Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Meglesem!
Az ebay-est már én is megtaláltam, de sajna nem postázza ide, meg is kérdeztem direkt.:(
Persze.
Placebonak jó.
nem is azért kell.
Fehér kesztyűt vettem és ha jól befújom első használat előtt, akkor talán nem ragadnak rá annyira a bogarak meg a kosz
Briston - nagyon kevés elég belőle.
Sima bőrápoló.
Nettón kapon gyártótól.
Bőrgarnitúrákhoz való.
Nincs értelme impregnálni annyi a perforálás.
Briston
ti milyen bőr impregnáló - tisztító szereket szoktatok venni?
s100 jónak tűnik de az ára már nem.
Vagy merre érdemes ilyet venni? Lehet nem a motorosboltokban a legolcsóbb. Bp-en van valami jó bolt?
gugliztam már, 4000 forint egy impregnáló spray
van az is
most egy 2,5-ös jack dugó a probléma?
miért nem veszel egy átalakító kábelt. kb 5 cm hosszú és megold minden problémát
Ezt kerestem! köszi!
Helló! Srácok! FZS 1000 nél a dobot összekötő cső, és a leömlő között lévő tömítést hogy hívják és hol tudok ilyet találni? köszi
Az jó, mert ha valamikor eladom az S2-t akkor talán még elfogadható pénzt kapok érte .-)
Nem akartam belerondìtani a témába ezzel az N/S dologgal, csupán arra szerettem volna rávilágítani, hogy énis motort keresek, és a Fazer az egyik nagy esélyes, bár az árak igencsak elvannak szállva, pláne az S2-es szériánál.
Erre válaszoltam:
"oggy71
[58677] ma 15:00
Ezt a motort már nézegettem én is, jól néz ki így a képeken, de sajnos N-es, s nálam az S verzió van ott a toppon. "

Mivel szerintem sem az volt a kérdés, hogy N-s vagy S-es mert az látszik. Csak _véleményem szerint_ az N-es szebb, ha már itt tartunk.
ezt most nem értem.. nem azt kérdeztem h S vagy N hanem h nincs e olyan sérülése hibája a motornak ami a hirdetésben nem szerepel :)
még két napig nézegetem és "beáldozom" tényleg ez a legolcsóbb megoldás .nem is annyira a társalgás miatt akarom betenni ,hanem a gps miatt mert nem találtam olyan 2.5 -ös fülhallgatót ami hosszútávon kényelmes és a bukó felvételekor sem zavar. scala riderem van (még az első kiadás talán) és van egy bemeneti csatlakozója és nagyon előnyös gps -nél.
őőőő. az hogy N-es nem mérvadó, mert én pl S-est nem vennék, nem is vettem. .-) szóval ez az ízlések és pofonok kategória.
tény h nem 1 KTM... de azért elmegyünk..
nem érdemes elindulnod
jajj azthittem élőben láttad.. félreértelmeztem :S sry
értem :) köszönöm! akkor érdemes elindulni tényleg ilyen jó állapotba van mint a képeken? mert csak az útiköltségem 30 felett lesz.. ha megveszem ha nem..
Ezt a motort már nézegettem én is, jól néz ki így a képeken, de sajnos N-es, s nálam az S verzió van ott a toppon.
Kicsit megijesztettetek ezzel a gépjárműadós dologgal, inkább rá is kérdeztem, hogy van-e teendőm, de megnyugtattak, hogy automatikusan kapom a csekket, ne aggódjak (nem is értem, miért aggódnék... adó úgyis mindig lesz )
Viszont csak 9.400 körüli összeg egész évre