Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm Tibi!

Sajnos nem vagyok tisztában, mekkora erők munkálkodnak itt, szóval megmondanád kérlek, hogy a 10-es és 12-es csavar között mekkora különbség van? Elég annyi, hogy kicsit erősebb, sokkal, szinte semmit, vagy mérsékelten.
a második szám jelöli a folyáshatárt
Nem keménység, hanem szakítószilárdság ill. folyáshatár.
a 12.9-esnek 1200MPa a szakítószilárdsága ez az első szám, folyáshatára 1080Mpa(1200*0,9).
Ülni ültem rajta, valóban a 172 cmmel nem telitalpas. A motoros csizma esetleg még pár mm-t emel, de talán a "kutyacsont" megoldás lehet.
Köszi szépen!
A tank aránylag széles, nem úgy ér le az ember lába. Milyen magas vagy? Nekem 180 cm-vel teljesen jó, édesanyám 160 cm-ével már nem, valamint 175 cm-rel sem ér le mindkét talp teljesen. (Igaz az ülése ~2 cm-rel magasabb, mint gyárilag.)
Megnéztem Rábapatonánál, hogy mennyire árad a Rába. A plexim polírozása még nem készült el, ezért 100-nál már majd lefújt a szél a gépről. A GS500-as suzuki után ezért választottam S-es kivitelt.
Köszi, csábít egy 1000, de még a próbakör csak eztán lesz.
Nehéz döntés előtt állok ...
Igen, van! Csatoltam a képet.

Második kérdésedre a válaszom, hogy nem. Nagyon stabil, alig bírtam felhajtani, illetve a gömbcsuklónál is feszes. Ellenben az FZ6-nál hasonlóan írtam volna le, mint ahogy te megfogalmaztad a kérdést.
Fz1en Neked van szivargyújtó és ha igen akkor hol?:) Illetve, kicsit neked is lötyögnek a visszapillantók? Előre is köszi.
Hátrányairól nem tudok nyilatkozni, max, hogy pont a 2006osnak az injektora ránt egyet, mikor nagy fordulatú motorfék után nulla gázállásról ráhúzod a gázt. Nyomatékszegénynek írják le pár tesztben, én nem vettem észre. Fogyasztása nekem megáll 6literből. Mikor vettem az enyémet beszéltem egy másik tulajjal, az övébe akkor 56e km volt. Kötelező szervizeken kívül nem kellett rá költeni. Számomra kényelmes is, bár ez relatív. Ha esetleg konkrétabban érdekel valami írj csak!
Azt majd megszokod. Én zsíros vagyok és még kondizok is, a vállaimtól, és a könyökömtől nem sokat látok. Ha hátra akarok nézni, össze kell húzzam magam.
Szegényes látásmódommal a kormányt nem tudom elképzelni a gépen, ha lesz időd, szívesen várok egy menetkész képet is róla.
Üdv!
2006-os évjáratú Fz1-s paripa előnyeiről és hátrányairől szeretnék bővebb infót
Mi tapasztalat?
Köszi
Vettem egy glyzerin-leder-seife nevű cuccot. A csaj az üzletben azt mondta, hogy ez kell nekem.
Az nem világos a leirásodból, hogy le kell mosni a kesztyűről ezt a cuccot? Mert eléggé kifehéredik tőle. A régi kesztyűvel tettem egy próbát. és a fehér szivacs már csak max szürke lesz.
LSL superbike L01 nem magasabb , egyenesebb és szélesebb nagyon mázlim volt .egy régebbi hirdetést találtam és még meg volt a srácnak ,vadi újan 6000 -ért. átszerette volna alakítani a motorját ,de a motort közben sikerült eladnia .egyetlen hátrány van ,mégpedig ,hogy a tükörben jobban takarja a kezem a mögöttem lévőket
Én is elmotoroztam már egy tank benzint.
Milyen kormány lett? Honnan van? Képeket raksz fel? Mennyivel másabb?

Ilyen lett?
http://sturgiszone.com/picspho...
megvolt az idei első kör a kormány egészen más mint a gyári ,nekem sokkal jobban tetszik ,örülök ,hogy lecseréltem
A csavar keménysége.
A fejen írt szám (10 vagy a másikon amit kaptam bukógombához 12,9) mit jelent?
Yamaha bót.Blokktartó nemigen van csavarbótban.
Tudja valaki, hogy a bejelölt helyen lévő csavarok speciálisak-e vagy kaphatók néhány nagyobb csavarüzletben is?

Köszönöm!
motoralkatresz.eu +1
Tudnám ajánlani Kutyát , aki a Hegylakók rovatot szerkeszti. Dunaujvárosi nagy motoros. Persze mindenki nézze meg nincs e jobb. Esetleg eBay de nagyon ritka az olcsó, és jó szett
Örülök, hogy más is látott fantáziát a félszemű projektben, és hogy nálam akadt rá.

Mi az a fekete a piros csomagolásban a bal oldalon?