Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha osztódik lehet bevállalom azt a vízálló bőr Alpine tyűt, amit mutattam korábban
pont ezt kérdeztem tőlük, hogy egybecsomagolják-e. Meg mennyibe kerül a szállítás költsége.
persze, hogy a nyomorékoknak nem működik a live chat
majd válaszolnak valamikor
Ok! Akkor benne vagyok, ha sikerül T10-es méretben rendelni. (remélem két kesztyűnél nem duplázódik a szállítási költség... )

Van egy Bering Poseidon-om T10-es méretben (eddig egyszer volt használva, szóval semmit nem nyúlt, viszont téli bumszli), ha akarsz méret próbát fokt nyitvatartási időn kívül, megoldható :)

Ha minden igaz csak fehér-fekete van ebből az RX09-ből, az pont jó is lenne nekem.
itt melózok pesten hétköznap és hétvégente vagyok balcsin és ott van a motor.
Ha márka társak is csatlakozhatnak a rendeléshez engem érdekelne egy ilyen:
Alpinestars OCTANE S-MOTO
Viszont ha jól látom csak "S"-es méret van náluk, az meg kicsi!
Szoktál járni néha Pesten? Én Balaton felé nyár előtt nem nagyon leszek.
Ha igen, akkor mindenképp érdekel, brutáljó ár, beszállnék én is egybe.
Bar ahogy nezen ezt a csigaevo honlapot csak feher van.
vagy amit Babu mond, én viszont nem érek oda a foktba meló miatt, úgyhogy tippelek.
én a ruhát anno a foktnál próbáltam, és csak azután leltem meg neten a boltot, így tudtam a méretet

talán lemérve a kezedet jó méretet kapsz, ha meg nem, akkor eladom 10 ezer forinttal olcsóbban a fokt-os ár alatt
Bemész a Foktba és felpróbálod. Majd azt mondod köszi srácok, majd visszanézek fizunap után. És megrendeled innen.
Ennyiért tökfeketében engem is.
De honnan tudom mellik méret a jó?
Azt jól látom, hogy csak egy szìnben van?
Van bőr.. és nem csak a kesztyűben.
a ruhám bering és nagyon jónak találom, de baromi drága itt nálunk ilyen fél és harmadáron már nagyon frankó
én egyébként ettől a bolttól vettem a ruhámat és olyan 100 ezer forinttal jutottam hozzá olcsóbban.
Viszont egy kesztyűnél a 20eurós szállítás már összemérhető a vételárával.
itt a magyar akciós ára a kesztyűnek:
http://www.fokt.hu/termekek/be...
Volt már ilyen kesztyűd? Milyen tapasztalatod van?
3.000 km alatt termelt 153 ml. Teteje olajpara, alja vizes katyvasz.
hoppá:
http://www.motoblouz.com/vente...

lehet rendelek, érdekel még valakit valami innen? olcsóbb lenne a szállítás ha többfelé oszlana
Üdv Freemailpeter!

Akkor ahogy megbeszéltük, eladod nekem a dobozaid konzollal?

Nagyon szépen megköszönném, és persze ki is fizetném....


Na úgysem kell az neked
igen faszán néz ki ez a trutymák
SOHEI, NOLAN, GIVI, SCHUBERT, ebben a sorrendben.
Olcsóbban pl: CABERG
Hello, mennyibe kerul egy ilyen? Nem talaltam meg a honlapon csak ebay-en.
Szuksegem van vmi szivo cuccra, amivel le tudom szivni a kartergaz lecsapatobol a trutyit.

A mostani modszer bonyolult, es sokaig tart.
Én is.
De az agyhalál ami nyáron meg a sok nyaralóval.
Akkor már inkább szlovákia és a Tátra.
A Balaton felvidék legszebb részeit, eléggé nehéz egy autópályával összehasonlítani, mi a pályát ott kerüljük ahol lehet....
Igazából az egymásba érő városok nem érdekelnek.

Felüdülés volt a hazaindulók kerülgetése a pályán a középső részen 140-el.
akkor a déli oldalon öngyilkos lennél

eddig egy jó köröm volt a déli parton, de azt nagyban befolyásolt, hogy siettem és üresek voltak az utak, mintha kihalt volna az emberiség

Úgy jó Balatont kerülni, ha van még 40 motoros aki elkísér

Vagy van még egy jó útvonal Sármellék - Zalaegerszeg - Sármellék - Hévíz - Tapolca - Veszprém és vissza Sármellék felé. Itt a Hévizi rész kétes, mert eléggé felújítás van arra, lehet még pár évig úgy marad.