Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem az alu színét csak elrontani lehet.
Bordó fazeren készülök eloxálni a karokat, a lábtartó tartót, és az utas lábtartó tartót, mi a véleményetek milyen szín állna neki jól?
Az milyen jó megoldás!

Bocsi, az off-ért.
Szerk.:
~2200W kell neki, de 1700-1800 körül megáll a tényleges fogyasztása.
Na ez most OFF lesz:

A BTC az csak a "végtermék". Abból lesz euró, majd forint. Igazából nem SHA-256-ot számolok, hanem scrypt-et. Konkrétan nem tudom mit, mert a middlecoin -ba dolgoznak be a gépek, ami mindig a legnagyobb profitot hozó alt-coint számolja, átváltja és nekem már a BTC-t küldi át. Most leginkább asszem Doge- coint bányászik úgy sejtem.

Kártyákból én ATI 5850-5870-eket használok többségében, viszont ki vannak helyezve a gépek partner cégekhez, ahol úgy mellékesen adatmentést végeznek, cserébe mehetnek 0-24-ben. Ezért a villanyszámlám nem jelentős.
Mivel BC-zel?
Úgy számoltam, egy 6x R9 290X-es rendszer fél év alatt visszahozza az árát (villanyt leszámítva) aztán kezd el nyereséget termelni, az viszont utána szép, plusz a végén a kártyákat is el tudod adni némi pénzért. Viszont 2200W körül fogyaszt egy olyan rendszer, és biza' éjjel nappal futtatni nem occsó.
Írtam, még tegnap. De mivel nincs mit tenni a melóhelyen, erre keresek megoldást most a neten. A "CAN Bus" már sokat segített. .-)

Én még nem érzem karácsonyfának. Azt a két sor LED-et:

A vízszintes szürke füstszínű plexi alá szeretnék 1-1 sor fényt az irányjelzőnek.

És igen, hosszú a tél, villaolaj, motorolaj, szűrő, stb csere kb 500km-el ezelőtt volt, összesen van benne nagyjából 5e km, sok mindent nem gondolom, hogy karbantartani kellene még most rajta.

Tavasszal kap új gumit, és még lehet belevágok az ülés átalakítattásba. Nem döntöttem még el, hogy melyik céggel, de jó lenne ha kicsit magasabb lenne. A 184cm-emhez lehet elkelne pár cm plusz, meg akkor már zselé meg ilyenek.

Közben a ruhatárat is bővíteni akarom egy bőrdzsekivel, amit nagyon remélem, hogy valóban elküldenek a spanyolok.

És ugye mindent szépen sorban, ahogyan az meg van írva, no meg a Bitcoinból is szépen lassan csorog a pénz, azzal is össze kell hangolni a dolgokat.
A gyári zártnál lehetséges, hogy túlmelegszik a csapágy (a tengely végén van, pontosan nem vágom melyik). Persze a hang is számít.
A víz kissé engem is aggaszt, de nem szoktam esőben menni, ha meg elkap remélem túléljük.
Vagy csak azt az elvet vallja, hogy nem halat kell adni az embereknek hanem hálót
Tehát az ipse barkács és irígy összerakni a cuccot a sima júzernek.
Simon
Kurva jó a cucc. Jobb mint amiket eddig láttam. Van esély rá hogy tőled meg lehessen venni a hozzá szükséges alkatrészeket?

John
Szevasz Simon. Sajnos nincs annyi időm hogy összeállítsak eladásra egy ilyen csomagot. Amennyiben van affinitásod az ilyesmihez, úgy megpróbálok segíteni (nyilván tanácsokkal..)
Emberi nyelven?
Ezen a karácsonyfa fílingen mindíg ámuldozok.

Most vagy hosszú a tél vagy már elfogyott a sima karbantartási tennivaló.
Írj neki! Ahogy nézem segítőkész az ürge.


Simon East
2 hónapja
That's fully awesome. Better than all the other kits I've seen. Any chance you'd be willing to sell all the necessary parts?


John Sammut
2 hónapja
Hello Simon. Unfortunately I don't have time to assemble and sell a kit. But if you're fluent in building electronic boards I will try to assist.
Na............legalább lehet tudni merre jársz.
Nekem nincs bajom vele.
Nyitottnál azért a vízre paráznék.
Ez főleg áramkör méret, és persze ár függő, de végül is miért ne. Ennek az egyszerű doboz világítás/féklámpa megoldásnak is úgy örültem mint egy kisgyerek. Ha még menne az irányjelző akkor pláne 'örömbódottág' lenne.
Csörgős, de még nyitottá kell varázsolni.
Ja és nagy a tekercs kitart 2 hónapig.
Az nem rossz.
Csörgős vagy olajos kuplung?
Így van 1000 Monster lett végül.
A kacsaszalaggal sok a gond, nyiszatolhatnám napestig
Kacsaszalag.
Lidl-ben olcsó.
Ducati?
Holnap megyek érte.
Vmi gumipókszerűre gondoltam én is, csak sokkal rövidebbre. Lehet egy csomag gyorskötöző és kés lesz a megoldás?
Egy dobozba Can-Bus rendszert építenél?
Értem, h valami multiplexer szerű dolog, a kódtábláját még meg is tudnám csinálni, de az alkatrészekről, és a bekötéséről lövésem nincs. Szóval lényegében igen, aki talál a neten kapcsolási rajzot, alkatrész listát ehhez, azt szívesen venném.
Mire vagy kíváncsi? Tervezzünk megint kapcsolást? Vagy a PIC-kódra?