Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az FZ1-nél olajnyomásra feszít az fzs 1000 nél pedig rúgó feszíti?
És pl egy szíjhajtásúnál átugorhat?
Én is azt hallottam, hogy nem tesz jót a motornak ha betolják, de mi baja lehet? vagy ez csak városi legenda?
Jah, igen!
Összesen 0,5l elég mindkét szárba?
betolni lazan be lehet
a gond csak akkor van, ha a vezermu lancod mar nem a legfeszesebb es atpattan, mert a feszitese olajnyomasra mukodik...
Teleszkópba milyen olajat tegyek?
Fz6 S2 - 2007 évj
Azért többször ne próbáld meg, sztem nem tesz jót a motornak, bár ki tudja...
Az akksira majd figyelj, nehogy ottmaradj valahol.
Itt nálunk nagyon szép idő van, november óta nem volt beindítva a motor, na mondom beindítom, hallani akartam a hangját. Akksiról nem indult be. Elég gyorsan le is szívta az akksit. Na mondom ez lehetetlen, hogy nem hallom a hangját... Ha hiszitek ha nem, betoltam az fz1-et. Kb 5-6méter helyem volt plusz minimális lejtő. Rajta ültem, 2esbe volt megtoltam, kuplung ki, 3. próbálkozásra járt. Hihetetlen számomra. De hogy önindítózásra miért nem indult be.. Bocs ha untattalak Titeket, de nem is gondoltam volna, hogy be lehet egyáltalán tolni őket és ilyen könnyen.
Én köszi. .-)
Mielőtt valaki nagyon belemerül a hosszú órákig tartó fénymásolás/szkennelésbe:
FZ6 S/N magyar kezelési útmutató a'la FZ6.UW.HU
Kitalálok valamit. Lehet marad a fénymásolás, scanner most túl bonyi lenne.
Helló!
Az S2-höz tartozó magyar kezelési útmutató engem érdekelne, ha valahogy meg tudnánk oldani hogy nekem is meglegyen azért hálás lennék, mivel eddig csak az anyanyelvemet sikerült használhatóan megtanulnom, így az ilyesmik mindig borsot törnek az orrom alá...
Hali. Fz1-hez lenne szükségem, de már a nagyját le is fordítottam.
Rendes tőled, de olyan nekem is van, köszi szépen. Semmi probléma.
Nekem itt van a kezemben egy magyar nyelvű Fz6-NHG (5s5-f8199-y0) Kezelési Útmutató. Erre lenne szükség? Én az Fn6N-S2 -höz kaptam.
Úgy látszik elnézésedet kell, hogy kérjem. Előkerestem most az összes papírját a motornak, jótállási jegytől kezdve, szervizfüzet, dealer guide minden meg van, én úgy emlékeztem, hogy van hozzá ez a kék kis füzet is, de nem találom. Most töltöttem le számítógépre egy angol nyelvűt. Azt szívesen átküldöm. Bocsi.
Hello, igen akartam is irni Neked (bocs, elmaradt) 100% hogy meg van, de nem talalom. Ma meg megkeresem es elkuldom.
Hali!
Nem sikerült még magyar nyelvű használati utasítást szereznem, ha még aktuális és mivel felajánlottad , ha van rá időd, be tudnád linkelni. Köszi.
A hüvelykujjad szerint válassz mert a kisujj végéből le lehet vágni varrni a kesztyűt. Én is ugyan így vagyok ezzel. Ha kicsit veszek, jók az ujj méretek, de feszül a hüvelykujjam tövénél és egy idő múlva fáj a tenyerem...Ha jó a tenyeremnek, kissé hosszú az ujjaimnak.Ez van ha valakinek nagy cickók fogására van méretezve a keze....
És tényleg, lekicsinyítettem úgy hogy rárakva egy A4-es lapot, stimmeljen, és nekem is 14-es kellene kb. :D

Akkor jön ki a 9-10-es méret, ha az A4-es lap a monitoron a kéz jobb széléig ér :) remélem érthető.

A kisujjam nekem mindig jóval rövidebb volt eddig, mint bármelyik kesztyű... Régen bringához használtam cross kesztyűket, már akkor is feltűnt, de nem zavar.
Ez szerintem nem jó. M-es kesztyűm van. Eszerint meg 15ös kellene. Lelóg az ujjam a számozásról.
Nekem az a bajom, hogy ami a hüvelyujjamnál jó, az a kisujjamnál nagy és ami a kisujjamnál jó, a a hüvelyujjamnál kicsi. Azonban, ami a hüvelykujjamnál jó, az a kisujjamnál nagyon nagy, cserébe, ha a kisujjam szerint választok, az kevésbé tér el a kezem arányaitól (többi ujjamnál nem nagy, nem is kicsi), de ha sokáig markolom a kormányt, megfájul az egész tenyerem, mert kissé feszül a hüvelyujjam miatt. Jár valaki hasonló cipőben (kesztyűben?)
Elég kompromisszumos megoldás akár a kisebb, akár a nagyobb, hosszú távon egyik kesztyűválasztás sem jó.
Ja!
Találtam Bering kesztyűhöz méret táblázatot. Elvileg ki kell nyomtatni, úgy lesz mérethelyes:

http://www.bering.fr/EN/pdf/af...

Ez a site-on nincs fent linkelve, csak google talált rá, 2009-es a dátuma, szóval nem garantált, hogy még mindig stimmelni fog :)
ááá tavaszig felhegesztem az öreg fazerre