Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor egy kalappal!
Az már csak baráti beszélgetés lesz.

Nekem már csak 1 tárgyam van hátra az egész kib...ott egyetemen. MSc-n még nem buktam tárgyat, csak ezt 3szor . És a holnapi vizsgáig még sok idő van. Lineáris algebra szóbeli
Nem. Mi Pest megyében jártunk két helyen, nyilvánosan nem írnám le,hogy hol, ha gondolod e-mailban elküldöm.
Oké!
Szerencsére a fogónak eddig mindig csak a jó végén álltam...
Hajrá!
Neeeem, én voltam
Majd ha aktuális lesz azért kérdezz meg!
"Hátha" még nem lesz motorom
Azért tegnap felpolíroztam a kuplungkart a CBF-en. Holnap este jöhet a fékkar, állat lesz. Amúgy nem írt itt az előbb valaki, hogy nem talál eladó FZS600-at, csak párat és még banditot nézeget? Nem a te vevőd volt Rhinoeli?
Én holnap államvizsgázok...
Ki milyen olajat javasolna?
Mintha a fogad húznák.. mi?
Valaki terelje el a témát, szakdolgozatot kellene írnom...
Most írtam pár perce, hogy nem fogom bánni, ha olcsóbban veszik meg, de nem akarok motor nélkül maradni. Tehát egyelőre marad. Baja meg nincs semmi, ami miatt "sürgős" lenne eladnom.

Mondjuk... lassan majd bekérdezem én is a gumi-témát... Még most a fagyos-nyálkás aszfalton elvagyok a kopásjelzővel határos abroncsokkal...
Sürgős.

Én 1 hónapja ülök a következő autómon.
És jártam a régivel.
Simán elpasszoltam olcsóbban a hirdetettnél.
És jövő héten ha a kasznisok öregannya is úgy akarja megy műszakira oszt lesz zen bódottság az új szines,szagos kocsiban.
A mai magyar valóságban leginkább két okból szoktak szerintem motort eladni, kényszerből, vagy mert szar... sokszor a kettő átfedésben van Ha valami tényleg jó, na azt kevesen akarják eladni.
Mi lesz?
Az is igaz...
Majd lesz.
Jah, és azután mondta, hogy nemrég megnéztek másik kettő motort is, egy másik FZS-t, meg egy 650-es Banditot, ott is ugyanígy jártak: igazából nem is akarta eladni a tulaj...
Attól függ mennyire hosszan tervezel vele. 2-4 szezonra jah... ha hosszabbra akkor már lehet matekozni. Pláne hogy 10 év múlva se mindegy hogy egy 10 éves motort akarsz eladni vagy egy 15 éveset. (120 vagy 180k kilométerrel... akarom mondani 30 )
Nem, csak mondtam neki, hogy nem adom olcsóbban. Azért izgultam, nehogy rábólintson...

Nincs gáz, lesz erre vevő akármikor, na meg mint már mondtam, nekem nem sürgős a dolog...
Azért ha akad egy normális példány néhány tízezerrel az órában, inkább megveszi azt az ember, és a különbözetből futja minden szükséges extrára, meg egy komolyabb útra is...
és kidobtad az utcára a vevőt a kézfogás helyett? vagy mi volt?

Egyébként én értem, hogy ilyenkor nehéz megválni az eladandó holmitól. Pláne ha kicsit is jó volt, vagy sokat használta az ember. A megszokás csak ilyen. Egy motor pedig nagyon az ember szívéhez tud nőni, pláne ha sok a közös élmény.

majd nyáron viszem 2,5 k-ért
Persze.
Ez annyira rétegmodell hogy ihajj.
Csak fanatikus venné.
És az meg nem adja el.
És ehhez még bejött a válság.
Mikor a behemót túragépeké a pálya mivel a tehetős túrázók rá se néznek erre.
Ez tényleg annak való aki elindul ausztráliába lábon.
2 350 000 az a kicsivel... de még így is sanszos hogy megéri újonnan venni.