Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Skully Helmet vagy Google Glass (link) még további opciók.
Na mesélj, engem lehet érdekel.
Nekem van fém, forgatható, állítható GPS tartóm eladó. Olcsóért. ha valakit érdekelne.
Bukocsovet kell megvagni, s "feljebb" osszeheggeszteni. 3 db fz6arol tudok, amin ilyen van.
Nekem pár ezer forintot mondtak az autóra való alufelni görgőzésére.
Köszi. Én is ezt hallottam. Nem láttam még hogyan és milyen lesz ezért kiváncsískodtam hátha valaki látott már ilyet. Megkérdezem mennyiért csinálják. Remélem olcsóbb mint egy új vagy használt.
Két, kép van még csak, ami a garázsban készült, nem túl jók. Viszont csak a fék/világítás megy, az irányjelzőre nem találtam még megoldást.
Egen, nagyjából mindent megcsináltam, amit terveztem erre a téli szezonra. Tavaszra még gumicsere, oszt uzsgyi...

UI: Továbbra is várjuk a képeket és a videjókat a dobozról!
Látom másnál is elfogyott a téli karban tartani való. .-)))
görgőzni szokták...
Skacok!

Ez a fokozatkijelző micsoda ötlet! Tudja valaki, hogy ki tudná ezt így beépíteni?
Oké, jogos. Lusta voltam megkeresni a nexus 4 méreteit .-)

de rávettem magam, lerendeltem. max egy közepes ebédem árát bukom, ha nem jó...
Nekem kerékpáros, nem vízálló tartó van az iPhone-hoz, azt használtam, míg meg nem jött a GPS tartó, de nem okozott gondot egyiknek sem a rezonancia.
Olyat vegyetek amin van egy pici napellenző.Ne ezt.
Tapasztalat.
De inkább normális navit.
A Cellularline SMiphone-nál van szivas a felfogató és a kormány, illetve a tok és a telefon között is. Tehát maga a telefon is egy puha, formára nyomott gumiágyásban fekszik. Elvileg nem szabadna, hogy a rezonancia megviccelje.
első találat, biztos van még...
Ha megjön az onnan rendelt telóm, akkor rendelek. Szorítsatok.

Nekem is az volt a gondom, hogy sokszor kifagyott a teló a kormányon. Nem gondoltam volna, hogy a rezonancia babrál ki vele. Majd megnézem, hogyan teljesít a következő.
Ennél a toknál nem közvetlenül a kormányon van, hanem lehet szivacsot is tenni közé, talán használ. AZ előzőnél műanyag felfogató volt és semmi rugalmasság nem volt ott.
Rendelsz ilyet? Mert ha igen, akkor nekem is légy szíves 1-et.
PayPal-t nem fogadják el, azt meg leshetik, hogy megadjam a bankkártya számomat...
Van egy hasidomom. Le kellett venni, mert került a mocira bukócső. Mindenképp szeretném visszarakni. De nem fér fel mert ott van a cső :D Felférne az eredeti felfogatásra, ha bevágnám azon a részen, ahol van a cső. Ezt hogy oldja meg egy műanyagos?

Van valami tuti módszer? Én úgy gondoltam hogy a hasidom formájára alakítok és vágok egy erős kartonlapot, majd a fefogatási pontokhoz illesztem és sniccerrel és visszarakom az idomra és megvannak a vágási pontok?

Jó ötlet? :D
Az okostelefonok nem szeretik a motor által generált rezgéseket ! Én addig kutattam míg megtudtam szerezni potom 25000- ért egy Garmin Zumo 550-et . Nem mai darab, de robosztus, vízálló, és ami a legfontosabb hogy olyan erősre lehet állítani a fényerejét, hogy nyári napsütésben is kiválóan lehet látni a kijelzőjét ! Imádom, érdemes utánanézni.
Sziasztok!

Van egy "kis" "görbeség" az első felnimben. Hallottam hogy tudják javítnai. Szerintetek érdemes egy próbát tenni? Vagy keressek egy használtat?
Én a kezemmel takartam nyáron a GPS-t ami ilyen tatyóban van hogy lássak valamit 90-100-nál és ráhajoltam.
Nem vót veszélyes.
Igen, rendesen lehet látni.
Az én tanktáskámon is van ilyen tartó felül (Givi XS307), azonban amikor oda tettem a telót, annyira közel volt hozzám, hogy le kellett pislantani sisakostól mindig, hogy lássam. Ezt a fejbiccentő mozdulatot nagyon előnytelennek és veszélyesnek éreztem, ezért lett a külön tartó, ami meglepően jól műxik... Az iphone-on pedig IGO fut, az is korrekt szerintem.
Értem.
Nincs ájfonom.

Mondjuk nyári napsütésben úccselátni belőle semmit.
És te rendesen láttad a gps-t? (telót)
Én valami olyan tanktáskát keresek, amivel még lehet látni a telefont/gps-t (nálam ez egy és ugyanaz), vagy a táskán van ilyen tartó. Eddig az sv203-as givi a nyerő, 24 guriga, kicsit sok, de azt mondják egy életre elég.
Ha pedig táska nélkül motorozok, akkor ilyenlenne fent.