Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mégis megmarad a motor?
Köszi a hozzászólásokat! Sok jót olvasok mindkettőről, most szerintem a 023-at rakom fel párban. Nem bonyolítom az életemet, hogy előre puhábbat tegyek. Most BT45 volt elől, túléltem. Annál pedig biztosan jobban tapad a 023...

Körbenézek, hol úszom meg legolcsóbban.
Első 5+ volt nekem 120-as, a hátsó (150-es) meg 6,3 mm.
Akksitöltés, meg egyszer beindítottam, kiforgattam minden fokozatot, persze emelőn. Azért, azt a matricát kár volt levenni sztem, ha esetleg majd eladod, tudnád bizonyítani, hogy nem volt festve, teljesen gyári...
Ha már itt tartunk, alig várom, hogy pénteken fent legyen az új első gumi és hétvégén kicsit kipróbálhassam az FZ1-et.
A jelenlegi szinte nullás és öreg, az aszfalt meg a 10-15 fok ellenére is hűvös, nem akartam pórul járni a türelmetlenségem miatt.

Hát micsoda kínzás volt az, hogy a vásárlás után jöttek a hóviharok?! Addig is ápoltam a láncot, lepucoltam az olajfoltokat (lánc felcsapta) róla, meg lekapargattam a tankról azt az ostoba matricát, hogy "első útja előtt olvassa el a használati útmutatót".

Téli pihenő - ugyan még nincs szezon - milyen munkálatokat hozott nálatok?
Szerintem sincs sok olyan különleges dolog, ami miatt a PR2 annyival többet megérne.
Itt van néhány vélemény a BT-023-ról: link

Bár az igazat megvallva, előre nem vennék PR2-t, se BT-023-at, csak valami puhábbat.
VFR 750-en Michelin PR2-őt használtam, most VFR 800-on Bridgestone BT021-et (azzal vettem). Előbbibe úgy 8000-et, utóbbiba kb. 4000 km-t tettem eddig túrakörülmények között. Kopásra, tulajdonságokra szerintem nagyon hasonlóak. Gondolom a BT023 sem tér el nagyon ezektől. Ha most kellene választanom az általad írt két típus közül, akkor a kedvezőbb árfekvés lenne a döntő számomra.
BT023 pár 58ezer
PR2 pár 70ezer

Nem akarom a gumitémát felhozni... Van, akinek volt mindkettőf fajta?
Istenem,... fordítva.

Hátul 7, elöl 5!
U.i.: Ha nem 4 mm, másik forrás szerint első 7 mm, hátsó pedig 5 mm.

Ha minden igaz, 4 mm (a hátsóval kapcsolatban olvastam). PR1-gyé 3,6 mm.
PR2-nek mennyi a gyári mintamélysége?
Szia. Ha airbrush-ra gondolsz, Mike Tamás a legjobb, nézd meg az oldalát:link
Szia 2 éve használjuk van a csapatban 4db.
Teljesen jó
Amit vettem, arról az egyről találtam pozitív tesztet, meg visszaigazolást a weben, azért mertem megvenni. :)

Ezt nem tudom milyen lehet.
Köszi!

Szerinted ez is jó lehet?

http://www.ebay.de/itm/1-x-BT-...
Aha megértelek....
A biciklis.
Melyik rész nem tetszik?
Rusnya egy teremtés...
Helló mindenki!
Vettem egy Schubert R1-et ami matt fekete, szükségem lenne egy ügyes matricásra aki varázsolna rá nekem valami kinézetet, tud valaki ilyen emberkét ajánlani?