Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem lehet hogy több áramot használt fel mint amennyit visszatöltött volna így, hogy nem mentél csak járattad?
Pár napja felébresztettem a motort téli álmából.
Akksi be majd pöcre be is indult kb. 5-6 percig járattam,hogy melegedjen fel egy kicsit.
Ma gondoltam a jó idő végett gurulok egy kicsit próbálom indítani,de semmi meg se pöffen.

Valami ötlet esetleg hogy mi lehet a gond?
Szia! Ahogy Te is írtad, a kilométerfutás kideríthetetlen. Alapvetően (azon kívül, hogy voltak modellfrissítések, ezt viszont tisztázd) az évjárat és a km-óraállás sem annyira fontos tényező, mint a motor állapota. Nem kell megijedni a bevallottan sokat futottaktól sem.

A magasabb árat nem az újabbakra, hanem a JOBBAKRA érdemes megadni, így elkerülheted a szopórollert.
Röviden: anyagi lehetőségek, igények, állapot.

Konkrétumokat majd mondanak az FZ6-tulajok, én a kormánycsapágyról és az első lánckerék anyájáról hallok legtöbbször, amire figyelni kell.
Talán még annyit tennék hozzá az előző kérdésemhez, hogy véleményetek szerint mi éri meg jobban - olcsóbban egy öregebb pl. 2004es példány, vagy kb. 200-al drágábban egy pár évvel fiatalabb? Van komoly különbség a kettő között mondjuk 3 év differenciával?
Sziasztok! A közeljövőben tervezem egy FZ6N vásárlását.
Mennyire kell hibákkal meg komolyabb fejfájással számolni egy 10 éves FZ6N-nél? 750-850e Ft környékében gondolkodok, nem tudom ilyen áron mennyire leharcoltak a gépek. Valós km futás szinte kideríthetetlen, szóval feltételezve hogy nem fogom ki az év üzletét és egy gyári állapotút, milyen problémákkal és költségekkel lehet számolni?
Válaszokat köszi előre is.
Itt szoktam parkolni, bent a fal mellett. De mostanában a Libertyvel járok, a kopott gumikkal nem egy életbiztosítás a Fazer, szóval az most pihen.
ott a city gate udvarában van egy fekete fzs600 (a szögletes lámpás)
kemény 200 méterre vagy akkor te is
majd keresgetek arra arany fazert
Akkor ott nagyon nagy a Fazer fórum népsűrűsége. Én meg a Szentkirályi 47-ben vagyok, igaz már csak 3 hónapig.
akkor lesz csapattalálkozó?
ahol Babu NSN (nokia)
Hol melózol? Minden nap ott vagyok én is.
nem rossz, a corvin és a kálvin tér között melózok, és kb 15 percre lakok onnan.
fasza lenne full motoros ruhában bkv-zni
Utcan Nekem se lenne. Tuzolto utcaban (ix kerulet) 24oraban orzott melygarazsban havi 5ezer a tarolasi dij, Nekem ennyit meger. Nekem meg azert is nagyon jo mert csak 5 percre van gyalog. Bocs az ekezetek miatt, telefonrol...
már 10 óránál tartok, de ebben ausztria és szlovákia is szerepel
végülis a 1,5 órás útból lehet 4 órásat is csinálni
keletnek nem szívesen megyek
Ki kötelez, hogy autópályán gyere?
jó neked, ha van hova tenni. Nekem nincs szívem az utcán hagyni. Meg 170 km autópálya nem éppen a legélvezetesebb motoron.
En is tervezem, vasárnap meg 17fokot mond. Gondolkodom, hogy mar azxfzvel megyek vissza Pestre.
Koszonom a valaszokat, gyors dontest eredmenyezett! :)
Ma a kellemes idoben felkeszitettem az FZ6-ot eladasra.
én is nyomtam egyet ma, de szerintem holnap is fogok
Idei első motorozás kipipálva, nagyon jó volt. Gumisnál is jártam, mert mondtam, hogy kb 1hét alatt leengedett a gumim, peremnél engedett, megtakarították, úgyhogy most már az is jó. Csak legyen kicsit melegebb.
Egyetértek! EBC HH!

Esetleg angol ebay-t nézegesd meg, én onnan rendeltem nagyon jó áron anno.
Igen.
Szia!
Bár nem FZ1Csak FSZ1000 de én 2 éve az EBC HH mellett tettem le a voksom szerintem szuper nem eszi a tárcsát és fog mint a zöld festék :)
Fékbetétet cserélt valaki mostanában vagy a közelmúltban FZ1-en?
Az EBC oldalán jártam pár perce és tetszik a kínált termék. Lehet nem is kell tovább böngésszek?