Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, Nyékládházi tó nyáron, sátorral, szalonnasütéssel.
Ezekkel a találkozókkal az a bajom, hogy túl Pest centrikus, nekik jó, de nekünk vidékieknek kevésbé.
Biztos nagyon szép lesz Erdély, még sose voltam, de egyszer én is el akarok menni. Augusztusban megyünk mi is haverokkal (Fro., Svájc,Olaszo.) 10-14napos túrára, el is adtam miatta az XT-met, de felejthetetlen élmény lesz.
500-at..........egy nap?
Nos lehet, hogy akkor elébe mennék a távolabbról érkezőknek. .-)

Augusztusban megyünk Erdélybe, ott 499km-et kell egy seggel, de legalábbis egy nap alatt letekerni. A balcsi lehet még jó is lenne bemelegítőnek, csak már nem nagyon vágyok oda igazából. Ettől függetlenül persze, ha belefér az időbe akkor nem lenne akadály.
igazságos helyet nem találunk ,bármit választanánk biztosan lenne aki kockásra ülné és lenne a kerékpárral jönne
én voltam egyszer 2 napos gps hacker fórum találkozón ,mindenki kapott egyen pólót a saját nicknevével a szervezőktől,persze mindenki kifizette az árát .ami döbbenet volt ,hogy a közel 30 fős társaságból talán én voltam a legfiatalabb (akkor 43 évemmel)
Nem is élveznéd azt a 18km-ert amíg elgurulsz Nyékládházára.
Én benne lennék egy ilyen találkozóba, az se baj, ha messze van, legalább motorozok addig is egyet.
Ja, csak 300km, meg ugyanannyi vissza.

Akkor azt mondom, nyékládházi tó. .-)

http://www.realxtreme.hu/
én még 2 napos balatonparti party-t is eltudnék képzelni,de ha ezt így lemerném írni akkor a dunától keltre élők valószínű ,hogy megköveznének -ezért inkább nem írom le
Nos igen, volt szó szezonzáró gurulásról is tavaly...

Egyébként én támogatnám.
valamikor összehozhatnánk egy fórumos találkozót
Én ebayről rendeltem, ott volt a legolcsóbb a k&n. Sok különbséget nem vettem észre a gyárihoz képest, igaz nem is vagyok egy versenyző típus és nem is mentem vele sokat.
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy milyen levegőszűrőt ajánlotok az FZ6-ba?19 e km van benne...de gondolom a gyári még...K&N szűrőt lehet sok helyen csak kapni,van valami tapasztalat vele?
Mind fenn van 2x is.
Jó lett nagyon.
Pláne a carbon-narancs átmenet.
Jó szín az Én nem látom a képeket azért tettem fel még egyszer
Na még egyszer
Valamiért bejön a narancs. ..................passz mi az oka.
Sziasztok Fazeresek!
Kész lett a gépem
Kaptam 1L 10W Repsol telóolajat, beletettem az fzs1000 be ... hát remélem nem lesz túl kemény....
FZ6-ba egy srácnak 20-ast tettem bele, kissé szeretett gyorsabban közlekedni ...ha szelepelt a teló akkor a túl sűrű olaj károsíthatja a szelepeket, de ha nem akkor olyat teszel bele amilyet akarsz...legfeljebb ha kemény lesz lecseréled.
Srácok esetleg valaki az első villákba próbált már nem 5W olajat rakni?

Nekem kicsit puhának tűnik az 5w olajjal de mindenki azt mondja hogy a 10w-sel nagyon kemény lesz az eleje....Tavasszal eljött a csere ideje ezért kérdezem.

Köszi.

..
Na ezt sem mondták még
Fura ezt a Te szádból hallani...
Köszi, de sajnos a világ végén laksz.
Szia!

Ha eljössz érte akkor a tiéd!