Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit szólnátok, ha idénre szerveznénk egy találkozót?
Akár közös túrával, vagy csak beszélgetés fotózkodás.
Valami ismert helyre gondoltam pl. Tatabányán a Turulhoz, vagy az Üvegtigrishez stb.
Vélemény?
Na ja... erdőtűzhöz is biztos ezt küldik
Amikor a szerpentinre mennek tüzet oltani?
Engem a mélyre húzott oldaldobozok valahogy jobban aggasztanának
Ha esetleg valakit érdekel: 4 lityi + HF204es szűrő: 10800Ft

Februárig áll a dolog.
Szia !
Köszönöm a segítséget ez nagyon jó lesz..
mint a simson-on
Ausztráliában sok mocira ilyet szerelnek, és valahogy táskákat aggatnak rá... (például)
Kérlek szépen, a háttámla keretére hátulról oltópalack és egyéb szerszámok vannak rögzítve. Így aztán adja magát, hogy az elejére meg támlát rakjanak.
Azért ez a háttámla irigylésre méltó, nem igazán értem a funkcóját.
Tavaly mi a havazás előtt már megjártuk ausztriát Egy tipp: ti ne menjetek olyankor, mert még nem takarítják le a szerpentineket.

Márc 15-re már majd egy ezres benne vont a motorban, pedig max február végén vehettem elő.
Nekem is ez van meg.
Szerintem ez is segíteni fog ilyesmiben.
Szia !
Ez nagyon jól jönne ha megteszed,köszönöm előre is.A mail cimem:bigmen01@freemail.hu ide küldheted.A próba csak annyi volt amíg haza hoztuk (A fiamé)Tatabányáról.Nagyon jó a vas így elsőre.nekem K5-ös 650-es Banditom van ,külömbség is van bőven amit én észrevettem, de hát ez más típus.Remélhetőleg nem lesz vele gond.Köszönöm a sagítségedet!
Üdv.
Nekem van Magyar nyelvű kinyomtatva, ha gondolod holnab beszkennelem és ha megadod az e-mail címed elküldöm.
Próbáltátok már a vasat? Hogy tetszik?
Szia !
Köszönöm a segítséget de ilyen már van nekem is.A magyar jobb lenne,persze ha létezik.Kerestem pár helyen de eddig nem találtam,minden más nyelven van de magyar az nincs. Még egyszer köszi.
2007-es 10.ezer km-el vettük tegnap ,második tulaj vagyunk.Tavaly május óta nem ment a vas,ugyan is le volt járva a műszakija .De igazából kihasználatlanság miatt lett eladó.Néhány infó jól jönne.Pl.milyen és mennyi olaj kell bele vagy mi az ajánlat stb.,meg egyéb más amire érdemes odafigyelni.
Köszi előre is.
Pályázni nem fogok valószínűleg, de mégis olyan gumit szeretnék ami jól tapad. Ezért néztem a Sportsmart-ot, most viszont nem találok revolutionmotor-on, pedig onnan akartam rendelni.
Szerintem a belügy be is ígér neked pár motort örökbe, ha oda szavazol. .-)
Ahogy jöttem haza apáméktól (tűzifát kellett hasogatni) én is azon filóztam, hogy a május elsejét hólapátolással töltöm-e majd. .-)
Hála ég elég enyhe telünk volt eddig, legalább kevesebb pénz ment el fűtésre. Áprilisba meg jöhetne az sms a belügyminisztériumtól, hogy ha kifogyott a benzinje, kérjük üljön fel egy másik motorra. Lenne 1-2 amit kipróbálnék.
Akkor Te még nem hallottad. A tavaly márciusi havazás előreláthatóan idén áprilisra esik majd!
Köszi szépen. Április körül megyek megint, ha már jó idő lesz akkor motorral és írok előtte.
Miskolc, Lillafüred (ott van olyan vendéglő ahol a motorosok kedvezményt kapnak), Eger, Kazincbarcika. És onnan jöttünk haza. Annyi, h én néha elmegyek az egyik barátnőm kulcsosházához Golop-ra. (Az Tokaj hegyalja) esetleg Encs-re az Anyukám Mondta étterembe átgurulunk, ha nincs külföldön. Azért szólj, ha jönnétek erre.
Szia! Nem tudom, magyar nyelvű létezik-e, de ha az angol segít, itt van egy.
2007 FZ6 Owner's Manual
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek!
Most került a családba egy fz6-k7-es(fiamé) és sajnos nincs az iratai között magyar nyelvű kézikönyv.Ha valakinek esetleg van ilyen és és megosztaná velem azt nagyon meg köszönném.Ha van valami link ahol le lehet tölteni az is jó jön.Ismeretlen még a moci és jól jönne néhány infó de sajnos német spanyol és francia kézikönyv van hozzá.Azt nem tudom hogy az előző tulajnak volt -e , ha igen nyilván oda adta volna azt is.
Köszönöm a segítséget előre is és minden infót szívesen fogadok.
Üdv.Bigmen.