Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

errőlmi a véleményetek? hasznos lehet? vagy jobban járok egy ronggyal?
Az autóval magával nem lenne gond, csak a parkolással...
Mindennap a halállal dacolva egy driftautóban szaladgálok de még nem vetemedtem BKV-ra.
Pesten is leesett a hó, ehhez már nincs bátorságom, holnap villamosra ülök...
Jólvan na, megvan már az a telefonszám, nem kell itt egymásnak esni Látom mindenkinek elvonási tünetei vannak, de egymáson töltsétek ki
Fehér indexeken gondolkozott már valaki?
Én ezt néztem ki az Ebayen: link jóég tudja hogy E betűs e, de lehet hogy passzol teljesen a gyári formájára a búra is.
Aham. Facebookon ugyanúgy nem találtam telefonszámot (nem mondom, h nincs, én nem találtam), ahogyan az oldalukon sem. Emailt írtam neki 2 különböző címről (hátha valamelyik spam-ba került) illetve a facebookon is, még a múlt hét közepén. Semmi reakció.

A googli a tárolt weblapok között dobott egy telefonszámot, nem különösebben bíztam benne, de este már amúgy sem akartam zargatni, ha jó sem.

Ezután jött az, hogy megkérdeztem az ismerőseimet. Titeket. (Használva az internet csodáját.) Mivel mást nem ismerek, akinek átalakított ülése lenne.

De ha gondolod írd ki a telefonszámodat (most azt nem kívánom nyomozni), és ha legközelebb gondom akad téged hívlak elsőnek, hogyan is kell használni a számológépet.
Lol, meghívlak egy sörre meg egy magyarórára Megmondó Kapitány.
Altalanossagba mondom, barmilyen kerdes feltevese elott:
- google s egyeb keresok
- facebook, s egyeb kozossegi portal
- ismerosok
Helyes hasznalatat, mert azt, hogy 2014-ben itt Abszurdisztanban akinek jutott az Internetet adta privilegiumbol nem tud egy telefonszamot megtalalni, az hivjon fel :p h elmondom mikepp kell. LOL
Heló!

Húúúúúúúúúúú baszki ,messzebbről távolabbnak tűnt.
Hát..az enyém kicsit egyszerűbb. Tudják a keresztnevem, és hogy milyen motorom van. Bár, még így is volt olyan, aki a teljes nicknevemen szólított.
Sajnos maradéktalanul én sem vagyok elégedett. Az ülés kényelmesebb lett, tovább bírom, nem csúszkálok, valamint a kis háttámla is jól jön, de összességében annyival nem nyújtotta meg a felhőtlen motorozás örömét, mint számítottam reá.
Mondjuk hozzátartozik, hogy egyéb bajaim is voltak, nem csak a hátfájás, szóval lehet, hogy a kombináltan előjövő kellemetlen érzés torzítja a véleményem.
Hát , mit is írjak ? Zselét csak az ülés elejébe tetettem, a hátsó magasítás hasznos, kevésbé zsibbad el a hátsóm mint eddig, de őszintén megvallva többre számítottam ! A munka minősége kiváló. Igazán kipróbálni remélem, idén lesz módom, mert tavaly lakásfelújítás miatt nem volt időm motorozni.
Igen, köszönöm, ezt már átnéztem.
Azonban engem az emberek ülepeinek a tapasztalatai érdekelnének...
Itt van fenn elég sok kép, több mint az oldalukon.

https://www.facebook.com/somot...
Nem jár. Ha járna sem hiszem, hogy az összes megye benne lenne. Ugyan vezetékes telefonom elvileg van, de a készüléket régen kidobtam.

A honlapon pedig nem találtam csak címet és emilt...
Kényelmesebb? Tetettél bele zselét?
Megéri?
Köszönöm. Ma már nem, holnap hívom. Úgyis csak 7-én kapom meg az ülést, amit vettem Petitől.
Biztos nektek is jár telefonkönyv. Az a nagy sárga.
(Honlapon fent van. )

@Jogerős:
Sok logikát ne keress benne, inkább csak a betűkkel játszottam.
Phase-R -- PH = F (görögből, de sok angol szóban megtalálható; angol szavak PH-val) Sokszor jelölik a versennyel/teljesítménnyel kapcsolatos - kiemelkedő - dolgokat csak egy R-rel, ezért koolnak éreztem elválasztani a szótőtől egy kötőjellel (S1000RR, Audi R8, Nissan GTR, Dodge Challenger R/T, Corvette C6R). Tehát kiejtésében Fézer, mint a motorom. Tulajdonképpen mindegy, hogy "FZ"-e, mert szóban Fazer-nek mondom, írásban pedig FZ-nek írom, mert rövidebb és ez a modell helyes, írásban jelölt neve.
OneT -- One Thousand -- 1000, ez pedig a köbcentire utal. Nem érdemel angolról magyarra és vice versa fordítgatni, mert a szórend nem helyes. Gondoltam még a "The OneT Phase-R" névre is, de azt nagyképűnek tartottam.

Na?
Az ülésem :
Somoto kárpit :0673/480008 ,0670/2410706 ,0670/4205687
Aha, és honnan fogom megtudni a telefonszámát?
Telefonon. Én írtam neki anno az arckönyvön, de nem reagált. Felhívtam és tök rendes volt, visszahívott és beszélgettünk vagy fél órát Jó, hogy mondod, le kell küldenem az ülésem neki.
A Somoto Kárpit -os Somogyi Gábort nem tudjátok hogyan tudnám elérni, ha emailekre nem válaszol?
látom jól hat a szer, de lemarta a hasidomot is, ahogy látom