Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja.Csak emberekkel foglalkozni fizetett szolgáltatásként más picit mint a haveri körben örömtúrázni.
Sziasztok,2006os fzr6s farokidomot,fejidomot keresek,tudtok valamerre?
Azért nem rossz ha fifizetik a benzinedet, gumidat, tuti helyekre eljutsz, és még fizetést is kapsz érte!
Egy turazonak ez nem lehet akadaly.
Nem lehet rossz, ha valakinek a hobbija a munkája!
link
Ha Fővárosi lennék megpályáznám!
az fzs-re nem 110 + 160as megy?
Csak odajutnom.
Náluk se drágább ennél..
Én már megrendeltem, a mostani Pilot Road 1-esért már a Minski fehér orosz rendőrök megbüntetnének.
Felrakni tobb helyen megvan ezer- ezerotert.
Nem csak átvehető, fel is teszik pikk-pakk, szinte ingyen.
A mymoto-nal picit olcsobb 106 ezro csak ott a szallitas 20 euro a revol. Nal meg atveheto pesten.
Köszi a tippet! Még a Marsónak írtam egy mailt, hogy tudnak-e rendelni, ott cégen keresztül lenne kedvezmény...
Csak kb huszonegy rugo kulonbseg van egy gumin.31000 ert megy mostanaban a pr2
Nekem majd negyven rugo/szett minuszt meger a 2-es.
De 53-ért csak egy 180-as hátsó, a PR2-es meg 62-ért egy szett 120-180-as. Sőt, sokan a 3-asról visszatértek a 2-esre. Bár nekem az egyes is tökéletes volt.
Ilyen jól sajnos még nem megy az egykerekezés...
PR2 ? mikor már van 4-es is?
http://www.kekhold.hu/?page=we...
53.460 Ft -ért.
Revolutionmotort ajánlom én is.
Igaz, kicsit várni kell a gumikra, ha épp nincs raktáron, de garantáltan frisset kapsz (PP3-asom 2013 évvégi), nincsenek beragadt készleteik. A levelezés rendkívül hatékony (gyors), nem lehet kifogásom.
És még 311 Ft-os Euro mellett is árban elsők a piacon (sok esetben).
Szia!
Nekem most ez van fent és szerintem, ha cserélni kel akkor is ez marad vagy újabb (II): Dunlop ROADSMART párban.
Kb. 7000 km van bennük.
Hihetetlenül jó a tapadása a kanyarokban és esőben is és szinte 0 a kopottsága illetve semmi kockásodás pedig elsősorban túrázok, ritka a kimondott kanyarvadászat.

Üdv:Laci
revolutionmotor
Link?
Pilot road 2 van 62-ért is.
Egyelőre meg. Amíg nem tartok ott, hogy vegyek egy Tenerét, addig ezzel járok, és nincs mese, elfogyott alólam a gumi.