leállítása után nézted meg a szintjelzőt.

Szűrő mellett vagy valahol máshol nem folyatod el?
Csúnyább dolgokra meg egyelőre nem gondolunk.
Na akkor ezt is jó tudni, köszi!
Vettem 4 x 1 liter ilyen olajat. kb 1 deci maradhatott meg a csere után. És nem mellé öntözgettem. Nem tudom hogyan ment bele annyi. Most pedig a megmarad 1 decit is ráöntöttem, mert kevesebb volt benne. kb ez az 1 dl hiányzott belőle.
Arra gondolok, hogy flakononként valamennyi a flakon oldalán maradt, de az se lehet olyan sok.
Egy másik elméletem, hogy nem volt meg a liter olaj flakononként, csak 9 deci volt benne. De ez annyira valószínű mint az előző.

Egyébként most fazerrel vagy? Mehetek a kupakért?
Nekem még soha nem kellett utánaönteni egyik olajból sem.

Nem tudom, hova tudtál 4 liter olajat beleönteni. A száraz motorba kell összesen 3,5 liter.
Sziasztok!
Esetleg valamilyen magyar oldal létezik felhasználók által összegyűjtött tudásbázis gyanánt?
Műszerfal adatait olvasnám ki. 2004 fz6 s
Igen, erre a gyártóra. Jelenleg 4 van belőle, az első kettő évek óta szolgál. Egyetlen titka, hogy forró motorra ugye nem szabad rátenni, valamint nagy hidegekben óvatosan kell levenni, mert kicsit merevebb az anyag, de ezeket betartva tartós lehet az öröm.
Több helyen olvastam, más gyártókéval kapcsolatban is, hogy plusz-mínusz hőingadozás esetén (mondjuk ami volt idén télen: -7/+7) párásodik alatta, ami nem feltétlen jó, és ez alól ez a ponyva sem mentes. Télen nem húztam rá teljesen, hanem csak lefedtem vele, hogy tudjon szellőzni.
Kedves Darko barátom :)

Igen XXI. századot írunk, de nekem is az Sv-n csak egy lámpa van illetve világít ha kevés neki már a Kraft.... Bár nekem még soha nem jelzett tévesen...
Nekem ha félig van a tank egy jó kigyorsítással telivé tudom varázsolni. Szerintem az is számít, hogy mennyivel mész (illetve milyen gyorsulással), illetve emelkedőn vagy lejtőn. bár nekem fzs van.


rhinoeli, neked mennyi olaj szokott fogyni ebből az agipból? most kb 5-600 kmrel olajcsere után öntöttem rá a maradékot (kb 1 dl). Már 4 liter olaj ment bele! Ez most, hogy is van?
Nincs kizarva, hogy mindkettonkevel baj van. :D
Egyebkent a napokban meglepoen olvastam, hogy az uj CBR-ben (vagy masik sportban) nincs is uzemanyagszintjelzo, csak a kis lampa villan fel. Lehet tajekozatlan vagyok es nem divat gyorsasagi gepekre szintjelzot tenni, de milyen evet irunk?! :D Kivancsi lennek, miert nem alaptartozeka.
Köszi. Mindig ülök rajta, egyenesen áll a motor úgy szoktam tankolni és odáig, hogy majdnem ellepje azt a 6lyukú részt. Azt hittem már kezd tönkremenni az érzékelője, de akkor ez ilyen. Bár inkább mutasson kevesebbet, mint amennyi valójában benne van és ne fordítva!
De, engem is viccelt már meg, főleg a két végponton (üres - teli). Múltkorában alig volt benne benyó és csurig akartam tölteni, erre belement 4L. Szerintem a tanki kialakítása olyan, ha nem emeled ki a töltőfejet majdnem a kis fém kupak tetejéig (6 lyukú rész), nem is lehet telerakni rendesen, mitöbb, középsztenderen is több fér bele, mintha döntve lenne. Szóval a végére beleerőszakoltam ~11 litert és akkor sem mutatta telinek, egy pöcök hiányzott, ami ~2 km motorozás után fel is ugrott. Ennek ellenkezőjeként szintén múltkorában, megvolt még a két utolsó csík mikor megálltam egy boltnál, s mikor újból indultam, elkezdett villogni és a km/óra is átváltott, tartalékot számolt. Mentem 5 km-t és csiribá, elkezdte "feltölteni" magát, visszaállt a volt 2 csíkra.
Hétvégén mentem majdnem 500km-ert a motorral, akinek az újabb kijelzős 600asa van vagy ezrese nem vette észre, hogy nagyon csal az üzemanyagjelző? Mikor jöttem fel tegnap pestre, már villogott, hogy menjek el tankolni, teli tankoltam, de úgy, hogy majdnem ellepte már a tankban lévő kis lemezt is amibe a pisztolyt dugod, erre 11litert tudtam tankolni. Szombaton meg 2csík volt még megint ugyanígy tele tankoltam akkor ment bele 8liter. Vagy lehet én tudom rosszul és nem 18literes a tankom.
van egy youtubos arc, aki ezeket az olcsó kamerákat tesztelgette. Eléggé ért hozzá és talán ő is tesztelte azt az rd32-t. De a 20-30 ezres kategóriában talált pár jót. De ő is csak próbálgatta, véletlenszerűen rendelte azokat, néha betalált egy jót, de volt olyan, hogy kalapáccsal verte szét.

Én mp3 lejátszóval voltam így. havonta vittem szervizbe, nem működtek és nagyon vacakok voltak. Vettem egy ájpodot és minden szép és jó.
Az is teljesen olyan, mint a gopro, jó minőségű tartós, meg kicsi ergonómikus, de pokoli drága. De egy pár csalódás után sokan ezeknél kötnek ki.
Őőőőőő ki mondta hogy gopro mániás vagyok?
KB 4-5 olcsó kamerát vettem már és azok mind szarok voltak.
Talán az RD32II-es szódával elmegy.
De azt a nyivákolást amit produkált nem nevezném minőségnek.
És ez már a 30 rugós kategória.
Volt az a hülye 4e forintos kínai szemét ami már a kezemben szétesett meg egy vízálló gyerekjáték meg valami oregon istencsapása.
Ebből a sok próbálkozásból már kitelt volna as30 vagy drift vagy contur vagy bármi más.
Így lőttem egy használt 960-ast.
Ennyi történt.
Nem vettem. Erről indult az egész.
Mountokat vettem csak goprohoz, mert haverom kölcsönadja a goproját, hogy kipróbáljam. És elkezdtem nézegetni, hogy lehet vennék én is. De a gopro mocsok drága, így találtam sony-t. És nálunk használtban ilyen nincs. Ezért érdeklődtem, hogy sogoréknál milyen apró van.... és ide lyukadtunk ki.

Csak az nem tetszett, tök mind1 micsoda, nem gopro van ráírva csak szar lehet hozzáállás.
És ki is próbáltad.............mentél vele..............felvetted a motorozást.
Mutasd.
Had essen le az állam és érezzem a vásárlás inputjait.
Vegul is ez eleg jol mutat amugy:
https://www.youtube.com/watch?...
Én csak az árával nem vagyok kibékülve.
Valaki ajánlotta ezt, és jónak tűnik. Te kötsz bele minden butaságba. (nem is jogosan)
Mindent értek.
Imádod a sonyt.
Vettél egyet.
Utálod a többit.
Nem is vettél mást.
És az útálatod tolmácsolod is.
Vehemensen.
Szerintem motorozz és érezd magad jól,csinálj szép felvételeket.