Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok ! Nemtudjatok hol lehet "gumiutkozot" venni fz6 os kozepsztenderre?

A kepen latszik, hogy hianyzik rola

Koszonom a segitseget .
Másik hobbimban tudnám hasznosítani. Starter akkunak, oda nem kell túl nagy amper.
Mit találtál ki Madár.? :-)
Angolul tudók előnyben, nem tudom lesz-e szinkronos:

http://kickass.to/why-we-ride-...
Ha valakinek megmakkant az akkuja, és ki szeretné dobni, inkább adja már nekem, fel tudnám használni más célra.
hát pont ott nem kerestem ,nem gondoltam volna ,hogy ennyire aprólékosak ,de akkor le a kalappal előttük
Köszi
Ezt nézd meg:
Motoralkatresz.eu
Bezzeg asszony Hondája pöcc röff
Na azóta szívja a vérem....
Tényleg akksit jóárasítva honnan?
Sziasztok!

Nekem is megdöglött az akksim
Talán úgy a legegyszerűbb levenni a markolatot, ha egy injekciós tűvel egy kis vizet nyomsz alá, így a markolat sem sérül illetve csak szárazra kell törölni és már lehet is feltenni ami szeretnél. Tavaly ősszel eléggé belejöttem a markolatfűtés szerelése közben.
Az amcsik is unatkoznak:

http://rightpsi.com/the-produc...

.-)
Ha belelapozol a használati útmutatóba, ott is a kompresszoros megoldást javasolják a japánok.
köszönöm találtam közben a neten megoldásokat rá ,még olyan is van ,hogy kompresszorral levegőt nyomatni alá
a gumimarkolatot ugy tudod levenni, hogy fogsz ket csavarhuzot es a gumi markolat belso reszenel a kormanyra kereszbe rateszed az egyiket felul, a masikat alul. a csavarhuzok ket veget megmarkolod es nekihuzod a markolatnak. az gyurodik egy darabig, de aztan lepattan. maskent nem jon le...
"A kormányvégsúly elsődleges funkciója a kormány rezgés és szitálás csillapítása. A forgástengelytől relatíve nagy távolságra elhelyezett súlyok tehetetlensége nagy, elég nagy ellenerőt tudnak kifejteni a kormány hirtelen mozgásával szemben. A hagyományos kormány lengéscsillapító hatását utánozzák egyszerűbben, olcsóbban, de azért kevésbé hatékonyan.

Ha elveszik vagy kisebbre cseréled, akkor nyilvánvaló, hogy a kormányzás érzékenyebb lesz, jobban rezeghet és akár erősödő, kis csillapítású rezgésbe, szitálásba is kezdhet."
A kormány végsúly hogy befolyásolja a motort ha nagyobbat vagy épp kisebbet teszünk? Gondoltam esztergálok magamnak egy extra formát, de még nem mertem nekiállni...
A végsúly cseréje megfontolandó, az utángyártottak súlya elenyészően kicsi a gyárihoz képest, csak díszítő elem lesz belőle. Sok helyen olvastam, hogy emiatt vagy le sem cserélték, vagy kis idő múlva visszarakták a gyárit. Én is sokat kerestem a megfelelőt, de mikor erről több helyen is olvastam, töröltem minden eBay-es könyvjelzőt ezzel kapcsolatban.
a projekt majd engem is érdekel, én ugyan egyelőre csak markolatot és vég-sújt akarok cserélni.
közben a kormányt sikerült lecserélnem ,a végsúly belsőrésze pedig talán úgy fog kijönni ,ha behajtok egy csavart a végsúlyba és a csavart befogom a satuba
kormánycserén ügyködöm .a kormányvégsúly kormányban lévő anya részét hogyan tudom kivenni ? illetve a gumimarkolat sem akar megmozdulni köszönöm !
1 dollár az átalakító
lassan meg kellene jönnie, nemrég rendeltem mégegyet, mert fater a kocsiba használja a mostanit.
köszi Krisztián ,nekem van csak nem az usb-s kivitel ,már valaki mondta ,hogy ugyan ez ebayen töredék áron van fent azért köszi
persze, most rendeltem Goimo-nak is.
Kínából jön közvetlen