Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Őőő eladói véleményre sima power KB ugynaz.Nagyon kevés elöl a puha rész.
Így én a sima powert és a Pr2-t fogom felcuppantani.
U.i.: FZ1-en hátul egy Pirelli Angel ST van (tesztek szerint Pilot Road 2CT-vel van rokonságban a tulajdonságaik alapján), de tavasszal előre ismét Pilot Power 2CT-t tervezek venni. A mostani már nagyon kopott.
Nagyon szeretem, szerettem ezt a párosítást. Azért is maradtam a Power-nél, mert az ennél puhábbak tényleg fogynak, ez viszont egy korrekt kompromisszumos megoldás!
A 2CT önmagáért beszél, mert közepén kevésbé kopik, ahol meg kell az erősebb tapadás ott puha.
Hogy viselkedik neked elöl a Michelin Pilot Power 2CT? most én is ilyet vettem előre, hátul Pilot Power 3 van fent, még ezt sem próbáltam, eddig Michelin Power Supersport volt de nagyon fogyott...
Nekem is van egy eladó
Igen, azóta megláttam én is. De köszi aválaszt.
Írtam kicsit lentebb, hogy el is kelt.
Engem érdekelne.
mint egy vadmacska, aki egyszer még dorombol, a következő percekben meg támad
Szeretkezz, ne háborúzz!
És az első előtt nézd meg ezt: link - Speciel FZ1, de független a motortól, hogy egy teljes kipufogó rendszertől mennyire vadállat lesz. Felállt a szőr a hátamon.
akkor ebben a motorban ennek a kütyünek semmi értelme nincs,-hogy azért TE is értsed.
Látom, egy szó elírást ki bírtál emelni. Okos vagy. Bízom benne, azért a lényeg is eljutott a kis kárörvendő tudatodig.....
Szia!

Írtam egy mélt.
majd azért tájékoztass,hogy alakul.
jah ma...
mikorra az még sok mindentől függ
Először az elejét megkukkolja ,hogy oda mi fog kelleni.
elvitted ?
mikor lesz kész?
küldtem mailt
én meg belecsaptam a projektbe, amiről beszéltünk,remélem jó lesz
átgondoltam, van mindenem itthon a túrázáshoz,csak elfelejtettem. nem veszek semmit.oldaltáska jobban tetszik,csinálok neki valami tartót,hogy ne csússzon le és jó lesz.
nah mi a helyzet túra man
van már doboz
"gyári elektronika injektortérképe"


fzs 1000 -ben nincs injektor
Elöl Michelin Pilot Power 2CT-t használok, hátul pedig Pilot Road 2, 2CT-t.
Milyenek azok a gumik?
Írok emailt az elérhetőségeidnél szereplő címre.
Frissítettem az adatlapom, már jók a linkek is (Bikepics és a Youtube-os is)
Phase-R_SiX: Mennyi lenne az annyi egyébként?