Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerencsésebbnek érezném magam, ha ezt a pénzt valami másra költhetném... lennének ötleteim...
Akkor érezd magad szerencsésnek, hogy csak azt.
Az utolsó félévemet most nekem is ki kell fizetnem... nem fogok vigyorogni a postán a csekkel...
Hogy te milyen figyelmes vagy Amíg nem tudom feladni a cuccost, addig minek keresgéljek dobozt? Addig meg nem adom fel, amíg nincs meg a csináltatás ára. Most úgy néz ki, hogy talán marad annyi, ha kicsengetem a kövi félévre a tandíjat
Próbáldi rajta valahol ahol nem látszik, nehogy foltosra marja. Én simán krómtisztítóval esnék neki.
Az én fekete N-em nem tetszik? .-)
Jó igaz, ez a képen szépen ki van vaxolva, meg jól összejön az ezüst felni, szép markolat, nem gyári tükör, új kormánysúly, tényleg mutatósabb mint az enyém.
A képeket elnézve én inkább arra lennék kíváncsi, hogy hogy van a dob rögzítve?
Ja, már nincs kiírva. .-) T.ujváros.
Szia!
A BAZ Megye mit takar kicsit pontosabban?
Alapvetően nekem nem jön be az FZ6 formavilága, de ez a fekete N tetszik. Viszont az a vízcső... pfejj
Esetleg szerintetek használható a sportdob (Martin dob van a gépen) tisztítására is?
Természetesen leszedve, amit a műszaki miatt most amúgy is meg kell tegyek.
A garázsban elég szar képeket tudnék most csinálni, de ha gondolod gurulj le valamikor. .-)

Amúgy pont ugyanez, csak nekem Fazer felirat van rajta, nem Fz6:
Szia!
Tennél fel képet a tankbőrről?
Légyszi-légyszi...
Köszi
Keresgéltem egy hozzászólást itt a topikban még őszről, és találtam egy ilyet tőled: "Pedig jól ki akartam faggatni, hogy hogyan postázta el a cuccot". Ez volt szeptember elején. Nem kapkodtad el a kartondoboz kérdést!
Sziasztok, nem tud valaki eladó sportdobot FZ1 S-re? Triovál carbonban gondolkozom első sorban. ;)

Köszi,
Zoli
Mennyi segítőkész hím egyed
Akkor ahhoz megyek, aki a legközelebb van. Ki pesti?
Én most egy ilyent csináltam, hogy könnyebb legyen a mozgatása a garázsban !
Nekünk is kartondobozban jön az árú, és még megvan az olasz levegő amiben a tankbőr meg a doboz jött.
Na ilyet még nem láttam: http://youtu.be/vauYuwIfXJg
Ez a motor a végső gép nekem.
Ilyenem még lesz egyszer és az az utolsó.
A legszebb.
De tényleg.
Bár tény hogy kellene rá a gyári óratakaró.
Ez.
Ez a motor teljes úgy néz ki, mintha lefelejtették volna az idpmot a lámpa körül. Kerek lámpával más hatást keltett, de az új olyan, mintha beleuntak volna a tervezők és csak a lámpát csinálták volna meg. :D Kb. így néz ki minden motor, amiről levennénk a fejidomot és csak a lámpa maradna.

Mi a véleményed?
Üzleti csomagként feladva 50e értékig autómatikusan biztosított.
Ha postán adod fel, ne válaszolj túl merészen a "És mekkora az értéke?" kérdésre, mert gyorsan szökkennek a biztosítási díjak.
Jaaaaaa neki.

Az hengerhiányos.