Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hűtőmasz saját gyártás, és porfestés a váz mintájára csillogó ezüsttel. A gyári műanyagot azért cseréltem le, mert a ritka műanyag csíkok közé pont beszorultak a bogarak, és amikor takarítottam ki őket össze vissza hajlottak a hűtő bordái. Ez masszív, a hűtésen nem fog vissza semmit, és nekem oldalról is tetszik, hogy nem az az alumínium minta van az oldalán, hanem ezüst.
Valóban, már nekem sem jó a link.
De ez igen: link
Sajnáljuk, a keresett fájl nem létezik.

Kérjük, ellenőrizze a címet, és próbálkozzon újra.

A Google Drive segít feladatai elvégzésében

A Google Drive alkalmazásaival könnyedén létrehozhat, tárolhat és megoszthat dokumentumokat, táblázatokat, prezentációkat és egyebeket.

További információ: drive.google.com/start/apps.
Köszi! Végül úgy döntöttem, hogy nem motorral megyek. De az útvonalat elmentem, lehet máskor megyünk majd motorral.
Már itt is látható a rövidke kérdőív.
Hol látod ?
Ja, látom.
Milyen kérdőív?
Eddig 12 válasz van, meglepően nagy különbségekkel.
Ebből valószínűleg nem lehet általánosítani, de legalább egy jó mérce, hogy legalább hasonló vagy közel azonos motorok tulajdonosairól van szó.
Mindenkinek a felépítése más és más, én elhiszem, ha te kényelmesen el tudsz utazni akár 700km-t is egy nap alatt, nekem egyszerűen nem megy. Egyik sem jobb vagy rosszabb, egyszerűen más. Ezért vannak annyira különböző motorok és baráti társaságok is.

Nem volt időm végig olvasni. Szóval hosszú. Ez is egy infó

Egyébként ok. Köszi
Ránéztem, de még nem volt időm végigolvasni. Holnap előadásos nap, már a könyvolvasón van. Jelzek!
Amit én küldtem neked azt megnézted már?
Azért a Defendernek megvan az az előnye, hogy úgy helyezkedsz benne, ahogy akarsz... egy akármilyen kényelmes luxusautóban állítgathatod az ülést, egy idő után így is, úgy is a pokolba kívánod.

Motoron nekem is simán belefér a hosszú táv, ki is töltöttem a kérdőívet.
Defender hátsó pad. Sallangmentes design
Lehet venni simán azt is.És jó a gerinctámasz nélkül.
Pl a varnyúban se volt.
Hányan töltötték ki?

Egyébként szerintem ez nem segg kérdése. A motorokat alapvetően kényelmesre tervezik, csak jó testtartással kell ülni rajtuk.
Mondjuk én ültem egyszer több mint 10 órát egyhuzamban terepen egy Defender 90-es hátsó padján is, ott se volt bajom. Pedig onnan aztán már tényleg csak egy lépés a fapad

Viszont nem bírom azokat az autókat amiknek nincs gerinctámasz az első üléseiben..az a halálom. Nem is értem hogy lehet olyan autót egyáltalán venni (nem egy nagy tétel egy új autónál az extra listán)
El is mentettem a könyvjelzők közé, külsőre és kezelhetőségére sokkal jobban tetszik, mint az új Google Maps.

Nem...............tényleg sima liba a 6-700.
Még nekem is.Se zselé se túramotor..................csak egy ugribugri kis motor.
A kérdőív eddigi állása szerint a te feneked van acélból.
Egyébként hogy áll a kérdőíved?
Amennyit egy nap alatt el tud ülni a nyeregben, ahhoz nem kell útvonaltervező
Ami plusz a Google Térképhez képest: elmentheted a térképedet, írhatsz hozzá bemutatót, tölthetsz fel képeket, ha szeretnéd, nyilvánossá teheted, megoszthatod másokkal, túrát szervezhetsz köré. Önmagában nincs semmi világmegváltó dolog, ez csupán a Motolog.hu egyik apró szolgáltatása.
Miért használjam inkább ezt, mint a jól megszokott Google Térképet? Add el terméked.
Srácok! Ha megengedtek egy kis önreklámot, útvonaltervezéshez próbáljátok ki: utvonal.motolog.hu
Nem túl rózsás!

link
---------------------------------------
Norci@

Jók a cuccok! Nekem csak a hűtőmaszk fura.