Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem metzelernél jobb választás lehet a pirelli de a legjobb talán pr2! CBF1000 20000km mentem a gyári pr1 ,utána 20000km pr2 ,majd z8 5000km ekkor adtam el a mocit. A z8 elég csúszós volt és még keskenyebbnek is nézett ki.
Sziasztok!

Az Fz6-osok (78 lovas) hogyan vannak fojtva? Eltávolítható?!
Ha már gumitéma:
szerintetek CBF 1000-re Pirelli Angel, vagy Metzeler Roadtec Z6? Fazeren Dunlop Roadsmart van, azzal nagyon meg vagyok elégedve, de lehet hogy hamar elfogyna...
Sajnos nem engem, pedig olyan motorozhatnékom van
Aki motorozik, csak óvatosan, néhol elég nyálkás!
Kit láttam Fazerrel egy 6-8 motoros társasággal Dömösnél?
Hát, így érthető...
Akkor lehet csak rossz napot fogtam ki a szerelő srácnál.
Nehéz röviden elmagyarázni:
Volt 2 db Bt023-asuk az én méretemben, neten hirdették, egyik 2010-es, másik 2011, egyik 16 e körül, másik 15 e körül, de a 11-es volt olcsóbb. Így megrendeltem, de mivel szívtam már webáruházzal, megj.-be odaírtam, csak akkor kérem, ha tényleg 2011-es és még új, nem volt motoron.
Jött az sms, egyeztessek időpontot. Hívtam őket, kétszer is mondták, nem kell egyeztetni, nincs melójuk. Ennek ellenére vártam egy 25-30 percet (cigi, beszélgetés stb.). Ezzel nincs is nagy gond, lenyelem.
Odaadtam a srácnak a papírt, azon rajta volt, hogy dot 2011.
Visszajött a 2010-es gumival, elkezdte szerelni a régit. Mondom nem ezt rendeltem...
Elment, visszajön idegesen a 2011-essel, levágta a gumiszerelőre.
Átszerelte, majd a régi, nem kevés súlyokkal! akarta visszaadni a kereket. Mondom centrírozás? Jaa, tényleg...elvitte, megcsinálta.
Amivel még nem voltam elégedett, hogy nem vigyáztak a felnire, elég sok ledörzsölés lett rajta, illetve a súlyokat is elég ferdén rakta fel, ráadásul nem feketéket, ill. nem figyelt a gumin a sárga pöttyre, hogy a szelephez igazítsa.
Tudom ezek apróságok, de sok volt egyszerre, ha 1-2 dolgot elnéz az ember és minden más szuper, azt mondom oké, van ilyen, én is hibáztam már.
Lehet jó szerelő egyébként, és tényleg csak rossz napját fogtam ki, vagy én vagyok ilyen finnyás, nem tudom.
A neten profi szerviznek hirdetik magukat.
Az utóbbi időben sokat szívtam a gumikkal autó terén is, így felhúzott.
Kicsit hosszú lett, bocs.
Viszonylag új gyártású gumit kaptál? Ezért nem szeretem annyira ezeket a webshopokat, megrendelem aztán ki tudja, lehet egy 6éves gumit adnak. Jó tudom ezek már nem olyan mint régen, nem mennek tönkre az állásban, de ha már ennyi pénzt kiadok egy gumira legyen új gyártású.
nekem PR3-van fent, újonnan rakattam rá pilot power 2 után, ami már nagyon a végét járta, és nekem a saját benyomásom az hogy egy álom lett utána a gép, össze se lehetett hasonlítani (de a PP2-t nem használtam soha új állapotban) esőben is nagyon barátságos, talán túlságosan is meg lehet benne bízni
http://www.r17.hu/ - itt vettem, és a debreceni műhelyükben rakták fel, nagyon korrekt srácok, illetve van náluk egy garancia kiterjesztési lehetőség: A vásárlástól számított 3 éven belüli időszakra (új) cseregaranciát biztosítunk, amennyiben normál használat, vagy baleset közben a gumi javíthatatlanul megsérül (szövet, vagy oldalfal szakadás, futófelületi problémák,légzáró réteg sérülése,peremhibák), vagy egyéb ok(okok) miatt használhatatlanná válik. Ha a hiba javítható, az nem jelent cserét, azt szervizeinkben ingyenesen hárítjuk el. Ez vonatkozik a defektjavításra is amennyiben azt a gumi gyári technológiái megengedik.
Előre jobb puhábbat, hátulra pedig kicsit keményebb, túrásat. 2CT-n is érdemes elgondolkodnod, nagy ötlet és bevált a gyakorlatban is!
Nekem elöl egy Pilot Power 2CT, hátul pedig egy Pilot Road 2 2CT feszül a felnikre és már egy ideje nem estem vele.
Esőben sem kell megijedni felette, és számomra 7-8 fokban is bizonyított ez a kombó.
Mi volt a gond a szerviznél? Nekem csak pozitív tapasztalatom van velük.
Nekem elől BT023 hátul Z8 van. (tudom nem helyes, de olcsó volt, és szimpi)
A Z8 ban 3000km van, hidegben néha csúszkált, amúgy jó, kopás még nem látszik rajta.
A bt 023-t egy hete tették fel (itt jegyzem meg, a Taylor gumit szervizt kerüljétek), kb 20km van benne, nem tudom milyen lesz, jókat olvastam róla.

Nekem az az álláspontom, hogy bármelyik prémium kategóriás jó választás, amelyik szimpi. Utcára mind tökéletes, és többet tud, mint mi. Én még gondolkodtam a Pilot Power-en is elölre, de az majd a következő lesz talán.
PR3-mal nem igazán tudsz mellé lőni, most jött ki a 4, kiváncsi leszek rá, bár az én első méretemben (még) nincs.
A lényeg: ha túrázni kell, akkor túra gumi, mert sokat bír, és esőben is jól tapad.
Szerintem.
Én eddig itt láttam a legjobb árakat: www.revolutionmotor.hu

Tapasztalatokról nem tudok nyilatkozni, de most úgy áll, hogy ilyet veszek márciusban: Dunlop Sportmax Sportsmart
Nekem is ilyenem van. Sztem nagyon baró. Megéri egyre benevezni...
Visszatérve a gumiabroncsokra... elolvastam elég sok mindent sokfelé.
Ti milyen gumikat raktok fel? Melyek bírják legtovább? Melyikek tapadnak jól esőben is? Melyik a legjobb ár-érték arányú? Hol éri meg beszerezni?
Eddigi infoim alapján a Michelin Pilot Road 3 mellett voksolnék... Ti?
Szép hétvégét mindenkinek!
Én egy Givi M5M platnit vásárolnék
link
jelenleg egy MM platnim van fent
http://adamoto.hu/spd/MM-F/Giv...
Hát sajna ez nekem sem lesz jó.
Nekem olyan hátul "hosszan beakasztós" kéne.
Köszi szépen a gyors választ!
Szia!
Holnap tudok képet feldobni, de amúgy erről van szó:
http://adamoto.hu/spd/M5-FZ/Gi....
A cucc nekem 4000-be jött ki, kb 1 hete telefonon rendeltem (mellé is fogtam ), szóval ugyan ennyiért gondoltam eladni. Vagy ha esetleg van egy M3 platnid akkor úgy is jó .
Szia! Esetleg tudnál felrakni róla képet, mert M5 alatt több félét is találtam neten. Mennyiért válnál meg tőle?
Most vettem egy mocit, amin Kappa V46 doboz van, de nagyon lötyög a gyári platniján. Ellenben a Fazeren lévő Givi platnira úgy illeszkedik, mint az álom... Üdv!
Sziasztok! Kis félreértés miatt sikerült egy givi M5 platnit beszereznem, viszont nekem M3 kellene. Szóval ha esetleg valakinek pont ilyen kell akkor eladnám vagy M3-as platnira cserélném.
Hát akkor ott sem kolbászból van a kerítés...túl szép lett volna.
Már majdnem küldtem emailt egy holland kereskedőnek, de sajna aztán megnéztem, hogy nem ugyanaz a cikkszáma a termékeknek.
Sajnos a 38eurós az: Ez
Áh.............csak majdnem olyan mint a japok.
, hát ez kemény, és Te honnan szeretnél rendelni?
Én azt hittem, a Tiéd karbantartásmentes öntöttvas!
Meg is jött a válasz, hátha mást is érdekel. 51.045Ft