Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem, a Zoli32 nek adatlapon volt gmail os cím
Nekem?
Azt maga tudja
írtam emailt
Szegény.............jó neki az?
Ír ide egy hasonló srác,akinek elgurult egy hengere
Az első akármilyen bútor/műszaki/stb boltban adnak neked dobozt.
Sacc/kb. szerintem 90*30*20 körül lehet. Szóval akár jó is lehetne. Hova kell menni érte? Van ott pukis fólia is?
Fel se tűnt
Igen................pont szólni szerettem volna hogy a narancs szín fz6-ost ha veszek mik a tipushibái?
szia

te új vagy itt a fórumon
Csak huszárosan saccold meg.
Van egy halom lapraszereltszék dobozom.KB 1x0,6x0,2-es darabok.
Jössz és viszed.
De ha szempillarebegve belihegsz egy helyi bútorbótba és mondod hogy ilyen maláj lapraszerelt széknek a doboza kéne hozzádvágnak egy párat.
Stilla,mobtrend stb importőrök forgalmazóit kéne keresni.
Majd lemérem az ülést és kiszámolom mekkor kéne, jó?
Ekkorát nem nagyon. Tudod egy átlag háztartásba maximum a tejes karton jár, semmi más Abba azért bajos lenne
Mennyi kartont adjak?
Nálatok még nem találták fel a kartondobozt?
Akkor hátha ti is postán juttatátok el. Mibe csomagoltátok az ülést?
Én is itt csináltatom az ülést,ha elkészül teszek fel képeket.
Vicces. Nyáron is el voltak. Mondta, hogy télen nem lesz gond :D Lehet elkéstem akkor már. Mondjuk nekem nem sürgős, úgyse használom nagyon sokat a motort. Addig legalább szerzek valami csomagolást, amiben postára tudom adni. Kösz az infót
Na pont ez nem jutott eszembe :)
Blinker adapterplatten!
Én vettem fehér indexet anno, mivel a gyárit szerintem még az NDK-ból barterezte a Yamaha.. Abban volt e betű, igaz szoptam a fejidom miatt. Kellett egy műanyag takaró, amire felült a kisebb index. Kerestem egy napig, a nevét sem tudtam angolul :)
Ülés témában: én vele csináltattam, és meg vagyok elégedve a munkájával, bár én csak egy viszonylag egyszerű átalakítást kértem!
Motorüléskárpit
Felhívtam, nem vette fel, visszahívott. Valamelyikőtök említette, hogy hosszan beszéltek, nekem meg ingyen van, így én is visszahívtam. Beszéltünk is több mint negyedórát, el vannak havazva (az emileket is olvasta, csak nem volt ideje válaszolni) minden értelemben, szóval max márciusra tudna vállalni munkát, ami amúgy nekem tökéletes. De azért megkérdezte, hogy honnan szereztem meg a számát, mert szándékosan vette le a weblapról. .-)
Ezzel..........dehogynem.
Állandó kilincsel előre menet van.
Én az ecset sörtéit szoktam levágni, hogy erősebb legyen, meg használt fogkefét is használok lánctisztításhoz. Amit te mutattál az se rossz ennyi pénzért.