Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt kukkoljátok meg
fzs600
Erősebb lett és nyersebb.
Nyersebb? Érdekes, pedig azt gondoltam, hogy az csak finomodik. Eddig amúgy nem sokat mentem a CBF-el, de mikor múltkor visszaültem a fazerre, majdnem megborultam vele a kertben.
Szerintem sokkal magasabban van a súlypontja, és a gázreakciója enyhén szólva hevesebb. Az 1000-res CBF olyan, mint egy dízel autó.
Az újnak jobb a futóműve nyersebb a motorja.
Volt releváns különbség a CBF-ek között?
Jó kérdés! Cbf1000 elcseréltem egy Cbf1000fa + fizettem rá utánna sokaltam az árát és eladtam azután vettem egy olcsobb gépet.
Hát még, ha ráülnél, hogy tetszene!
Egy CBF1000-t vajon miért cserél le valaki egy FZ6-S-re?

(amúgy meg nyilván megértem... )
Második garnitúra pr1 lehet.
lehet nem tetszett neki a gyári és leszedte pár ezer km után, mikor meg el kellett adni, visszatette. Nem biztos, hogy kidobta a gumit.
Előbb - utóbb el fogod adni.
Nekem nagyon tetszik az ülésed valahogy össze kellene cserélni az enyémmel némi felárért cserébe
Óóó béka-corolla, azt szerettem, evett vagy 2 litert gázból...
Viccelsz? Itt ölik egymást a bejárat előtt az utcán, hogy kié legyen... megmondtam, hogy adják össze a pénzt, amit hoztak, írassák közös névre, úgy mindenkié lesz egy kicsit...

Néhányan megnézték, van egy-két potenciális vevő, de még semmi konkrét...
Köszi!
Amúgy van némi ellentmondás a motorban. Elvileg 2007-es és 35000 km van benne. A gumi, ami rajta van, gyári, dot szám szerint 2006-os gyártású. Na most ez hogy lehet? Kibírt 35000 km-t? Akkor újra ilyet veszek.

Rhinoeli: a sárga nekem is bejön
van vevő?
Most is festek... a hátsó épületet belülről...

Egyébként nem tervezem lefényeztetni, csak akkor, ha úgy alakul, hogy megtartom. De jelenleg nem úgy néz ki...
csakarózsaszín!
sárga vagy piros.
Lesz festés eladás előtt?
Én az aranyszínű kivételével mindegyiket bevállalnám!
Termeszetesen jobb szelso felul.
Én alulról az elsőre szavazok, emlékeztet a gyári Lamborghini sárgára, kis arany beütéssel.
elég vad színek
Kövezzetek meg, a citromsárga nekem nagyon bejön...
Lehet választani.
Kisfranky: ez működhet szerintem: http://www.fz6-forum.com/forum...