Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a pontos neve a dugónak, amit a tükör szárának helyére kell betekerni, ha leszerelem? Hol lehet ilyet kapni, sima csavarboltban is árulnak?
Sziasztok!
Most regeltem be ide, mivel láttam itt pörög a fórum !
Szóval húsz év kihagyás (mz-s korszak) után elhatároztam ismét nyeregbe szállok!Mindig is imádtam motorozni ezért hosszas vívódás után az FZ6S mellett döntöttem, ez részben anyagi megfontolás volt, de inkább a motor külseje fogott meg.
Olyan 7-800 ezret szánnék a motorra, bár ez az árkategória elég necces, ahogy nézem a hirdetéseket (bár most felbukkant a hahun egy szép S2 9é).
Az volna a kérdésem, hogy van valami egetrengető különbség (a külsőn, műszercsoporton stb) kívül az S1-S2 Között?
Illetve magasságom miatt (egynyolvannyolc) nem lesz "kicsi" nekem ez a gép?
Próbaúton még nem voltam, csak ráüléses próba volt, és így kényelmesnek tűnt a motor.
Előre is köszönettel: egy újrakezdő
Ezek szerint nem adták el...
Megint kísértésbe estem... 750
GRAT!
FZ6-S-en az ülés alatt is keresgetik az E betűt a vizsgán? Egy gyárival teljesen egyező méretű és formályú, csak kicsit mélyebb hangú dob van a gépen. Nincs kedvem visszaszerelni...link
Hát, ha erre vonatkozott a kérdés, akkor mérnök lettem, juhú.
Költözök is ki a garázsba.
No, kinek hogy mentek ma a dolgai? Engem majdnem elütött az egyetem udvarán a rektor az A6-jával...
szerintem a bibliát is kinyomtathatód, ha nincs beleütve az E bötű

ezek a kódok közül melyik szerepel a dobon?
Köszönöm! Pont ezen találtam az FZ1-ét....
2005-ös színkódok:

http://www.colorrite.com/wizar...

Sajna piros nincs köztük...
Itt: link valószínűleg megtalálod a motorod színkódját, ezt minden fényező tudja kezelni.
pl.fzs600 -hoz ezt kell kinyomtatni : link
valaki keresett pár hónapja leo vince kipuffhoz műbizonylatot .most megtaláltam ,ha kell szóljon ,de kell hozzá motortípus is
(ettől függetlenül nincs rá garancia ,hogy elfogadják ,de a márkaképviseleten azt mondták ezt nyomtassam ki)
Akkor érdekelne, ha kiegészítője a (z S2-es) kormánystucni, mint az alábbi képen: link
Sajnos nem tudom. Küldök képet és méreteket ha érdekel.
Nincs véletlenül valaki Szekszárdról vagy környékéről, aki lenne olyan jófej és esetleg megtudna nézni nekem egy motort?
Az én gyári grafitszürkémet a Suzuki adatbázisában találtam meg. Idomban lévő szám alapján Yamaha szerviz gépe nem dobta ki.
Üdv! Szerintem az FZ1 sötétebb, mint az FZS!
Üdv Urak!

Lenne egy kérdésem. A 2006-os piros FZ1 színe megyegyezik a 2005-ös FZS 1000 színével?
Vettem egy hasidomot, amit le szeretnék festetni, de csak az FZ1 színkódját találom...
Milyen évjárathoz tartozik eredetileg?
KÖszi!
Ment
Megköszönöm!
intercoolman@freemail.hu
Üdv mindenkinek! Van egy eladó fazer 600-ra való felső villahidam! Megvettem, de amire kellett nem lett jó! Akit érdekel írjon!
Akkor holnap sokunknak nehéz napja lesz. Én megyek be a dékánhoz könyörögni, hogy ugyan mennyit enged az utolsó félévem költségtérítési díjának feléből, ugyanis elfogytak az államilag finanszírozott féléveim...

Azt azért nem írtam bele a kérelembe, hogy jól jönne a megmaradt pénz az Tenerére...