Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez engem is érdekel..........nekem is esedékes a csere
Szállításban akár segíteni is tudok.
Láncszettet hol érdemes venni? DID lánccal, és olcsón.
Nincs mit, én meg annak örülök, hogy el lett mentve erre az oldalra az átalakításunk. mellesleg Te is jobban fogsz látni sötétben.
Köszörű van, de csak megboldogult apámnál, holnap megyek és igénybe veszem.
köszörű van?
4-es van, 5-ös van, 4,5 kell, persze az nincs...
Egy jó nagy imbusz kell hozzá, az nincs?
Nekem is megjött a markolat, csak nincs kulcsom levenni a kormányvégsúlyt....
Ebben egyetértünk, megéri a fáradtságot, a másik oldalról pedig a szerzők és a publikálók idejét is köszönjük!

Nekem pedig az alábbi képen látható vackok dobták fel a napom.

Még van egy karbonfólia a kormánycsutkára, de az lehet nem kerül fel, majd ragasztás nélkül előbb felpróbálom.
Sziasztok, tegnap este elkészültem a félszemű Yamaha kétszeművé tételével. Megérte ! Teszek majd fel pár képet is, mindenkinek csak ajánlani tudom, hogy csinálja meg. Jobban néz ki , jobban látszik . És a szembejövőket sem zavarja mivel a fényszórómagasság is állítható. Itt szeretném megragadni az alkalmat hogy megköszönjem a leírásokat a fórumtársaknak. (rhinoeli, krisztianfz6)
Ez jó kérdés.
Én csak az enyémről tudok nyilatkozni az jó.
Ha úgy gondolod hogy neked jó lehet az akkor próbáld ki!
Azért még mindig 3 flakon dechmannost veszek egy 1 mountexes vagy a másik árából. Ennyivel jobb lenne az?
vagy vesz nikwax-ot http://high-lander.hu/spl/3749... nekem vannak ilyen felszereléseim amikhez lélegzős cucc kell és ezt veszem! ahogy látom olcsóbb is :) 5 éve használom
Szia!

Szerintem az S100 biztos jobb mind a Dikmános

De ha rám hallgatsz bemész egy mountexbe vagy hegymászó boltba és veszel lélegző ruhákhoz való mosó szert és impregnálót
Én ezt használom eddig bevált:http://www.mountex.hu/termek/1...

Több mosásra is elég!
Textil impregnálónak bármi megteszi?
Egy s100-as 4000 forint egy deichmann-os meg 1000 forint.
Ami glicerines nyereg szappan az ápolja is a bőrt azt nem muszáj még át is törölni.
Én télen mikor sok a szabadidő akkor szoktam nekiesni ezzel a ruháknak. Mikor nyáron nyomatjuk a motorozást akkor csak popsi törlő kendő azt csá.
Impregnálni én sem szoktam mert perforált a ruhám (még ha nyáron ebből sokat nem is érzel, ha esik rögtön bejön rajta az esőcsepp
gykovacs01@gmail.com
már kaptam egy elérhetőséget, várom a válaszát.
Itt "vagy" vagy "és" kapcsolat van a nyeregszappan és a törlőkendő között? Az utóbbi úgy jóval olcsóbb.
Ezt találtam a környéken: link
De ehhez, akkor még kell bőrápoló is, ugye?
Szia!

Ha alapos munkát akarsz és szeretsz szöszmötölni akkor lovas boltban veszel nyereg szappant! Ez egy tégelybe van általában és egy szivacs is jár hozzá. Na ezt bevizezed aztán felhabosítod, szépen átdörgölöd a ruhát, kesztyűt vagy amit takarítani akarsz. Utána ha nem olyat vettél amiben van bőrápoló is akkor lekened sima cipőboltban is kapható Briston bőrápolóval. Én így takarítom a ruhát, de tavaly kipróbáltam a Neogranormon baba popsi törlő kendőt (aloe-verás ) nikor hazaérek, csak áttörlöm gyönyörűen lejönnek a bogarak és a kosz nagyrésze is. Finom puha lesz tőle a bőr. Pár kendővel át tudod törölni gyors tiszta munka.
Helló

Az üléssel kapcsolatban összedolgozhatnánk, tudsz nekem adni egy mailt vagy egy telefonszámot?
Zack,
Te Novoth Tibihez vitted az autót, igaz? Mi a tapasztalat?
A másik hogy ülést szeretnék csináltatni, kivel érdemes?
Ez a gyári hosszú távon kinyírja a seggem, még ez nem is lenne akkora baj, de a barátnőm szép seggét is tönkreteszi és ez már baj!
Valami zselés vagy ilyesmi anyagból kéne gondolom.
Kösz, felhívom!