Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cordura cuccot milyen mososzerrel mostok? Van hozza vmi speci dolog?
Köszönöm szépen
hát te mindent kurvaolcsón szerzel be?
honnan? hogyan?
Na jah... én hatezeré' vettem...
ennyiért már kesztyűt is lehetne venni
de frankónak tűnik , csak én ennyit nem szánok rá, 25ezer a keret és nem akarok fölé menni.

nah takarodok top gear-t nézni
Megtaláltam, ilyen az enyém. Ajánlom, persze ez is olyan, mint a sisak. Valakinek jó a szabás, valakinek ronda a feje.
Az eredeti fel se ment.
olyat is rendelhetnék 60 dollárért, de nem játszok a méretezéssel. Meg várni rá 30 napot, vagy plusz 5ezerért dhl gyorsan hozza.
Mondjuk az eredeti A* meg túl sportos, az valóban versenyzésre van, nem napi használatra meg túrázásra, 1-2 perc után olyan izmokat éreztem a kezemben, amikről addig nem is tudtam Elég vastag bőből van. Kell idő a betöréséhez.
A kínai másolat meg mintha a kezemen se lett volna.
ui. szép a motorod!
Szia! A tapasztalatom az, hogy nem volt drága, a motor meg még mindig megy. Nem lett se hangosabb, se halkabb. A váltó egy kicsit puhábbnak tűnik, mint a Repsol esetében volt, de ez akár placebo-hatás is lehet...

A motorolaj szerintem főleg hit kérdése. Én úgy vagyok vele, hogy vélhetően nem pancsolt, nem noname, de viszonylag olcsó olajat veszek, amivel aztán becsületesen betartom az intervallumot, és minden olajcserekor cserélem a szűrőt is.
Minőséggel nem volt baj csak szorított és rövid volt az ujja picit.
jah a kínai A*, köszi inkább kihagyom. Csak az a kettő van neki, amit a kínai aukciós oldalon árulnak. Már decemberben is próbáltam egy jómadár kesztyűjét, elég szép listát hoztam össze, hogy miért nem lehet eredeti.

Én beringben, five, büsében gondolkodtam. Az olyan sportos kesztyű, ami nincs agyonperforálva, az már jó lehet. Volt olyanom, de méretprobléma miatt kb 400 km-t mentem benne.
Sziasztok!
Rhinoeli!
Olvastam,hogy az agip 10w-40-es olajat használtad.
Mi a tapasztalatod?
Köszi
A gond hogy amit 10-12 fokban tudsz használni az téli.Nyáron meg fogsz benne dögleni.
Én személy szerint rühellem a kemény hosszú szárat.Nem mozog a csuklom benne.
Ha sikerül jó méretet találnod a pohi féle alpinstars GP prot próbálj fel.
Én utáltam a műnyag szára miatt de neked jó lehet.
Speciel én egy forcefield belső kesztyűt húzok fel télen a 4 éves shoxos túrakesztyűmbe.Így jó egy ideig az említett hőfokon.
De a kesztyű kifakult,kinyúlt (igen zavaró mikor 600 km-után felgyűrődik a tenyérnél) és büdös mint egy döglött mormota a mosás ellenére is.

Szóval tavasszal kesztyűvásárlás.
Vagy spidi vagy spyke vagy bering lesz.
Hosszú valamennyire perforált lágy szár kemény protik.
bőr, sport (vastag legyen a csukló utáni rész, a kabát miatt), hosszú, nem perforált. 10-12 fokban már lehessen használni. legyenek benne protik is.
Az ami rádmegy.
Nyári,téli,hosszú,rövid,perforált,bőr,cordura?
2 éve nyúzok egy Vanuccit, amit előtte szintén 2 évet használt az előző tulaj. Egy réteg bőr, egy réteg vékony bélés. Se szakadás, se kopás. A típusát sajnos nem tudom, szóval nem sokat segítettem.
nekem a viszza-visszatérő kesztyű vásárlás az égető probléma. Ez volt az egyik ok, hogy csak 240 km-t mentem a hétvége során.

megkérdezlek titeket is. sportos jó minőségű kesztyűt tudtok ajánlani?
Van ami bevált már?
Nem igazán jó a fejformámra. Mostanában egy Caberg V2 és egy Nitro kupakot hordtam, ezekhez képest a Sintesi meg egy kicsit lötyög a fejemen, pedig mindegyik M-es. Aztán úgy vagyok vele, hogy inkább eladom, mint, hogy kényelmetlenkedjen a fejemen. Nyáron a Sintesiben voltam a Transzfogarason, nem volt rossz, a napszemüvege és a szellőzése is nagyon király, de inkább keresek egy másikat...
a service manual-ban találtam meg a leírását. de ha nincs meg neked akkor ide másolom.
miaz nem jött be a caberg?
Leírnád, hogy hogyan nézed meg ezeket az adatokat?
diagnosztika módban lekérdeztem, hogy hogy érzékeli az oldalsztendert. igazad lett. folyamatosan "off" jelzést ad. azaz, úgy érzékeli, mintha kihajtva lenne. csak az a baj, hogy a kapcsoló jó. és a csatlakozót rövidre zárva sem változik, vagyis valahol utána van kábelszakadás, vagy valami más gebasz.
most azt kell kideríteni, hogy innen hova megy a vezeték tovább. sajnos először egy vastag bebandázsolt kábelkötegbe.
igen, forgatja
ahogy nézem...(sajnos kiprobálni nem tudom,mert nincs összerakva még a gépem) oldalsztender kapcsoloja és az üres kapcsolo is ha nyitva van, akkor nem is inditózik...neked forgat csak nem indul el?