Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 0km-es motorok meg kicsivel kettő fölött vannak listaáron! Szerintem ez az egyike azon ritka típusoknak amit érdemes újonnan megvenni még mostanában is.
Óóóóóó.......................hát....................a hahun nuku.
De a mobile.de-n is csak KB 50 db.
4500 eurótól.
Ami 1,3-tól indul.................és lesz belőle simán 1,6-1,8.

Nem eccerű az ember.


Pont mint én.
Egyik ismerősöm vett egyet ha nem is a napokban, de már ősz-végén télen valamikor. Mondjuk nem tudom hogy használt vagy új... ilyen olcsó biciklinél simán kinézem belőle hogy szalonmotort vett.

Mondjuk én annyi pénzért amennyiért ezek menni szoktak megnéznék egy 690-es KTM-et is
Október óta nem jött értesítés a használtautóról... Talán majd év közben lesz kínálat, jelenleg egy eladó sincs. Ami vagy azt jelenti, hogy kevés van az országban, vagy azt, hogy nem akarják eladni. Vagy mindkettőt. Tavaly egyébként volt évközben összesen talán 8-10 eladó példány, amit vagy eladtak, vagy levettek a listázásból...
Azt hiszem igen. A sáska
Az tetszik neki mint ami asszem Fer1 kollégának van?
őőőőő..................simán bekalkulálok 30-at alkudnak.
Mint a villám oda kellett volna adni.
Én 3 hónapja kocsival járok.
És 3 hete a H100 platós szigorúval.
Egyébként te mikor láttál utoljára itthon eladó használt 660-as Tenerét? Én nagyon rég....
580 volt a hirdetésben. Ha lenne másik motorom, 550-ért röhögve odaadtam volna. Igazából hála az égnek, nem vagyok rászorulva az esetleges eladásból származó forintokra, de azért ott se tartok, hogy menjek a szalonba az új gépért. Ha meglesz az XT, akkor meg már megint nem lesz sürgős a dolog... Még a végén két motorom lesz...
Nem akarom megvenni.
Most mondta hogy később olcsóbban is adja... kínáld meg majd május-júniusban 3 kilóval
Mennyit szeretnél kapni érte?
Mondjuk ha a köv 3 hónapban nem jött volna össze rá a lóvé, akkor megértem.. addig meg úgyse nagyon lehet érdemben használni az FZS-t
Az is! De ez egy ilyen téma, a motorozás mint hobbi, sokszor nem az észérvekről szól... Ha meglesz az XTZ, nem fogom bánni, ha olcsóbban viszik el, mint amit most adtak volna érte, mert akkor már felülről fogom szemlélni az eseményeket...
Ez így nettó balfaszságnak hangzik
Uhh Annyit még lehet hogy én is adnék a Te féle régebbiért is ha jól volt tartva, és ismert előéletű
Alapból igen, csak régebben Suzukiban melóztam, így kicsit más a helyzet. De végignyálaztam én is az alkatrészárakat, és valóban nem sok a különbség köztük, ha így nézzük.
Miért olcsóbb a szervizelése? A kopó alkatrész ugyanannyiba kerül nagyjából.
Az a büdös nagy helyzet, hogy tegnap majdnem elvitték a motoromat. Már lobogtatta előttem az 550 Mátyást az ürge, de nem adtam oda.

Aztán összeszedtem a gondolataimat, és rájöttem, hogy addig, amíg nincs meg az új motor, addig nem adom oda senkinek, mert meghülyülök, ha a Piaggioval, vagy négy keréken, neadjisten BKV-val kell járnom...
igo8 és primo terén viszonylag képben vagyok -ha van valami szívesen segítek (persze ha tudok )
Ez nem jó hír :S
Ezt esetleg nem néztétek meg?

link
Szia. Egy barátomnak néztünk több fzs-t, és sajnos nem találtunk csak hulladékokat. Így a végén hornet lett belőlle.
A tapasztalatom, hogy az Olaszból behozottak, és jó áron kínáltakra ne is fordíts figyelmet.
600-as a terv még mindig. Mivel árban is ez a bűvös szám, így csak az újabb FZS600 jöhet szóba (asszem 2003-ig). Ma voltam megnézni egy 600-as Bandit S-t, de gyanús hogy borulós olasz csoda, pedig az is nagyon tetszett. Szerintem amelyikból hamarabb találok megfelelőt az költözik hozzám. Fazer jobban tetszik és erősebb, Bandit meg szintén tetszik, és olcsóbban tudnám szervizeltetni. Annyira nem zavarna hogy gyengébb, főleg nem első mocinak.
Szia!

600 szeretnél vagy 1000?

Évjárat?
Hi!

Valaki nem árulja mostanában a vasat? Nagyon érik a vétel, csak most kínálat nincs

A Bandit fórumba azt mondják hogy Rinoheli talán árulja/árulta.