Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Gyári akksik akciósak most Szegeden, a Yamahában.
Borsodi Kalmár Sándor - Alkatrész értékesítés és szerviz
+36/30 479-55-05
Ahogy látom itt csak 44-es van, ahol találtam ott van XL-es, ami elvileg 56-os. Az majdnem biztosan jó lenne, viszont valamiért visszautasítja a PayPal a tranzakciót. Csak nem értem mi baja van....
Ez 2009-es modell, nincs nekik, nem is tudnak hozni.
Ez valami híres ember? Fotómodellnek mókás
SuperZone-nak (BP) is jó árai vannak.
Esetleg ez nem tetszik? KATT

Én ilyet veszek majd csak feketébe.
Illetve most egy spanyol oldalon, és végül is árban sem lenne tragédia, csak kicsit húzom a seggem attól, h úgy vegyek, h fel sem próbálom.
Ez megvan, de valami 2006-os modell, sehol nem találom, csak ott láttam, hogy egyáltalán lenne.
Berik LJ 7888
Ez a dzseki nagyon megtetszett, viszont csak Afrikában találtam

http://www.shopmania.co.za/mot...

valakinek, valami ötlet, hol tudnám még megkaparintani?
Sziasztok! Bagatell kérdés:bnőmnek szeretnék bukósityakot! HJC-ket nézegettem! Az olcsóbb kategória télleg annyival sz@rabb is vagy élettartam beli különbség van? Köszi
Igazából akkor vette meg egy nő, mikor beléptem az ajtón. Akkor azért sokféle halálmód lepergett a szemem előtt, aminek kitettem volna szerencsétlent.
Végül is ő ért oda hamarabb, így jártam.
Ilyenkor kamuzni kell, mint az állat, azt kell mondani, hogy Te már telefonon lebeszélted a "Janival"...

Én ezt csináltam szakdolgozat témaválasztásnál...
Bunyó volt?

Meg kellett volna várni, melyik nyer, és azt miután legyengült a harcban egy pörgő-forgó rúgással ártalmatlanná tenni. .-)
Hát, buktam a Shoxban a riasztós lakatot ötezeré'. Nyitásnál már ketten "harcoltak" érte.
Nekem bent van egy Wunderbaum, minden doboznyitás egy kis boldogság!
Vagy WiFi-vel .-)
Légkábellal
Hétfőn megjött a v47. Nagyon szép, meg nagyon büdös is. Az első napot szellőzéssel töltötte. Remekül működik a fék/világítás nekem is. Erősen filózom rajta, hogy a vízszintes plexi mögé teszek irányjelzőt is. Csak még nem tudom, hogyan vigyem át a jobb-bal pozitívot.
Sajnos nem kabrió volt, de lehúztam mind a négy ablakot és a napfénytetőt is, s a három hónapja nem vágott hajamba csak úgy kapott a szél.
Ki mit keres a motorozásban.

..és hogy dőlt?
Nyáron Amerikában béreltem egy 300 lóerős Nissan és volt olyan jó vezetni, mint egy motort. Nem hiányzott, hogy "mértnemmészmár?" vagy a "ajj, motorral már a 12 autó előtt lennék, halaggymá!". Lehet imádni a teljesítményt, a sebességet és mindent ami ezzel kapcsolatos józanul és felelősségteljesen is.
(Csak aztán nehogy 100-zal kelljen menni... )