Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg ezt nézted? link

Én még 2006ba az apriliámhoz kaptam egy spidi kesztyűt, igaz pihent pár évet, de nagyon szeretem és nincs is egyenlőre semmi baja. Bár nem tudom mennyit védene egy esésnél, még nem teszteltem.
Hiszel a mesékben?

Én eladtam a két szezont használt (a talpánál már egyszer megragasztott, foszlott varrásos csizmám, zipzár húzókája kábelkötegelővel pótolva..) tök reális áron (10k) mondván nekem ennyit ér meg, és amennyi benne lehet még, kb ez a reális is (a 35k új árához képest).
Na még az eladás napján, kipucolva újra felkerült a képesmotorra, igaz már 23k forintért. Leírás alapján mint az új, alig használt stb... jól megszívta az aki végül megvette ennyiért.

Szóval ez nem olyan mint egy bőrdzseki ami akár évtizedekig is jó állapotban tartható.. mind a kesztyű, mind a csizma nagyobb igénybevételnek van kitéve, normál használatban is, így szerintem törvényszerű hogy nem is bírják túl sokáig. Ami még rossz tulajdonságuk, hogy sokáig tartják a viszonylag jó állapotukat, majd hirtelen tönkremennek (legalábbis ezt tapasztaltam).. szóval nagy lutri a használt, főleg ha nagyon mézesmázos a körítése
jah 2 hónapos nyári kesztyűt sokat használhatta télen
Nem az 5 évet használtra gondoltam, hanem méretprobléma miatt eladó vagy hasonlóra.
Nekem most Repsol van a nagytesóba, tökéletes nyugodtan belerakhatod. Véleményem szerint nem lesz baja a 10w 40 től sem.
A használt kesztyű olyan lehet mint a használt sisak, meg csizma. Jó annak aki eladja
arra a konkúzióra jutottam, hogy vagy veszek új kesztyűt 10 ezerért, valami elmegy kategóriát, vagy 30 ezerért egy 50 ezer forintosat. (de az nagyon tuti ) Vagy még van a használt piac is. 20 ezerért nem érdemes új kesztyűt venni. Amiből van méret, annak semmivel se jobb a minősége, mint a 10 ezresnek.
Sziasztok!
Szeretnék venni fz6n vagy fz6s motort.650-750ezer körül.Ha tudtok esetleg valami infót aki megválna motorjától megköszönném.
Hát biztonsági szempontból nem egy nagy valami, de a minősége az jó. Mondjuk a tenyerénél dupla bőr van, de a kézfejet valóban csak puha protektorozás védi. Egyébként estem benne murván, akkor letettem a tenyerem is, nem volt vész.
ha már olaj - az fzs600- hoz 10w-30 -at ír a könyv de nem valami sok márka kínálatában van ilyen olaj ,Repsolról van valakinek véleménye?
ebbe a kesztyűbe ne ess el,vagy inkább úgy mondom esésnél a kézfejedet ne vágd az aszfalthoz mert újperceid biztos megsínylik.
a tartósságát nem kétlem.
tetszik biztos jó is.
sajnos a minőséget,tartósságot,biztonságot meg kell fizetni.
Ma kicseréltem az olajat, szűrőt. Leszívtam a régi benzint, tankoltam 98-as. Mentem 40 km nagy fordulaton, kis fordulaton.
Sajnos nem javult meg. Így hát felhívtam Surit, szombaton valószínű
viszem hozzá.
No ez egy igen jó kérdés.....Sajnos én nem tudok érdemi válasszal szolgálni. A mostani olajamat már megvettem webshop-ból.
De vettem már kúton, autósboltban,stb....
Hogy volt-e közte hamis? Fogalmam sincs, nincs otthon olajlabor sajnos.
Ha már ilyen dolgokról beszélünk, biztos képben vagytok azon témájú, hetekben-hónapokban megsokasodott hírekről, miszerint egyre több a hamisított olaj. Ijesztgettek vele élő szóban is, szóval nem hiszem, hogy csak médiahírverés lenne.

Mi a véleményetek, milyen elosztó egységekben a legkisebb az esélye, hogy belefussunk ilyen termékekbe?
Így van
Na igen, ott a MOL Dunai Finomító, itt meg a Tiszai .-)))
No akkor ezt jól megdumáltuk
Szia!
Én sem okoskodábol mondom,de benzint még nem láttam megfagyni...de gázolajat elég sokat...sajnos az autok nagyobb része diesel már ugyhogy ez mindig probléma télen.Benzinesekkel nincs ilyen gond.De attol még igazad van...nem a benzin a ludas,hanem az adalékok :)
Szerintem a Benzinben lévő etanol a hibás....
Szia!
Nem okoskodásból csak úgy szakmailag mondanám.
A téli gázolaj minőségi paramétereinek a beállítása sokkal kisebb és kevesebb nyüg mint a téli benzin. A benzinnél sokkal több a keverő komponens mint a gázolajnál. Durván mondva a go-hoz keversz petrót és kész a téli go (persze a gyakorlatban ennél többről van szó)
Ugyanez a benzinnél 3-4 teljesen más keverő komponens aránya és fajtája változik......
Részemről Ennyi....Béke
Nekem 2008 óta ugyan az a kesztyű van a kezemen, a motoron töltött kilométereim nagyjából 80-85%-ban hordtam (sacc 65k km), a maradékban használtam a bélelt téli kesztyűm. Még mindig nem ment tönkre, nincs rajta lyuk sem. Amikor vettem még 8ezerbe se került (első kesztyűm, ára alapján vettem, aztán mégis jó)
az egy alpi tech road gore-tex-es, csupán 45-50 ezerért
valaki ennyiért egész felszerelést vesz
én is csak 20-25öt adnék egy jó kesztyűre. Többen ajánlják a mugen-t, de az egy hulladék minőség, ér is vagy 10 ezret.
kesztyűs galériádban mi a típusa a kesztyűnek?
Sziasztok!
A tegnap nekifogtam a csomagtartonak es a bukocsonek......ugy emlekeztem, hogy hamarabb ment a keszitese a Ze'mnel
ha jo lesz dobok fel kepet
benzinhez nem szolok hozza, mert az osszel kifogyott teljesen
Majd, ha tudsz értelmes érvekkel szolgálni, várjuk a válaszodat a témában!